Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 75

  • 28 426
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 56
Фенче, Praynig Praynig Praynig
Може ли да погледнеш това клипче от комедиен сериал по АТВ,където ако съм си превела правилно от коментариите,че това момиче коментира нещо за Туба ,Много чудно Туба включена в друг сериал и то нея да цитират. newsm78
Май момичето мечтае Туба и Кенан/Езел да играят във филм,но може и да съм в грешка.
Така ми превежда гугъл
http://www.facebook.com/video/video.php?v=487427162155&oid=3 … mments&ref=mf

# 31
  • Мнения: 3
Някои турски фенове са писали ,че годежът е вдигнал рейтинга, мислят колко ли ще се вдигне със сватба. Други казват,че не искат да гледат Мурат и Хасрет един до друг, омръзнало им е. Екипът сигурно следи за настроенията и ще се възползват от това.

# 32
  • София
  • Мнения: 30 191
Някои турски фенове са писали ,че годежът е вдигнал рейтинга, мислят колко ли ще се вдигне със сватба. Други казват,че не искат да гледат Мурат и Хасрет един до друг, омръзнало им е. Екипът сигурно следи за настроенията и ще се възползват от това.

че те за целия втори сезон имат 15 общи сцена на кръст. Чак пък омръзнало  Thinking

# 33
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

Ринка, 65 пъти съм намирала  думи с които да изкажа възхищението си към това което правиш, ето, че за 66-тият  път не ми остана вече нищо...освен и само-БЛАГОДАРЯ!
 Hug  smile3501 newsm51

Гаки, радвам се, че се появи отново! Усетих осезателно липсата ти! Hug

# 34
  • Мнения: 10 240
Някои турски фенове са писали ,че годежът е вдигнал рейтинга, мислят колко ли ще се вдигне със сватба. Други казват,че не искат да гледат Мурат и Хасрет един до друг, омръзнало им е. Екипът сигурно следи за настроенията и ще се възползват от това.

а други правят ей такива подписчета:

# 35
  • Мнения: 7
Здравейте,на всички запленени. Heart EyesИма ли ги качени някъде,цели епизоди,преведени 32,33, и 34 епизод. Ще може ли линк за сваляне. PraynigБлагодаря ви предварително. HugИ за всички преводачки  newsm51 smile3525 newsm51

# 36
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Здравейте,на всички запленени. Heart EyesИма ли ги качени някъде,цели епизоди,преведени 32,33, и 34 епизод. Ще може ли линк за сваляне. PraynigБлагодаря ви предварително. HugИ за всички преводачки  newsm51 smile3525 newsm51

В нитрото, но без 34 епизод, защото няма още превод.


Последна редакция: нд, 09 яну 2011, 00:18 от vania_e

# 37
  • Разград
  • Мнения: 8 243

И на мен ми хареса това подписче, но съм си го сложила в другия форум


# 38
  • Мнения: 7
vania_e,благодаря ти,а 34 епизод няма превод още,така ли?

# 39
  • Мнения: 10 240
Здравейте,на всички запленени. Heart EyesИма ли ги качени някъде,цели епизоди,преведени 32,33, и 34 епизод. Ще може ли линк за сваляне. PraynigБлагодаря ви предварително. HugИ за всички преводачки  newsm51 smile3525 newsm51

32 епизод от транзит:

GonuLceLen.BL.32.DvBRip.XviD.krasimirem.avi

Линк за свалянe: http://tranz.it/load.php?id=a5xmy4X4hezrizzT721669

33 епизод

Gonul.Celen.33.Bolum.DvBRip.XviD.krasimirem.avi

Линк за свалянe: http://tranz.it/load.php?id=4tMNz0X2bz2wsFfP721670

 а 34 не е преведен- излъчиха го снощи!

Последна редакция: нд, 09 яну 2011, 00:24 от rina-rina

# 40
  • Мнения: 7
Благодаря ви на всички Hug,много сте мили  bouquet  bouquet  bouquet

# 41
  • Мнения: 0
Благодаря, Марги! Аз още чета и се забавлявям с предишните теми !
"Разтърсващият"  епизод ме остави без дъх! Вече не знам за кого повече да страдам и да му съчувствам!
На Мурат ли,че беше подложен на "куку-атаката" и не устоя, на Хасрет ли, че беше излъгана и пренебрегната, за кой ли път и тя пак постъпи крайно и не логично, на Левент ли, че се остави да бъде "използван" и той действа също първосигнално и като робот отиде и сложи пръстена, сякаш
без мисли и чувства!

# 42
  • Мнения: 0

И на мен ми хареса това подписче, но съм си го сложила в другия форум


Ваня, аз си мисля, че това няма да се случи в нашия филм като реален кадър, ще си го гледаме само на колажчета!  Joy

# 43
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Tuba Buyukustun с майка си.

# 44
  • Мнения: 2 116
Благодаря, Марги! Аз още чета и се забавлявям с предишните теми !
"Разтърсващият"  епизод ме остави без дъх! Вече не знам за кого повече да страдам и да му съчувствам!
На Мурат ли,че беше подложен на "куку-атаката" и не устоя, на Хасрет ли, че беше излъгана и пренебрегната, за кой ли път и тя пак постъпи крайно и не логично, на Левент ли, че се остави да бъде "използван" и той действа също първосигнално и като робот отиде и сложи пръстена, сякаш
без мисли и чувства!

Гаки, много точно си го написала...на кого повече да съчувствам и да страдам...!Аз съм разпределила тези си емоции и чувства, както се дозират лекарствата...според степента на заболяването, възраста и общото тегло на заболелите... Joy Joy Joy
Много "боледуват" моите герои...ту от глупост, ту от гордост, ту от нещо друго пак в групата на "без, което може" и за съжаление непридобиват имунитет и това си е... newsm78 Joy Joy Joy
Аз в момента от няколко дни "изневерявам"на сериала си...гледам Забраненият плод и да ти кажа така нещата в нашия ми се виждат по-приемливи. Тук (ЗП) да видиш за каква драма става въпрос!!! ooooh! Rolling Eyes
Може и от нагласата да е или от нещо друго, но съм се заредила с търпение и стоически понасям това което ми предлага екипа на ЗС.
Нали казват, че преди да се оправят нещата, много се обърквали? newsm78
Нещо такова беше...и аз чакам! Другата ми алтернатива е да се ядосвам, но ядове си имам достатъчно, затова съм решила тук в сериала да не им давам зелена светлина...! newsm78 Joy Joy
А и тези на всички пишещи в темата също ми стигат, така моите стават излишни... Joy Joy Joy
Да внимавам, че може да се засегне някой... Joy Joy  Joy
Но,  много хубаво пак не е на хубаво, защото така не мога да намеря сродна душа...е, има 1-2
но, те пишат рядко и така ми се налага повече да чета и да мисля само на ум... Joy Joy Joy
Няма пълно щастие...и това си е! newsm78
Наистина много се радвам, че си отново в темата! Hug

Общи условия

Активация на акаунт