"Системата минус 60" - тема №18

  • 28 889
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 873
Честит празник на рожденничките!Живи,здрави и красиво слаби. Hug
Весел празник.  bouquet

# 61
  • Мнения: 162
Здравейте и от мен! Честито на всички рожденнички - да са живи здрави и слаби!
Аз тази сутрин не съм се теглила но не се чувствам зле. Кантара ми обаче нещо се ебава с мен та днес отидох да си купя нова батерия. Занесох старата и като я измериха беше под 3 волта т.е. не е добре може би и от там идват проблемите с кантара ми. Днес май не съм много режимна - З - ядки сурови+кафе+2 сладки, О- зеле прясно с месо +малко хляб черен това май не е режимно В- риба на тиган без мазнина+тай-бо Simple Smile Поправете ме ако имам грешки че уж чета чета ама.....

# 62
  • Мнения: 35
писах Лс, че станахме готварски подфорум  Laughing

Аз точно това си мислех днес - дали не прекалих с писането и спама... Embarassed
Пускам рецептата в темата с рецепти, по съвет от Бебока - да знаете, че е режимна САМО за закуска, ей! Joy

Момичета, сега се сетих за още един вариант на Печените домати със сирене - ще го пиша и него в рецептите. Имам доста такива измишльотини, защото в къщи харесваме този тип храни - леки и без много сосове, мазнини и т.н., но се притеснявам, че някои продукти ги няма в България... Все пак ще ви пиша рецептите, а вие ще преценяте кое може да ползвате, става ли?

Жаси, аз още в началото писах, че имам пресантиман към тебе Hug (убий ме, не знам какво значи тая дума, ама баба ми я използваше  Joy). Виж как сме се ориентирали към един и същи аватар... Wink


Бебок, коричките не са по рецептата за сухарчетата, но мага да напиша и за тях рецепта - само ще поровя да намеря.  Peace

Последна редакция: ср, 12 яну 2011, 16:22 от наДядоКоледаСнежанката

# 63
  • Мнения: 13 770
Девойки мили, не съм ви в темата, но чакам с нетърпение хлябовете, дето не се месят и не се ронят, а вие се разсейвате Crossing Arms

Тези дни видях ваши снимки с резултата от диетата, страхотни сте  bouquet
Успех и занапред Peace

# 64
  • Мнения: 418
Момичета да питам:
Картофени кюфтета стават ли за ядене вечерта? Да ги пържа ли или на фурна да ги приготвя?

# 65
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Момичета да питам:
Картофени кюфтета стават ли за ядене вечерта? Да ги пържа ли или на фурна да ги приготвя?

Картофи за вечеря неможе. Приготвени във фурна за обяд, става  Peace

# 66
  • Мнения: 11 818
Снежанката, браво, чудесно минусче! HugИ аз много се радвам на присъствиет ти в темичката, много свежи и разнообразни допълнения, а от това имаме нужда! Не си прекалила с нищо, пиши! Рецептите ти определено ще се пробват! Ще ти пиша на лични за канелените ушички. Wink
Бобченка, аз й преди ти писах, но хапвай й овесени ядки, сурови бадеми, слагай я постоянно на гърда, няма начин да не стане!! За желирането на кремчето, аз съм против, предпочитам плодовете да са току-що нарязани, но щом обичаш.
Жаси, е, браво и за днешното минусче! Аз вчера нали по случайност бях вечеряла подобен на кремчето бъркоч, но при мен на око, с портокали също е много хубаво!
Джижи, хубав минус имаш за подарък!
Кашарелче, все така да вървиш! Hug
klemi, хайде, дано и по-рано да го стопиш! Аз реших да не се тегля тази седмица, но се надявам в понеделник моят плюс да е изчезнал.
tchara, честит първи системен месец! И следващите да се чувстваш така прекрасно и още по-..! Много се радвам! Hug
Алиена, Монд, и на мен така ми действат повечкото въглехидрати, но пък не искам съвсем да ги огранича, че после..
маик, никакво мърдане нагоре вече! Hug Чакам отзиви за хляба. За ръжените спагети имаше спорове, защото си пише, че само сухари може, но смятам, че понякога едва ли може да е фатално.
ksanaidu, със сигурност е от кърменето. И аз като се тегля сутрин взимам предвид колко е сукал малкият. Може бланширан ориз.
gyulche11, пиши как си, как върви при теб?
лемур, а може би минусът е бил по-голям! Wink
Бебо, за обяд май сухарчетата са ти били излишни, или картофите. Wink
птица, ти току прилетиш и изчезнеш, хайде при нас пак.. ако имаш нужда, разбира се! Wink Hug

Машина за хляб и аз ползвам, но все по-рядко, пека веднъж седмично черен хляб в нея. Удобна ми е за омесване на теста разни, но рядко правя. А сега всички ядем от плоския ръжен хляб, като пробвам и рецептите на Снежанка.

З. Мъфини с тиква и натурален шоколад (3 бр., като съм си ги правила аз и ми е спокойно - както винаги с типово брашно, кафява захар 2 вида)
О. Салата от домати и козе сирене, крем супа от спанак и картофи, 1/2 мандаринка
В. Зелен боб, разбъркан с кислео мляко, копър, магданоз, чесън

# 67
  • Мнения: 307
Moмичета , може ли и аз да се запиша при вас  Crazy Имам да свалям около 10 кг и от началото на месеца съм на диетата , но май не съм много сериозна и затова започвам да броя от днес  Blush
Започвам от 61 кг , надявам се да стигна до 50 , а може и по-малко  Praynig От утре ще давам отчет за менюто , днес бях на : зърнена закуска с прясно мляко и кафе , обяд : пържолка на скара и портокал и вечеря : кофичка активия .
Честито на рожденничките   bouquet  bouquet  bouquet

# 68
  • Мнения: 5
Сиси много се радвам и дано утре ме зарадва ,защото днес съм в прегрешение с 2 бонбона и преди малко едно пържено кюфте.Да не се изложа,че ги пържа във фрютюрника
Днес менюто ми е :
З-наденичка на скара 2 фил. хляб/уж ръжено пшеничен/ малко тиквенник и кафе
О лястовичени гнезда ,малко зеле на фурна и малко дом. вино червено половин чаша разредено със сок
в-пилешки филенца на скара 1кюфте зелен чай
Няма да съм системана и днес ли като знам колко трудно ги смъквам,а съм и пред цикъл newsm78

# 69
  • Мнения: 95
Отчет за днес:

з. банан, капучино
о. плочка сирене, запечена във фурната с едно яйце отгоре
в. кисело мляко със сушени сливи (сливите ги изяде милото, не мога бееее, гадни са ми)

Това е от мен! Лека вечер!

# 70
  • Мнения: 13 770
Цитат
птица, ти току прилетиш и изчезнеш, хайде при нас пак.. ако имаш нужда, разбира се! Wink Hug

Мне Grinning
Сега съм при 90-дневките, но ви държа под окото. Много ми харесват резултатите ви, та след 90 дни може и да се включа при вас.
И нужда имам. Май само това имам, де, нещо волята и хъсът ми избягаха. Но тази година съм решила да бъда инат.

  bouquet

# 71
  • Мнения: 162
Ави с теб тръгваме от едни и същи килограми и се борим за една и съща цел. Само че аз съм се спряла на 55 а ако ги достигна ще се опитам и 50 да догоня

# 72
  • Мнения: 5
Птица ако искаш направо прескачай при нас,защото 90 дн. я пробвах.Едно от условията които не  изпълних след това,че трябва поне още 90 дни след това да си сутрин на плодове.Иначе отново се връщат килограмите.Това го пише в диетата.И ако я изкараш и веднага приминеш на системата  не вярвам,че  ще отслабваш ,а напратив ще напълнееш както стана при мен.Изведнъж преминаваш на друг режим.При мен се получи така и вместо да отслабвам аз напълнявах.В един момент спрях но пак си ситемствах/ вечерите ми бяха в 18 ч/ и едва когато се успокоих, а от тогава минаха 7 м. започнах отново на 07.01 с начален старт 75 кг.Голямо отчаяние беше отначало при мен,но всичко го свързвам с променения начин на хранене,докато организмът свикне.
Така,че си помисли ако системстваш сутрин само с плодове/което е противопоказно за този режим на хранене/ то тогава няма да е Системата минус 60.
Ами това от мен която е претърпяла това от опит.Другото  го оставям на теб! Hug
Мисля,че не ми се обиждаш ти преди това  ми беше писала ЛС.

# 73
  • Мнения: 13 770
Защо да се обиждам Naughty Напротив, приятно ми е, че си спомняте за мен и взимате отношение Peace

При вас ранната вечеря ме е проблемът. Нощна птица съм аз и съответно до късно "подреждам" хладилника. В 90-дневната вечерята е до 20ч. поне. Затова първо там ще подиетувам, да свикна да приключвам с яденето веднъж завинаги преди 20 или дори преди 19, пък после ще се опитам да дойда тук. А и след всичките празници тези дни ми се ядат плодове сутрин.

Продължавам да издирвам немесения хляб на Снежанка Praynig С другия се уредих Laughing

Последна редакция: ср, 12 яну 2011, 19:41 от птица

# 74
  • София
  • Мнения: 747
Да се посмеете за моя сметка: аз това "дл"(децилитър) не че не знам какво е, но никога не го бях срещала в рецепта и си го преведох " дълбока лъжица" Joy

за днес менюто;
З- сандвич с шунка, 3 в1, мандарина и помело
О- консерва риба тон в собствен сос, домати със сирене, кафе с мляко
В- крема на снежанка- котидж, кис.мляко, 3 мандарини и една ябълка

Общи условия

Активация на акаунт