"Системата минус 60" - тема №18

  • 28 946
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 99
Нощни очи това е страхотна новина мила-честита рожба, да сте живи и здрави и на теб бързо възстановяване Hug
За малчо и мама Heart Eyes



Кашарел на снимките изглеждам по-слаба от реалното. Все още си имам тлъстинки по мен за топене. Радвам се че малчо е по-добре. Иначе и на Бобченка бебчето е системно. Така че редицата на сиситемни бебете расте Wink
Бобченка вие как сте? Hug

# 676
  • Варна
  • Мнения: 141
Нощни очи, честито!


кашарел, радвам се, че детенце е по-добре!
Честит празник и на Ванчето!

Бях решила да се тегля веднъж седмично, но не издържах и се качих на кантара. Защо ли, защо ли? Огромен плюс!

# 677
  • Мнения: 2 333
Нощни очи, честита ти рожба. Много да ви радва и всичко най хубаво Hug Hug Hug

# 678
  • Мнения: 5 873
Благодаря,момичета,много сте мили!  Heart Eyes

Отчет за днес.
З. кис.мляко с мюсли,крем-карамел,шоколадов бонбон
О.Бъркани яйца с наденица,царевица и малко кашкавал.
В.портокали.

# 679
  • Мнения: 5
Ванче да ти е живо и здраво мъжлето!  bouquet
Нощни очи честита ти рожба!Бъдете всички много здрави и щастливи!   newsm51

# 680
  • Мнения: 99
Я да се отчета с днешното меню че после може да пропусна Peace

З:принцеси с шунка и кашквал, крем-карамел, нескафе
О:боб-супа, сухари, кисело мляко, люти чушлета и суров лук (много го обичам с боб)
следмалко: нескафе
В: имам малко прясно зеле и зелен боб та мосля да си направя супичка + кисело мляко към нея(много обичам като си я направя тази супичка да я пасирам и да и прибавя кисело мляко и подправки Crazy)

Кали не се връзвай на плюса. Вчера и последните 3 дни моя кантар показваше такива невероятни цифри ooooh! Вчера например бях с голям плюс и показваше 68.6кг #Crazy А днес 67кг.....просто водата която съм задържала тези дни заради овуто явно е изчезнала и кантара си показа нормални стойности. Вероятно и при теб е така. Кантара често може да показва плюсове поради различни причини. Така че продължай системно и ще те зарадва канатра Peace

# 681
  • Варна
  • Мнения: 141
janeta* , много ти благодаря за подкрепата. На косъм бях да се откажа. Свикнала съм с мисълта, че щом е диета, трябва да бъде задължително свързано с ограничения. Пък в системата може всичко. Яде ми се шоколад, добре, само трябва да изчакам до сутринта и хоп - ям шоколад... Продължава да ми звучи невероятно. Гледам снимки на момичетата във нашия форум, влизам в руския форум - и на всякъде има резултат.
Първата седмица имах чудесен минус. А сега плюс, толкова голям, че за двете седмици трябва да отчета само 1 килограм надолу.
Още веднъж - благодаря! Продължавам.
З- препечени филийки с масло и сирене, парче козунак, кафе
О - боб яхния със салата от настъргани моркови
след малко нес кафе с лъжичка прясно мляко без захар
В - пъстърва на сол

# 682
  • Мнения: 5
Моят отчет за днес е :
З.ов.трици с кисело мляко 2 пърж.филийки/ръж.пш.хляб/ и малко кис.мляко 1 вафла
О-зеле с месо 1 киви2 ореха доядоха ми се newsm78
В-плодове и кис.мляко
Кали не се шашкай ще имаме и такива периоди.Незнам утре какво ще покаже кантара.Не съм се теглила и ми е много интересно,защото през седмицата не издържах една сутрин и ми показа 73.600 но за утре незнам.Обаче усещам се по-лека.Важно и нагласата.Като погледнах лятото в записките си съм имала доста често ядене на хляб по-обяд и някои несистемни работи итова е довело
да не смъквам.После море,после други глупости и затова не се получи.
Така,че Жани е права много! Peace
Но като чета ,че за 2 седмици  си минус 1 кг това е добре PeaceНа седмица по 0.500 г Да знаеш ,че ти губиш мазнини,защото бързото смъкване на кг е мускули или в крайна сметка те имат по-голям процент телесна мазнина.


# 683
  • Мнения: X
Минавам да се похваля, че тази нощ станах мама на едно прекрасно голямо момченце, което кръстихме Искрен. Всичко мина чудесно, много сме щастливи!  Heart Eyes Hug


Прекрасна новина!  Heart Eyes
Да сте живи и здрави! На мама - бързо възстановяване, на дребчо - да расте и хубавее!  Hug




Ние пък с моите дечурлига сега се прибираме от пързалката, изкарахме 3 часа почти навън със шейните, направо каталясах.
Хапнах спанак с кисело мляко и 2-3 дробчета, сега и едно кафе ще си спретна.
Довечера ще похапвам дробчета на фурна с чаша вино.

Жани, а ти защо си пишеш това кафе следобяд, от самото начало се чудя? Аз пия по 3 кафета дневно, но не ги отчитам, понеже са чисти, без мляко и захар. Ти защо отчиташ твоето?

Последна редакция: нд, 23 яну 2011, 18:36 от Анонимен

# 684
  • Мнения: 99
Кали няма да се отказваш-казах ти че има такива моменти Peace Сама виждаш какви невероятни резултати се стигат. Но тези резултати не са за 1 или 2 дни. Всичко е постигнато с воля и търпение Peace Дерзай!
Жаси моето пък кафе следобяд никога до сега не е било чисто(нито сутрин...има захар) Blush Пиша си за да следя какво се случва. Например ако в един момент кантара спре да върви може да премина следобяд на чисто кафе или да не го пия например. За това си го имам писано. На 2-3 седмици с копи-пейст си прехвърлям всички менюта във файл на компютъра си. Така като е написано няма нужда да помня или да се чудя какво и как съм яла или пила през деня. Когато е написано после лесно мога да направя анализ на храненията си. Пък в началото на ситемата с кафето ядех по един разрешен плод и го пишех: кафе и плод (например) И явно ми е останало навик да си го пиша Mr. Green

Последна редакция: нд, 23 яну 2011, 15:01 от janeta*

# 685
  • Мнения: X
Жани, разбирам сега.  Simple Smile
Интересно, при теб си върви кантарът и то доста бързо надолу, въпреки този прием на захар (и евентуално плод) следобяд. Ще взема и аз да пробвам, ако си правя по един фреш, или чай с лимон и мед към 16 ч., дали ще ми повлияе на кантара, че често доста ми се допива нещо подобно.  Thinking 

# 686
  • Мнения: 99
Жаси аз сега на ям плод следобяд. Преди година беше това и малко в началото на лятото когато започнах със Системата отново-но малко след това спрях с плода следобяд и остана само кафето. Но пък винаги съм пиела кафето подсладено и понякога дори 3 в 1. Но пък така си бях решила да правя и да следя как ми се отразява. За сега не ми се е повлиявало зле това. То при всеки е различно. Но аз гледам следобедното кафе да е максимално близо до обяда. И така почти се слива с обедния прием на храна. Това е съвет, който Мириманова дава(чела съм го в книгата но не мога сега по памет да цитирам). Та.... така правя аз и ми е добре за сега Wink Ако в един момент се наложи ще спра Peace

# 687
  • Мнения: 3 453
  Кали, права е Жанета - не се връзвай на плюса и при мен е същото. Ще отмине Hug

   Жасмин, при Жанета имам усещането че е и психическо всичко. Тя бе много търпелива, не си поставяше срокове, не се сърдеше на кантара че е показал плюс, вътрешно знаеше че не е реално и че скоро този плюс ще изчезне и не на последно място от многото ни разговори по скайп освен написаното разбрах че тя максимално се вслушва в тялото си и желанията които има то. Смятам че нейният начин на хранене много правилен, не закусва оскъдно, порциите и са хубави и засищащи. Ами това е системата, може ли да си 5-6 месеца на режим на хранене и да ограничаваш сладкото нон - стоп- не..тя и Мириманова го е казала. Скоро имаше писания как не бивало да се яде сладко всеки ден защото свалянето било бавно..много мога да пиша, но точно на теб няма нужда да обяснявам каквото и да е. Ти знаеш много , просто се вслушвай в тялото си и експерементирай. Като ти се пие фреш следобед опитай Hug Другото което искам да ти кажа е че ти отслабна страшно много също, храниш се хубаво и разнообразно. Нормално е да има периоди в които сваляме по-малко, както и застои.

   Аз за себе си съм си направила изводите още предният път като правих системата, затова и я спрях. Много грешах. Закусвах много стабилно или много леко и на обяд също ми ставаше много тежко. Вечерта карах супер оскъдно и често прегрешавах заради оскъдната вечеря. Сега хапвам до засищане и ми е супер. Плюсовете на кантара не ме травмират както преди, напротив. Просто осъзнавам какво правя и слушам тялото си.

# 688
  • Варна
  • Мнения: 141
Кашарел, Жасмин, Джижи, janeta*, още веднъж благодаря. В такива моменти, в началото на един режим, когато изобщо не знаеш как се развиват нещата, подкрепата е много важна.

Все пак съм само от две седмици системна. Още търся моя път. Направих сто грешки при комбинирането на храните - мусака на обяд, месо с кисело мляко на вечеря, обилни закуски и т.н. Така се случи, че ми се събраха много приятелски събирания за тези две седмици, та си използвах правото на чаша червено вино и парче сирене.

Започвам да схващам...Вярвам, че действа и продължавам системно.
Хубав ден!

# 689
  • Мнения: X
Каш, Жани, разбрах всичко.  Hug
Просто ще пробвам и аз, особено с чая с мед и лимон (заради грипозното време), пък да видим кантарът какво ще покаже.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт