"Системата минус 60" - тема №18

  • 28 922
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 141
Вчера мрънках, мрънках, но днес съм 1,200 надолу. Явно е било вода. Та така, продължавам напред от стриктна, по-стриктна.
Меню неясно. Ще видим.

Браво на Валето! Чудесен резултат!

Хубав и системен ден!

# 721
  • Мнения: 5
Добро утро!Мерси за закуската! Чудесна е Peace
Ами и аз за цяла седмица не съм смъкнала нищо.Пак съм си 74.200
Така,че ето и аз без да смъквам,но не се отчайвам,макар че ми свърши и кантара не слезе надолу.Незнам може и през седмицата да съм била и по малко,но се тегля от понеделник на понеделник.Така съм си решила та от 07.01 до тука 0.800 г едва ли има някой като мен.
Аз си знам,че метаболизма е бавен и каквото и да правя при нас нещата са по  бавни.
Желая ви успешна седмица!

# 722
  • Мнения: 2
аз пък от както съм системна  не съм ходила до wc...тва силно ме притеснява...мисля да си помогна с чай сена..но все пак  да ви питам дали може че твърдо съм решила да спазвам всичко

# 723
  • Мнения: X
Добро утро, момичета! Благодаря за зауската!
За днешния отчет - свалила съм 700 гр. тази седмица. Доволна съм, като се има предвид, че бях в застой доста време, а този месец вече махнах 2 килограма.
Гледам табличката за отчетите: http://spreadsheets.google.com/pub?key=tJ7BrtBOP_HASLA6BQGjdwQ&output=html
Да ви подсетя - не пишете минус пред резултата, защото това всъщност означава, че сте напълненли. Ако сте отслабнали, пишете само с колко, числото, без минус отпред. (така са направени формулите в таблицата)


critical_error, напиши какво си яла за няколко дни, за да видим защо така. Или е от храната - примерно, не ядеш плодове и зеленчуци, или от малкото движение.

Последна редакция: пн, 24 яну 2011, 18:13 от Анонимен

# 724
  • Мнения: 0
Добър ден и от една блудна,решила да влиза в правия път!
аз съм Роси_80 смених си ника.Пишех в темата декември,тогава от Дюкан директно тук се цопнах и започнах да качвам.По празниците се отпуснах още и от 17.01 съм отново тук и вече имам минус 2.200кг. Peace

# 725
  • София
  • Мнения: 3 824
аз пък от както съм системна  не съм ходила до wc...тва силно ме притеснява...мисля да си помогна с чай сена..но все пак  да ви питам дали може че твърдо съм решила да спазвам всичко
Моят съвет е в никакъв случай да не почваш със сена. Това е мнооого силно слабително. Опитай сутрин да ядеш кисело мляко с трици , може и с ленено семе. Пий топла напитка пак сутрин. Яж повече плодове - киви, ябълки има сега. Остави сената като краен вариант.

# 726
  • Мнения: 2
ами за вчера менюто ми беше сутринта 1 банан, 3 мандарини,на обяд ядох боб, и в 16 часа някъде 1 пържола на скара...днеска съм си сварила картофи..мисля след малко това да хапна за обяд тъй като закуската я проспуснах вече

# 727
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
аз пък от както съм системна  не съм ходила до wc...тва силно ме притеснява...мисля да си помогна с чай сена..но все пак  да ви питам дали може че твърдо съм решила да спазвам всичко

           Обезателно пий нещо със слабително действие. Ако е откакто спазваш системата, това са много дни... Всичко, което е в интерес на здравето, е позволено, дори и да противоречи на някое системно правило. А чая от сена, предполагам го пиеш вечер и без захар, не пречи на режима.  Peace

# 728
  • Мнения: 5
Сена съм пила и не е чак толкова силно разхлабително.Може би първите дни организма се чуди.
Аз както писах си пия зеления чай и всичко е ок.
Я да попитам мисля,че някъде срещнах от плоския ръжен хляб да се яде за вечеря може ли и само като вариант 7.?защото никога не съм яла сухари,защото тук нямаме ръжени.

Последна редакция: пн, 24 яну 2011, 10:29 от Джижи

# 729
  • Мнения: X
ами за вчера менюто ми беше сутринта 1 банан, 3 мандарини,на обяд ядох боб, и в 16 часа някъде 1 пържола на скара...днеска съм си сварила картофи..мисля след малко това да хапна за обяд тъй като закуската я проспуснах вече


А вода пиеш ли достатъчно? По 2-2,5 литра дневно трябва да пиеш. Липсата на течности и движение е голяма предпостава за констипация.
И повечко зеленчуци на салата, сутрин хапни и нещо тестено - ръжен или пълнозърнест хляб, нещо млечно.

# 730
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте,

Отчета ми е скромен, но пък аз съм изпълена с хубави предчувствия.
-100 гр. от миналата сряда, когато се сетих да се премеря. Или 59.9 кг.

Виждам хубави резултати. Поздрави.

Менюто ще отчитам довечера, че не знам още как ще се развият нещата. Много е вероятно да пропусна обяда, че имам ангажимент точно тогава.

Джиджи, според мен може във вариант 7, но трябва да се внимава с количеството.

# 731
  • София
  • Мнения: 747
Добър ден  Grinning

Да е живо и здраводетенцето на Нощни очи! На мама бързо възстановяване Grinning
Болните да оздравяват бързо!
Моят минус за изминалата седмица е скомен-400г, но все тка да върви ще съм доволна Grinning Вървят ли надолу излишните килограми все някога ще свършат Grinning

За днес:
З: половин парче торта, два ръжени сухара с луканка, 3в1
О; кебапчета и шопска салата
В; плодове с мляко и котидж

Общо взето следващите дни това ще ми е менюто. Малкият ми син имаше РД и от партитата останаха килограми хрна. Днес сутринта го заведохме на градина, оказа се , че от неговата група има само едно дете, а общо от цялата градина (150 деца) само 6. Върнаха ни тортата, в резултат на което таткото замина за работа с един огромен Мечо Пух  Grinning

# 732
  • Мнения: 3 453
  добър ден, идвам да почерпя  за здраве преди 12ч, че днес имам рожден ден Laughing
 

# 733
  • Мнения: 5
Кашарел Hug да си жива и здрава и всичко онова,което хората наричат щастие и късмет ти го желая от все сърце!Бъди обичана и опиенена от любов!

# 734
  • Мнения: 12
Каш, честит рожден ден
много здраве, щастие, обич и успехи ти пожелавам   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт