Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 76

  • 32 980
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 240

Роси, защо да действа като нея? Той да не би да е тръгнал да се жени за Бахар? Съгласна съм с Уси, че я предизвиква да се откаже от безумието, наречено брак с Левент.
Знаеш ли кое е най-интересното,че точно Мурат се опитваше да обясни на Хасрет,че онази вечер е бил с Бахар да предутврати едно самоубиство на Бахар,а следващия момент е с Бахар и я прегръща и танцува.Точно сега и показа,че Хасрет е била права за него и Бахар.
Няма да може да предизвика Хасрет,най-много още повече да се нахъса за сватба.
Защото това не е подхода ако искаш да си върнеш любимата жена.
Уж е много умен мъж,но на моменти се показва много елементарен с действията си.

Присъствието на Бахар щеше да е оправдано само ако Левент не знаеше за нея!
Съмнявам се, че присъствието на Бахар ще има желания от Мурат ефект!
Ще видим...

# 706
  • София
  • Мнения: 7 893
И аз мислех , че ще говори то тя от намеци не разбира , а те и тъпи. Толкова за този петък , то се знаеше че снимките са направени ,но наистина много плоско.

# 707
  • Мнения: 10 240
За Уси, Баги, Мишенце, Гауина

# 708
  • Мнения: 5 723
Нас ни вижда машиниста , но не сме ТРИМА Simple Smile....И се чуди горкия дали е добре

# 709
  • Мнения: 0
Мазохисти сме си ние самите!Вижте балкона що народ се самоизмъчва с недомислиците на тия некадърници.Къде сте бе Мерджан,Дирижан и екипа ви Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Мерджан си отиде заради Сами, понеже е главен оператор на екипа му и как ви се струва,
че може да снима любовните сцени и изобщо сцени Туба - Джансел ?
По-добре да се откаже Мерджан от един проект, но не и от дясната си ръка - Сами!
Хайде да си го кажем в прав текст !


За Дириджан нямам идея, обаче ако се понапънем може и да ни дойде такава с общи усилия Joy

Фенче, те нали си отидоха края на първи сезон  newsm78, а и за какви любовни сцени втори сезон, като такива няма изобщо!
Аз съм рекордьор тази вечер - трети път отговарям на теб и Кали и все ме изхвърля форума Joy
Ами нали точно за това става въпрос, че няма не само любовни сцени , ами то сцени няма
като хората или се броят на пръсти.
Кали, нали беше излязло в турската преса, че онази целувка при езерото е предизвикала
раздялата Туба - Сами, не че не е била предизвестена де Joy
А Сами като не е бил в екипа защо постоянно излизаха снимки с него на снимачната площадка,
поне няколко си спомням, че беше пуснала Ринка.
С две думи има нещо недоизказано в цялата работа, което нямаше да се чопли по форумите,
ако този екип сценаристи ставаха за нещо!
Кой го каза по-горе - от незнам си колко серии гледаме само детинщини от рода на
НА ТИ КУКЛИТЕ, ДАЙ МИ ПАРЦАЛИТЕ hahaha hahaha hahaha

# 710
  • Пазарджик
  • Мнения: 425
БЛАГОДАРЯ НА ГАУИНА, МИШЕТО И БАГИ ЗА ПРЕВОДИТЕ!


БЛАГОДАРЯ ВИ ВСЕОТДАЙНИ МОМИЧЕТА! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!

# 711
  • Мнения: 2 157
Много повторения от отминали серии-Готвенето в ресторантската кухня-същата като в Сапанджа,Същият ресторант и отново танц,но този път с Левент,отново арестуваха Кадир-сега,заради Йълдъз,апропо къде беше тя толкова серии,че сега изведнъж се появи.Май вече не могат да измислят нови случки и повтарят правени и гледани моменти.
Левент,че няма да се откаже-няма,но може майка му да се появи и тя като Несрин да не хареса ромката Хасрет за снаха.
От целия епизод най-ми хареса една сцена-как Гюлназ покани Кобра на вечеря.Чук,чук с точилката по тавана,а сигурно и с нея го гони да го поступва Joy Joy Joy Joy
Кески, това с ресторанта ми хареса, защото направиха аналогия кой кого и как обича, Левент има да готви на Хасрет, но тя на него - йок.
Мисля че Таня се досети, че ареста на Кадир ще накара Хасрет и Мурат да отидат заедно в полицията. Затова се появи Йълдъз.  Peace

# 712
  • Мнения: 0
Сърдечни благодарности за превода момичета!

# 713
  • Мнения: 15
Аз останах с впечатление, че присъствието на Бахар не беше предвидено,
Мурат я покани инцидентно, не мисля, че ще се заиграва с нея,
по картинки изглежда плоско, ще се разбере след превода, по скоро Левент ще го направи.

Благодарности и целувки за момичетата за превода и организацията, прекрасни сте!

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 714
  • Мнения: 0
Много повторения от отминали серии-Готвенето в ресторантската кухня-същата като в Сапанджа,Същият ресторант и отново танц,но този път с Левент,отново арестуваха Кадир-сега,заради Йълдъз,апропо къде беше тя толкова серии,че сега изведнъж се появи.Май вече не могат да измислят нови случки и повтарят правени и гледани моменти.
Левент,че няма да се откаже-няма,но може майка му да се появи и тя като Несрин да не хареса ромката Хасрет за снаха.От целия епизод най-ми хареса една сцена-как Гюлназ покани Кобра на вечеря.Чук,чук с точилката по тавана,а сигурно и с нея го гони да го поступва Joy Joy Joy Joy
Много ми хареса тази идея! smile3501 smile3501
Още една "Несринка" hahaha hahaha

# 715
  • Мнения: 0
Много повторения от отминали серии-Готвенето в ресторантската кухня-същата като в Сапанджа,Същият ресторант и отново танц,но този път с Левент,отново арестуваха Кадир-сега,заради Йълдъз,апропо къде беше тя толкова серии,че сега изведнъж се появи.Май вече не могат да измислят нови случки и повтарят правени и гледани моменти.
Левент,че няма да се откаже-няма,но може майка му да се появи и тя като Несрин да не хареса ромката Хасрет за снаха.
От целия епизод най-ми хареса една сцена-как Гюлназ покани Кобра на вечеря.Чук,чук с точилката по тавана,а сигурно и с нея го гони да го поступва Joy Joy Joy Joy
Кески, това с ресторанта ми хареса, защото направиха аналогия кой кого и как обича, Левент има да готви на Хасрет, но тя на него - йок.
Мисля че Таня се досети, че ареста на Кадир ще накара Хасрет и Мурат да отидат заедно в полицията. Затова се появи Йълдъз.  Peace

Уси, тя работата е ясна за Йълдъз  Peace, ама много тъпо и елементарно поднесено всичко  ooooh!

# 716
  • Мнения: 0
изобщо няма логика в серията:

Как я убеди Мурат, като прегръща Бахар ли?  ooooh!

Левент трябваше да е удивен от това, което вижда. Все пак Б. с перуката приличаше на Селин, но сега е нейно копие и той трябваше да изкоколи ей такива очи  Shocked както НАкие и компания

Абе глупости бе Мише, очите ги ококорих аз в очакване на реакцията на Левент hahaha hahaha
Пък те го изрязали  момента на изненада hahaha hahaha hahaha

# 717
  • Мнения: 2 157
изобщо няма логика в серията:

Как я убеди Мурат, като прегръща Бахар ли?  ooooh!

Левент трябваше да е удивен от това, което вижда. Все пак Б. с перуката приличаше на Селин, но сега е нейно копие и той трябваше да изкоколи ей такива очи  Shocked както НАкие и компания
Възможто е Левент и Бахар да се познават, затова няма никаква реакция от негова страна.  newsm78

# 718
  • Мнения: 56
Мазохисти сме си ние самите!Вижте балкона що народ се самоизмъчва с недомислиците на тия некадърници.Къде сте бе Мерджан,Дирижан и екипа ви Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Мерджан си отиде заради Сами, понеже е главен оператор на екипа му и как ви се струва,
че може да снима любовните сцени и изобщо сцени Туба - Джансел ?
По-добре да се откаже Мерджан от един проект, но не и от дясната си ръка - Сами!
Хайде да си го кажем в прав текст !


За Дириджан нямам идея, обаче ако се понапънем може и да ни дойде такава с общи усилия Joy

Фенче, те нали си отидоха края на първи сезон  newsm78, а и за какви любовни сцени втори сезон, като такива няма изобщо!
Аз съм рекордьор тази вечер - трети път отговарям на теб и Кали и все ме изхвърля форума Joy
Ами нали точно за това става въпрос, че няма не само любовни сцени , ами то сцени няма
като хората или се броят на пръсти.
Кали, нали беше излязло в турската преса, че онази целувка при езерото е предизвикала
раздялата Туба - Сами, не че не е била предизвестена де Joy
А Сами като не е бил в екипа защо постоянно излизаха снимки с него на снимачната площадка,
поне няколко си спомням, че беше пуснала Ринка.
С две думи има нещо недоизказано в цялата работа, което нямаше да се чопли по форумите,
ако този екип сценаристи ставаха за нещо!
Кой го каза по-горе - от незнам си колко серии гледаме само детинщини от рода на
НА ТИ КУКЛИТЕ, ДАЙ МИ ПАРЦАЛИТЕ hahaha hahaha hahaha
Наистина Сами не беше от екипа на ПнС.Когато започна сериала да се снима Сами снимаше в Антакия сериала "Градчето",след като спряха сериала му,той се върна в Истанбул и започна да снима в сериала на Селма Ергенч/може да бъркам името и/.И нейния сериала го спряха.Та Сами затова беше постоянното присъствие на снимачната площадка,а и всички от екипа му са познати,ако не приятели.

# 719
  • Мнения: 84
Не е срамно да поискаш помощ когато не можеш да се справиш с нещо,та и сценаристите,да бяхя се обърнали към нас - какъв рейтинг щяха да постигнат само.Какъв епизод щяхме да сътворим! Обидно,обидно е да те подценяват толкова,незнам за каква аудитория е предназначен филма.Но за "Елитен клуб" като нашия те просто не стават. Съсипаха всичко и най-вече красивата любов и романтиката.Една от благословиите ми ако ги стигне ще им е стига.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт