Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 76

  • 32 973
  • 752
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2
И аз, точно това си мислех, казва и истината, но тя не му повярва, от тук нататък няма значение, какво ще и каже и какво ще направи - то се видя, че тя  истините взема за лъжа, а "лъжите" взема за истини, но хората са казали - каквото почукало, такова се обадило.
Ние достатъчно добре видяхме, че той страда и то много.
А когато беше с баща си в ресторанта, изпита лек срам (баща му директно го попита, дали обича Хасрет), очите му се напълниха със сълзи, брадичката му затрепери, кимна с глава, за положителен отговор... Божеее, добре, че има баща си. Хасрет, Левент, Несрин - всички го предадоха....
Направи ми впечатление, че при Хасрет не беше така, поне по сценарий трябваше да покажат повече угриженост в нейния образ (така ги усещам аз нещата)

Кали, какво имаш предвид под "угриженост"? Доизясни се, моля те. Praynig
Май трябва да се прехвърляме в другата тема.

# 751
  • Мнения: 15
Хасрет казвала ли е на някого, че обича Мурат, но с точно тези "двете" думи, аз нямам спомен?

# 752
  • Мнения: 2
Хасрет казвала ли е на някого, че обича Мурат, но с точно тези "двете" думи, аз нямам спомен?
Макар че вече надвишаваме страниците, ще се включа тук. И аз нямам спомен. И на други им е правило впечатление, че Хасрет на никого не споделя за чувствата си към Мурат. И ако обвиняваме Мурат за това, че си мълчи, то тогава трябва да упрекваме и Хасрет, защото тя единствено очаква той да й признае любовта си, но с думи нищичко не намеква.

Общи условия

Активация на акаунт