bg-mamma навсякъде:)

  • 7 529
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 195
Надявам се да не ми прави само на мен впечатление, защото ако е така, сигурно повредата е в моя телевизор, но постоянно срещам bg-mamma:)
Днес при личната лекарка - влизам, тя отворила форума и търси дозировка на едно хомеопатично Joy
Днес в РИОКОЗ - мацката на рецепцията (виждах и монитора) нещо ровкаше и тя тук ( да си признава без бой и ако списва)
Онзи ден в едно кафе, една жена с лаптоп си пиеше капучиното и се ровкаше тук Joy
Возейки се във автобуса виждам една дама от форума как се разхожда Crazy
Въобще - само на мен ли ми прави впечатление? Само аз ли си въобразявам колко е известен и ползван форума или просто защото прекарвам много време тук, ми се набива в очите когато видя и други хора да го ползват Rolling Eyes
Вие често ли срещате форума извън форума Crazy

# 1
  • София
  • Мнения: 3 249
Много често  Mr. Green
Както се изрази един познат от морето - МЪЖ- трябва ли ти някаква информация - "питай" Бг мама Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1
Аз пък сутринта докато злоупотребявах с един лимонов сладолед и киви с мед в сладкарницата на Кемпински, някакви джентълмени на съседната маса бяха отворили лаптопите не на страницата на Блумбърг, а.... БГ-мамма.... /Не можах да ги видя в лице, но ако ги засека отново и са симпатични, непременно ще се обадя, че съм съфорумка/ Hug
Форумът е сила Peace

# 3
  • Мнения: 4 195
Форума излиза много често на първо място при търсене с чичкото, ама моя мъж днес беше с мен на двете виждания на форума извън форума и само ме побутва и вика - ето, жените не работят, висят в бг-мамма Joy
Обаче ми се иска да засека и някой мъж отворил бг-мамма и да го наснимам едно хубаво Laughing
mulholand  ти ме уби Joy

# 4
  • Мнения: 1 296
Аз пък сутринта докато злоупотребявах с един лимонов сладолед и киви с мед в сладкарницата на Кемпински, някакви джентълмени на съседната маса бяха отворили лаптопите не на страницата на Блумбърг, а.... БГ-мамма.... /Не можах да ги видя в лице, но ако ги засека отново и са симпатични, непременно ще се обадя, че съм съфорумка/ Hug
Форумът е сила Peace

Единият джентълмен 100 на 100 е бил Марадона Peace

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не е бил Марадона, той си ползва Блек Берито.

# 6
  • Мнения: 1 310
Аз пък сутринта докато злоупотребявах с един лимонов сладолед и киви с мед в сладкарницата на Кемпински, някакви джентълмени на съседната маса бяха отворили лаптопите не на страницата на Блумбърг, а.... БГ-мамма.... /Не можах да ги видя в лице, но ако ги засека отново и са симпатични, непременно ще се обадя, че съм съфорумка/ Hug
Форумът е сила Peace

Единият джентълмен 100 на 100 е бил Марадона Peace
Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 2 401
Днес при личната лекарка - влизам, тя отворила форума и търси дозировка на едно хомеопатично Joy

Това не  може да е истина. Няма да е честно просто, да не кажеш името на личната си. 

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Мене след конкурса за мисис карамел му преди години, една мацка ме спря в Плевен и вика - а, Белинда, здрасти Grinning Яко е Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1
Аз навремето спечелих конкурса "Мис (името на дискотеката)", жалко, че тогава нямаше още форум и не само, че не са ме спирали за автограф, но и никой не ме е спирал на улицата Tired

# 10
  • Мнения: 517
Мафия! Страшна сила! и т.н гранд определения Grinning

# 11
  • Мнения: 9 814
При 134 000 и нещо потребители логично е доста да ровят тук.
А пък и тук има информация за всичко- от това как се свири добре на дудук до най-лесния начин за направата на атомна бомба и торта гараш. Т.е. и да не си регистриран пак попадаш тук.

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Ей, видяхте у кьоравия едно о4о и дайте - да му го извадим Laughing Хейтърки Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 275
Moon Walk, много хубава тема.  Grinning Ще ми е интересно да чета.

Една приятелка имаше някакъв проблем и ми е обажда да проверя във Форума.  Joy
Аз се замотах нещо и не намерих отговор на въпроса й, но след няколко дена ми казва:
 - Ооо, аз намерих каквото търсех. Познай къде.  Wink
 - Ъъъ, Гугъл?  Rolling Eyes
 - Не бееее, БеГеМама ...  Mr. Green

Много често се чудя за разни мацки, дето си засичам случайно, дали са БГ-Мамки Simple Smile)

# 14
  • София
  • Мнения: 2 623
Мене след конкурса за мисис карамел му преди години, една мацка ме спря в Плевен и вика - а, Белинда, здрасти Grinning Яко е Mr. Green

И мен в Плевен ме е разпознала една мацка,
но й било неудобно да ме спре и после ми писа на ЛС  Hug

Общи условия

Активация на акаунт