bg-mamma навсякъде:)

  • 7 530
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 195
Ако на човек не му се работи, никой форум няма да го спре. Винаги съм ползвала интернет и по време на работа, никога не ми е пречило да си свърша добре работата, та и да поемам на някой заспал колега, който цял ден е блял пред монитора и една справка е направил - грешно! Така че - това не е критерий за това, добър работник ли си Wink
Важно е човек да умеее да съчетава полезното с приятното Hug
Всъщност форума е причина до някъде да сменя на 360 градуса професията си преди 2 години, по - точно хората, с които той ме събра и за това ще съм вечно благодарна Hug, защото няма други такива пичове като тях и защото най - хубавото нещо на земята е, да работиш онова, което обичаш, а аз точно това правя в момента Hug

# 91
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Безумно познато ми е всичко, което пишете Simple Smile Бгмама е навсякъде  Wink

Ама се чудя  newsm78 има ли uk-mamma, ru-mamma, usa-mamma ...
Много губят, ако си нямат ...

# 92
  • Мнения: 1 517
Имаше един подобен италиански сайт "Quimamme" май се казваше

# 93
  • Мнения: 4 585
http://quimamme.leiweb.it/  portale della Mamma Numero 1 in Italia - Quimamme Mr. Green

# 94
  • Мнения: 4 569
От хората около мен не знам някой да списва тук.
Не съм засичала съфорумки,не са ме разпознавали.

# 95
  • Мнения: 2 161
А аз не познавам нито един човек,който да чете или пише тук.Освен сестрата на мъжа ми и моята майка.

# 96
  • София
  • Мнения: 15 474
А аз не познавам нито един човек,който да чете или пише тук.Освен сестрата на мъжа ми и моята майка.
   Е, те не са ли човеци?

# 97
  • Мнения: 2 161
Пречат ми,Тайна.Майка ми постоянно ми казва:не можеш ли поне там да си добра!Мисля,че ми завижда на положителната популярност.

# 98
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Пречат ми,Тайна.Майка ми постоянно ми казва:не можеш ли поне там да си добра!Мисля,че ми завижда на положителната популярност.

хо-хо! не ти завижда само тя!  Mr. Green

# 99
  • Мнения: 3 826
всички четат тук , според мен , няма начин търсачката да не те прати поне веднъж , а после се зачитат и така ...
няколко пъти съм чела коментари за форумите , че голямата част от списващите тук са големи патки , че нивото било ниско  ..., въобще оценките за потребителките не са високи ,
ама това не им пречи да четат и ровят тук , нищо , че са много умни  Simple Smile

# 100
  • Мнения: 4 585
Пречат ми,Тайна.Майка ми постоянно ми казва:не можеш ли поне там да си добра!Мисля,че ми завижда на положителната популярност.

хо-хо! не ти завижда само тя!  Mr. Green
Така ли, че коя друга?

# 101
  • Мнения: 349
Най-интересното е, че бг-мамма, с името си предполага да е форум само за мами, и жени искащи дете Simple Smile Само че аз съм на 20 и това ми е далечноо, въпреки всичко ми е интересно и забавно тук. И има много като мен. Има поне 3 от моите също 20 годишни приятелки, които пишат и четат тук редовно Simple Smile Simple Smile Вчера например си говоря с една от най-близаките ми приятелки и тя ме пита какво правя, съответно аз ровех тук и и казах... е оказа се, че и тя  е "от наште" Simple Smile Форумът е сила - има за всеки по нещо Simple Smile Simple Smile  Hug Hug  bouquet

# 102
  • Мнения: 2 161
Пречат ми,Тайна.Майка ми постоянно ми казва:не можеш ли поне там да си добра!Мисля,че ми завижда на положителната популярност.

хо-хо! не ти завижда само тя!  Mr. Green
Така ли, че коя друга?
Сигурно ти си другата.

Общи условия

Активация на акаунт