"Дързост и красота"66:"Young and old love stories или колко пъти ще се женим"

  • 30 086
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Въобще нямам намерение да ти показвам отново нищо, написано от мен преди това. Намери си го сам, след като постоянно лаеш. Бреееей, че пък много се засегна от "туршия", бе, "форестърче" Аз никога не пищя, когато използваш купища грозни думи, но твоята възвишеност се отнася май само до очите, не и до пръстчетата и копчетата на клавиатурката ти.Нали била имала морал....Ами има, да. Има  и достойнство. Знае си мястото и цената. Това е мнение и ти си длъжен да го уважиш, макар да не е по вкуса ти, както правим всички.
Цитат
Ако не си чувАла,да взема да те***светна,че жените много здраво се***и на 50,и на 60,и на 70 и повече дори
Направо ще ме убиеш.....Но попълни една дълбооока празнина в знанията ми. Аферим!

Какво означава "глъвътъ". Тая дума не ми е позната.  Thinking
Цитат
Че тя оттогава доСега е все на сухо
Това ти ли си го писал? Преди пишеше нещо друго....., изброяваше любовниците й...
Цитат
НЕЗНАМ дали има и 10 пъти да е правИла секс през целия филм
Защо трябва да дават само как героите правят секс. За секса си има една - русата ТУРШИЯ-тя прави секс по два пъти на епизод с кой ли не, това идва в повече на драгия зрител.
Цитат
Любимата ти лицемерна Цоцолана точно това прави цял живот-стои на прага и подсмърча  Ерик от 69 години е с 6969 жени,жени се за тях,има деца от някои от тях и любимката ти през всичкото това време му обяснява как ще го чака,защото той ще се върне при нея
Е, връща се, де..., нали това казвам.
Повече не ми се чете нищо от поученията ти към мен.

# 676
  • Мнения: 2 592
Малеееей  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
"Фенклубът", спрете с тези чаршафи, току-виж почнем и ние да ви четем, да не се четете само вие двамцата взаимно (той щото "фенклубът" има само двама члена де  Mr. Green)

# 677
  • Мнения: 1 526
Здравейте,
Кейтиту ще ли се омъжи за Никиту?

# 678
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Стефани се разхожда по плажа, седи сама на една скала,  единственият звук, който чува е океанът.
Ник посещава Тейлър. Тя му благодари за цветята и съболезнованията за смъртта на Фийби. Казва ѝ, че е дошъл заради приятелката ѝ Стефани, която се нуждае от нея. Тейлър казва, че Стефани е унижена, но има много вътрешна сила. Ник не е толкова сигурен, тъй като я е намерил скитаща по брега на морето. Притеснява, че е в тежка депресия. Тейлър изглежда изненадана.
В „Джаки М”, Оуен и Джаки правят интервю за модели. Джаки мисли, че Оуен върши чудесна работа.
Тейлър не може да повярва, че Стефани представлява опасност за себе си. Ник казва, че тя е специалистът. Разказва ѝ как Стефани му се е доверила. Това още повече изумява Тейлър. Ник казва, че по-интересното е, че  в продължение на години е искал да види Стефани така. Въпреки това, след като я е видял, изгубила това което е важно в живота ѝ, той не е толкова сигурен.
Тейлър му казва, че в момента звучи като Ерик, който също твърди, че е загрижен за бившата си жена. Тейлър казва, че  едва ли ще се справи, защото самата тя не е добре.  Трудно е да се грижиш за някой друг, когато си напълно пречупен.
След катоДжаки излиза,  журналистите  питат Оуен какво точно става във „Форестър”.Той отговаря, че напускането му е по негово желание, но отношенията му с предишната компания остават приятелски.
 Ник е поразен, когато му казва, че Steffy и Рик са се сгодили. На тръгване ѝ казва, че тя наистина може да помогне на Стефани. Тейлър все още изглежда несигурна.
Стефани продължава да ходи по брега на морето и изглежда почти замаяна.
Оуен вижда новия адрес на Джаки и отива под предлог подписване на документи. Тя е приятно изненадана.
Стефани се появява у Тейлър, която ѝ казва, че Ерик е загрижен. Стефани не вярва и се ядосва.
Ник е в кабинета си. Ариел, секретарката носи куп стари списания за Стефани Форестър. Казва му,че всички са били събирани от Сали Спектра. Тя наричала Стефани "Кралицата". Ник изважда едно списание със Стефани на корицата. Замисля се.
Стефани казва на Тейлър, че е наела една малка стая в мотел на плажа. Тейлър пита защо  не може да остане в дома си, тъй като има това право, както  Ерик. Стефани е категорична, че  не може да остане там. Тейлър горчиво казва, че двете са като огледални образи една на друга. И двете са загубили всичко. Но пък Стефани е единственият човек, на когото някога му е пукало за нея. „Защо не те послушах, когато ме съветваше да не се срещам с  Рик?”-ядосво се Тейлър. „защото беше обзета от страст”-усмихва се Стефани. Тейл р продължава, че двете са две грахчета  в една шушулка. Предлага ѝ да живеят заедно. Стефани казва, че е много мило, но  е готова да бъде сама. Тейлър споделя, че има своите собствени егоистични причини да го иска. Стефани казва, че  не може да се грижи за всеки. Тейлър споделя, че се чувства самотна в момента, а обича звука на някой друг в къщата. Стефани изглежда облекчена. Прегръща Тейлър.
                                                                 
Стефани е докарала своя багаж и разопакова.
Ник не може да разбере защо майка му иска да се раздели с големия мезонет, който ѝ беше купил баща му. Тя предлага той да го вземе. Той се чуди: „Щом не си в криза, какво или кой е причината?”
Стефани е особено изненадана, че Тейлър е научила от Ник за това, че тя няма къде да живее. Учудена е, че се виждат и още повече, че е негова идея да ѝ протегнат ръка за подкрепа. Предупреждава, че не иска да  я съжаляват, нито милостиня.
                                                                   
Бриджит и Оуен се опитват да измислят рекламно лого на нейната колекция и се забавляват докато го правят.
Джаки безцеремонно пита  сина си дали е скъсал вече с Кейти. Отговаря ѝ, че не е, но за друго иска да говорят. Разказва ѝ как е срещнал Стефани на пристанището. Джаки иронично пита да не би да е хвърляла някой труп в морето.
Ник: „Не съм сигурен какво прави.”
Джаки: „Не ми казвай че се е къпала на плажа.”
Ник: „Може и да е.”
Тейлър: „Стефани,  не се опитвах да ти предложа милостиня.”
Стефани: „Ще се махна от тук в рамките на час.”
Тейлър: „Не, моля те, слушайте. Това е за мен. Моля, какво трябва да направя? Моля те?”
Стефани: „Какво ти каза  Ник? Как ме намери да скитам из яхтеното пристанище като пребито куче?”
Тейлър: „Не, той е загрижен. Ерик каза същото.”
Стефани: „О, наистина ли? Да не ти е платил? Знаеш ли, че Ерик ми предложи да ми напише чек?”
Тейлър мисли, че не би накърнил интересите ѝ.
Стефани пояснява, че Ерик е художник ...никога не е имал най-малка представа как да предлага и продава таланта си. Знае ли колко хора в този град никога не успяват? Колко архитекти и художници, и актьори се мотаят, защото не знаят как да се продават? В началото на брака им той се е будел, за да рисува, а тя - за да прави рекламите…За да го освободи, да може да рисува. И как ѝ  се отплаща? (усмихва се горчиво) Позволява на няколко кльощави блондинки с големи дини да го поливат с мед от глава до пети , а тя си отива просто така.
Оуен се е порязал, Бриджит си спомня, че е и доктор и иска да му види раната. Той се шегува за това. След това се целуват.
                                                               
Джаки е изненадана да намери Кейти у дома. Пита я какво прави там. Кейти нацупено ѝ припомня, че живее там. Джаки се поправя, че е мислела, че сега , след събитията във Форестър, тя…Кейти я прекъсва, че е намерила няколко часа време, което пък се засича с намерението на Джаки да прекара  и тя следобеда си с нейния внук. Кейти с половин уста ѝ казва да изчака детето да се събуди. Взема си от купата с фъстъци, което кара Джаки да се разсмее: „Боже, боже, още ли ядеш тези боклуци”
Кейти обидено казва: „Джаки, Ник и аз може да са свързани от купа с ядки, но ние имаме и други общи неща.”
Джаки: „Аз просто не може да приеме, че си точният човек за него. Това е всичко.  Кейти, погледни ме. Трябва в сърцето си да си разбрала колко дълбоки са чувствата на Ник към Бриджит. Знам, че е така.”
Ник отново е дошъл у Тейлър, за да види как върви разопаковането на багажа на Стефани. И на нея казва, че си е мислел, че ще се радва да я види съкрушена и самотна, но животът е смешен. Когато човек си помисли, че всичко му е наред, той издърпва килима изпод краката му. Накрая ѝ казва: „Аз съм тук, за да ти направя неприлично предложение.”
                                                             
Бриджит и Оуен се целуват. Но той разбира, че не е превъзмогнала раздялата с бившия си мъж. Тя обяснява, че вероятно трябва да бъде бита по главата, за да  осъзнае, че с Ник винаги завършват с  катастрофа. Явно е, че сърцето ѝ се нуждае от тройни байпаса. Но какво да прави, ще трябва да се научи да живее така. Моли Оуен да я разбере. Той казва да не спира да живее-може пък той да е мъжът за нея.
                                                               
Стефани: "Неприлично предложение". Е, това ще бъде първото.”
Ник: „Кой би помислил?” Стефани казва, че не я  интересува. Въпреки всичко той настоява да проведат един разговор.
Ник започва с това, че няма смисъл да бъде лоялна към един човек, който направи пари на нейния гръб, а след това я изостави. Стефани го пита дали е свършил. Повтаря, че не иска да го слуша, в нейният класификатор той е боклук. Ник  ѝ казва, че  може да бъде нейният печеливш билет.
Стефани: „За къде?”
Ник: „За завръщане. за възмездие към тези, които го заслужават. Аз съм любопитен за едно нещо. Какви  бяха последните думи на Ерик? Беше ли нещо като "Обичам те, Стефани”    Знам, че не е било така…Виж, Стефани. Аз не те обичам. Мисля, че си гърмяща змия. Но такъв съм и аз. Мисля, че заедно, няма нищо да ни спре. Искам ти да дойдеш в „Джаки М.” и искам ти да работиш за мен.”
Стефани се разсмива: „ Ти си луд. Махай се оттук, Ник, моля те.”

# 679
  • Мнения: 633
Оф, тия вече нищо не изпипват както трябва! Видяхте ли раната на Оуен, та тя зарастна за миг!

# 680
  • Мнения: 6 562
Оф, тия вече нищо не изпипват както трябва! Видяхте ли раната на Оуен, та тя зарастна за миг!

След като вълшебницата Бриджет я проми  Mr. Green

# 681
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Оф, тия вече нищо не изпипват както трябва! Видяхте ли раната на Оуен, та тя зарастна за миг!
Ама то Бриджитчето е доктор, бе-на рана да го сложиш, ще зарастне Embarassed

# 682
  • Мнения: 907
Не знам дали сте забелязали, но в този сериал и денят минава бързо- както си е светло и в следващата сцена изведнъж се стъмнило вече без да са минали и 10 секунди от развитието на някое действие. Laughing
Това, както и онова за бързоизчезващите рани, може да го сложим на първата страница при нещата, които могат да ти се случат в ДиК. А също така може да включим там и едно нещо, което ми е хрумнало отдавна- само в ДиК е възможно еднояйчни близначки да станат нееднояйчни. Joy

# 683
  • Мнения: 401
Честит 8 март,Мила Сега  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes
Бъди все така добричка,но не чак толкова,защото има една приказка "не прави непоискано добро".Не за друго,а щото няма кой да ти го оцени Peace И не е хубаво да искаш прошка от персони,които на теб трябва да искат Naughty Така и не ти я отразиха някУЙ ора ooooh!

Хубав празник  bouquet

# 684
  • Мнения: X
Честит празник,момичета!         bouquet

ДжакитУ беше много готина в черната рокля и ботушки...ама само като си помисля ,че играе роля на ...поне 75-годишна старица и такъв смях ме гони...     Joy   Joy   Joy   Joy   Joy   Joy 
Също като 60-годишното бабе- брукито   ...дето го раздава "фаталната " жена по сауни и офиси...    hahaha   hahaha   hahaha   hahaha   hahaha   hahaha   hahaha   hahaha   hahaha

# 685
  • Мнения: 1
Честит празник на всички дами!  bouquet
На Форестър 69 също честит празник, той отдавна се е доказал, че е устат и компетентен във всичко повече от жените. newsm75 newsm79 newsm28 1ironing wash hang 1dishes knit

# 686
  • Мнения: 907
Честит празник на дамите!  bouquet

Стефка вчера за пореден път къртеше с лафове. Не гарантирам дали бяха 1:1 така, но:
"Няма да оставам в имението Форестър, защото като чуя шум няма да зная дали идва от щурец или от леглото на Ерик и Дона."
"Ерик много се кефи на оная руса к**ва със силиконените дини, която го облива с мед"
 Joy Joy Joy

# 687
  • Мнения: 6 562
Благодаря за поздравите!


ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ НА ВСИЧКИ ДАМИ!   bouquet

БЪДЕТЕ ОЧАРОВАТЕЛНИ, КРАСИВИ, НЕУСТОИМИ И ОБИЧАНИ НЕ САМО НА ТОЗИ ДЕН! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

# 688
  • Мнения: 633
Честит празник и от мен!


И благодаря за поздравите!

А Стефани , разбира се , както винаги е класа!

# 689
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
                                         
Тейлър съветва Стефани да поговори с Ник или поне да го изслуша. Стефани заявява, че не му вярва, че не го харесва. Ник се шегува, че няма нужда да го харесва. Стефани е категорична. Ник горчиво ѝ казва, че е трябвало да я остави на онзи плаж сама и никому ненужна.
Кейти се опитва да омилостиви Джаки като ѝ намеква, че може да ѝ каже разтърсваща новина за „Форестър”. Джаки я изпреварва и казва, че я знае- Стефани е била уволнена.
Ерик съобщава, че слухът за напускането на Стефани все повече се разпространява, затова е поканил Джарет за пресконференция.
Ник повтаря предложението си към Стефани.
Кейти: „Как разбра за Стефани?”
Джеки: (подсмихва се) „Ники ми казва всичко, Кейти. Колкото и да презирам тази жена, не мога да си представя защо Ерик ще я изгони от тази фирма. Искам да кажа, че е луд.”
Кейти: „Е, нещата са трудни, откакто  се жени за Donna. Тримата не са имали точно най-добрите работни отношения.”
Джеки: „Да, добре, аз не уважавам този брак. Просто е от поредицата от многото лоши избори, които Ерик е направил. Но ако е изгонил Стефани, само за да даде на Дона повече влияние във „Forrester Creations”, то това е сериозна грешка в решението, тъй като Стефани  е  сърцето и душата на това дружество. Ако мисли, че ще  има същата представителност и елегантност без нея, за съжаление ще бъде разочарован.”
                                                          
Ерик прави изявление за приноса на Стефани за компанията. Джарет пита как ще продължат без кралицата. Дона се намесва: „Ние  навлизаме в нова ера тук. Много сме развълнувани от бъдещето на тази компания ...”
Ник: „Знам какво става тук. Тя е ядосана на Ерик и си го изкарва на мен. Какъв  терапевтичен план е това?”
Тейлър: „Травматично преиграване”
Ник: „Тя е професионалист”
Стефани го пита коя е истинската причина да ѝ прави това предложение. Пари ли? Той казва, че няма нужда от нейните пари.
Ник: „Истината? Имам нужда от теб. Аз нямам  влияние. Аз нямам репутацията ти.”
Стефани: „Какво друго си очаквал?”
Ник: „Аз ще ти дам един пример. Фабрис Du Fau в Париж – пращам му съобщения в продължение на седмици, а той не  е отвърнал. Боже мой, аз тук виждам невероятен екип.”
Стефани казва, че не може да работи срещу децата си и компанията им. Ще остане лоялна към съпруга си.
                                                          
Тейлър: „Защо  защитаваш  човека, който те изхвърли като стар чифт чорапи?”
Ник: „Стефани, защо даваш лоялността си на някого, който не те оценява? Аз ти обещавам, че в „Джаки М.”, ти ще получиш респекта, който заслужаваш. Твоят талант, мъдростта ти ще бъдат оценени поне веднъж в живота ти!”
Ник: „Може би си права. Може би не няма да можем  да работим заедно. Може би просто не знаеш какво да правиш, ако някой действително  те уважава и цени. Може би си играла втория банан на Ерик за толкова дълго време, че просто не разполагаш с увереност и кураж, който е необходим, за да се бориш. Мисля, че си права...”Сбогува се и излиза
Във „Форестър” Ридж е кисел, пита се как ще оцелеят без майка им.
Ник се връща у дома и разказва на майка си и Кейти за предложението си до Стефани.
Джаки е изненадана, веднага пита дали поканата му е приета.
Ник:” Аз не мисля, че ще стане. Тя ме обвини, че я съжалявам, че искам парите ѝ или се опитвам да отмъстя на Ридж…”Накрая заключава, че може би е за добро, че му е отказала, защото тази жена е трудна за управление.
                                                            
Тейлър уверява Стефани, че си струва да помисли : „Ами, аз бих казала, че е огромен комплимент, Стефани. Ник е много добър бизнесмен. Той не е глупав. Той знае какво невероятно и мощно присъствие,  имаш в цялата модна индустрия.”
Стефани: „Да и съм работила усърдно за това отношение, а той иска да се възползва от моята репутация. Тейлър, аз не искам - не искам да работя с него,  не искам да работя с майка му. А освен това, аз ще бъда лоялна към съпруга ми.”
Тейлър: „ Стефани,  Ерик не ти е съпруг. Виж, аз се възхищавам на лоялността ти към този човек, след всичко, което той ти е сторил. Възхищавам се на лоялността ти към семейството ти, но идва момент, когато трябва да се пуснеш. И трябва да живееш живота си. Остави го. Сега Ник е тук, а той ти предлага възможност за израстване. Ти сама каза, че не знаеш какво ще правиш с живота си сега, че не знаеш каква  цел ще имаш, когато се събудиш на сутринта. Има стара поговорка: "Когато една врата се затваря, друга се отваря"
Брук: „Стефани е основна сила в тази компания, но нещата да се случват. Хората трябва да продължат напред. Фирмата се развива. И сега това ни дава възможност да растем. Ние ще продължим напред.”
Ridge: „Трудно ще бъде да намерим заместник на майка”
Ерик: „Никой не ще се опита да замени майка ти.”
Брук: „Разбира се, че ще ни липсва. Няма съмнение за това. Но това просто означава, че ние трябва да бъдем по-креативни, по-иновативни, защото иначе  губим. И ние можем. Ние можем да направим това. Това ще бъде ново начало за всички нас.”
Стефани: „Да започна отначало? Аз съм твърде уморена, а и не ми казвай, че си мислиш, че бъдещето ми е в ръцете на Ник Mароне. Моля.”Добавя, че няма доверие на човек, който е причинил болка на Бриджит.
Кейти казва на Ник, че заради майка му, която я мрази, заради трудностите, заради неувереността им ще трябва да отложат сватбата.
Стефани: „Виж, аз трябва да изградя нов живот. Знам това. Но това не означава, че ще отида в партньорство с конкуренцията.”
Тейлър: „Нима Ерик наистина заслужава твоята лоялност? Какво направи той за да спечели това? Основната причина, поради която си уволнена е,  че една млада жена дойде и подмами мъжа ти. Ерик направи избор да  го позволи това, нали? И това не е за първи път.”
Стефани: „Добре, ти си прав. Това е дежа вю. Аз си го получих.”
Тейлър: „Знаеш ли какво? Аз никога не съм опитвала  да  разбера степента на недоволство, но за съжаление сега го правя.  Не само жените. Виж - погледни към Рик какво е направил. Виж какво е направил с моето семейство. Той премина през всеки един от нас, просто абсолютно по същия начин, както Брук го е направила с твоето.”
Стефани: „Това е наистина болен поведенчески модел.”
Тейлър: „Да. Това ни струва Фийби. Това ми струва всичко. Наистина, Стефани, взеха  съпруга ми. Взеха здравия разум на сина ми, дъщеря ми, всичко! Заради тях  аз съм тук и съм сама.”
                                                    
Стефани: „Спри! Стоп. Стоп. Ела тук. Виж. Ела тук. Да спрем празнодумството срещу хората, които са ни наранили? Защо да им  даваме власт? Ние бяхме добри хора. Ние можем да се издигнем над това. Хайде. Ние сме силни жени. Благодаря. Благодаря ти, че ме покани да дойда тук и да бъда с теб, защото ние ще преживеем това заедно, нали? Това може да бъдат най-тъмните моменти, но ние разполагаме с нрави, морал и етика. Можем да победим тези Logan момичета. Още по-добре, можем да триумфираме над това семейство Logan. Нашето време ще дойде.”
                                                  
Тейлър повтаря с потрес последните думи на Брук, след което възкликва с отвращение: ”  Donna Logan встъпи в длъжност като новата Grande Dame Уау. Уау, това е ужасно.”
Дона информира Ерик, че телефоните са прегряли от звънене.Но се надява, че ще спрат, щом се появи новата голяма история. Започва да се глези на Ерик.
Стефани още умува за това дали да почне да работи за Ник и майка му. Добавя, че не иска да я използват отново. Тейлър насила я кара да излязат на обяд, за да прочисти мислите си.
Ерик се мъчи да се ободри и успокои: „Трябва да бъда  облекчен, че тя излезе от дружеството и знам, че съм. Трябва да сме внимателни, все пак. Но всички наши клиенти, нашите доставчици, всички - те ще бъдат много загрижени, че тя вече не е с Forrester.”
Дона е със самочувствие на всеможеща: „Не и след като видят  какво ново може да предложи  Forrester.”
                                                        
Джаки: „Все още нищо от Фабрис?”
Ник: „Следващия път, не обиждай човека, майко. Той може в действителност да е склонен да прави бизнес с нас.”
Джеки: „Как можех да зная, че ще интерпретира шегата ми като обида?”
Ник: „Той е един от големите европейски играчи. Трябва бизнесът на този човек да запази „Джаки М.” над водата, поради което аз исках да вкарам Стефани на борда….Мобилният му телефон звъни.
Ник: „Това е той. Това е той. Шшшт! Тихо!”
Ник: „Г-н Dufau. Благодаря ви, че отговорихте на обаждането ми.”
Фабрис: „Отговорих, тъй като Стефани Форестър ме помоли. Тя просто се обади и потвърди това, което предполагах – „Джаки М.” е затънала и се нуждае от вдъхване на живот.”
Ник: „И какво друго е казала Стефани?”
Фабрис се засмива:  „Не се притеснявайте. Тя говори много добре за вас, поради което аз съм склонен да се опитам да помогна, въпреки думите на майка ви и последната колекция на Кларк Гарисън.”
                                                    
Ник: „Съжалявам за това. Вие знаете, че имаме нов дизайнер тук в Джаки М.?”
Фабрис: „Мадам Х. Да, чувал съм. Това някакъв трик ли е или какво?”
Ник: „Всъщност, вие може да бъдете приятно изненадани. Ако нямате нищо против, бих могъл да ви пратя по е-майл  новите ѝ проекти.”
Фабрис: „Изпратете ги на мен. Ще се свържем с вас.”
Ник: „Благодаря ви много.”
Джаки: „Какво? Какво? Ники, какво? Какво? Какво каза Фабрис?”
Ник: „Той иска да види новите дизайни.”
Джаки възкликва от радост.
Ник: „Стефани му се е обадила.”
Джаки: „Моля? Фабрис каза, че Стефани ни е  похвалила?” Тя все още не може да повярва, но е твърде радостна, за да умува.
Ник също не може да се начуди: „Какво е това? Какво се е променило? Миналата нощ, тя ме изхвърли. А сега това. Аз не знам какво да очаквам от Стефани.
Стефани споделя, че не  би могла да изтърпи да говорят за нея: "О, бедната Стефани Форестър. Превърнала се  в още една от изоставените жени в Холивуд. Колко ли унижение в действителност е понесла?"
                                                      
Тейлър спори: „Добре, защо не погледнеш по този начин? Може би всички тези хора те гледат със съчувствие, защото симпатизират на това, което преживяваш. Те знаят точно какво става. Могат да я видят всички. Така че, добре. Donna е взела  съпруга ти. Може би е взел  компанията ти. Но тя не може да вземе самостоятелността ти, освен ако не ѝ  позволиш. Не позволявай да го направи, Стефани. Не. Не позволявай да победи. И не забравяй коя си. Тя е никой. Тя е нищо. Не забравяй нашия съюз. Ние ще триумфираме над семейството Logan.”  
Стефани мълчи.
Тейлър: „Нашето време ще дойде.”
Изведнъж забелязват, че Ерик и Дона са в същия ресторант и се лигавят на масата. Дона ги забелязва и високомерно отива при тях като ги пита толкова ли няма други ресторанти, а са избрали точно този. Тейлър казва, че са влезли случайно, но с радост ще се махнат, защото от гледката им се повръща.
Дона обаче става язвителна и започва да обижда Стефани, наричайки я „бабо”.
Стефани: „ Бабо? О, права си. Аз съм баба и аз, по дяволите, съм горда с това. Имам прекрасни деца и те ми дават любов и подкрепа.”
След това се обръща към Тейлър: „Представи си кучката ме нарича баба, като смята че има нещо нередно в това. Какво трябва да направя? Просто да се сгуша и да умра?”Решават да си тръгнат, но като минават край масата на Ерик Стефани подхвърля, че не искат „дядо” твърде много да се притесни.
Ерик: "Дядо?”
Стефани: „. Знаеш ли, жена ти дойде и ме нарече "баба" като че ли е мръсна дума. Така си мислех, че щом на нея й харесва, значи харесва и на теб.”
Джаки не може да си намери място от радост и споделя това с Оуен. Дори го назначава на постоянна работа.
Ник и Кейти също го отпразнуват със страстни целувки.
Ерик е пртеснен и пита: „Ти ще предизвикаш  сцена, нали?”
Стефани: „ Ерик, къде е твоята скромност? Вие сте на обществено място.”
Дона: „Стефани, аз съм тук с моя съпруг. Това, което правим не е твоя грижа.”
Стефани: „Позволи ми да ти кажа нещо, Дона. Аз може да съм по-възрастна и по-сива, и  по-дебела от теб, но знам, че една истинска жена не отнема от друга съпруга ѝ и след това играе  като секс котенце с него на публично място, когато той е достатъчно възрастен, за да ѝ бъде дядо.  И винаги съм ти прощавала. Аз го направих. Първо, защото са децата, а след това, защото е семейството, след това - бизнесът. Но наистина си мислех, че когато женкарството най-после свърши, ще се върнеш и  ще остареем заедно. Но това няма да се случи. Знаеш ли, Ерик, ти не си жесток човек. Ти си просто слаб. Знам, че никога не си го правил умишлено, за да ме нараниш. Никога не  ме намери достатъчно привлекателна или достатъчно секси или достатъчно палава. И тъжното е, че дори не го осъзнаваш. Ти беше толкова зает да се оставяш да те съблазняват момичетата Logan. Ти ги доведе в нашата компания. Ти ги вкара в нашето легло. И те вземат, вземат, вземат и още ще вземат, и това е, защото семейството Logan са потребители и манипулатори. И най-тъжното нещо от всички е твоят син, защото той е най-лошото от партидата. Ти го пусна да  съблазни внучката ти. Това е непростимо поведение, Ерик, също както уволнението ми от дружеството е неоправдано.”
                                                
Ерик: „Знаеш  защо те уволних”
Стефани: „Знаеш ли какво знам? През целия ни брачен  живот, аз стоях до теб вярно, независимо дали го заслужаваш или не. Но тези дни са минало. Бракът е приключил. Приемам това. Аз съм от компанията. Приемам това. Но знаеш ли какво няма да приема? Това, че някъде в главата ти се върти мисълта, че си ме  победил. Аз ще направя нещо голямо с живота си - с останалата част от живота ми. Отивам да  използва цялата си енергия, интелекта си, моя опит,  връзки. Без теб и без „Forrester”. Аз ще започна работа. Келнер, мартини с водка догоре, с две маслини? Благодаря. Знаеш ли какво разбрах днес? Това, че не живея и не мисля за себе си като жена ти. Аз вече не съм г-жа Ерик Форестър. Това е твоето име. Можеш да го имаш. Наслаждавай се. Аз съм просто Стефани ... жената, която може да направи всичко, което иска. Само гледай. „Мартинито е за господина”-казва тя на келнера. После се обръща към Ерик: „Ще имаш нужда от него.”

Общи условия

Активация на акаунт