"Дързост и красота"66:"Young and old love stories или колко пъти ще се женим"

  • 30 070
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 632
Изобщо не се е самопредлагала Тейлър, прегърна бащата на децата си, каза му, че го обича, че винаги може да се върне при нея,НО - не го замъкна в сауната, нито се разсъблече в асансьора, нито го яхна на някой креват - тя знае, че той е с брук - женени или не.
 Разликата е огромна!

# 721
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
penmari ,писали сме почти едновременно Peace
И още...Ако брук,когато вбеси Рич, може да разчита на розова нощничка и гол бедър...на какво си мисли,чe може да разчита поквареното и синче.... Whistling ooooh! Натиква го направо в ямата с л*****а. ooooh!

Последна редакция: чт, 10 мар 2011, 19:52 от susy

# 722
  • Мнения: 144

ПРЕДСТОИ В ДЪРЗОСТ И КРАСОТА

Рик е компрометиран в очите на Стефи чрез аудуозапис

- Тейлър си мечтае как Риж я съблича, но си дава сметка, че това няма да се случи.
- Стефани се среща с Торн и Фелиша и им разказва за новата си работа. Първоначално те не разбират защо се е съгласила да работи за Ник и Джаки, след като ги мрази. Стефани обяснява, че в "Джаки М" я оценяват.
- Рик дава на Брук покана за сватбата си със Стефи и я пита дали се е карала с Ридж. Ридж е решен да попречи на бракосъчетанието.
- Ерик, Дона и Стефи гледат ревюто на "Джаки М" по телевизията. Ерик очаква да разкрият самоличността на главната дизайнерка Мадам Х. Публиката е във възторг. След края на ревюто Джаки представя Бриджит и обявява, че Стефани ще работи в "Джаки М". Ерик е шокиран.
- Маркъс идва на партито, което Брук е организирала за Стефи в къщата на плажа. Казва на Брук, че връзката му със Стефи е била най-щастливото нещо в живота му. Признава, че е излизал с други жени след раздялата им, но те не могат да се сравняват със Стефи.
- Рик предлага на Стефи да избягат и да се оженят тайно.
- Ник обявява Бриджит за най-добрия дизайнер и най-добрата бивша съпруга. Тя му благодари, че я е предпочел пред Тейлър и Брук. Ник се шегува, че само тя му е донесла печалба.
- Оуен убеждава Джаки, че появата им на обществено място няма да събуди подозрения, защото работят заедно. На вратата обаче се засичат с Бриджит, която решава, че са работили до късно и се възхищава на ентусиазма на Оуен. Джаки се съгласява, че той е чудесен служител. Бриджит харесва апартамента на Джаки и й дава подарък в знак на благодарност, че я е взела на работа - рамкирана снимка на Джак.
- Ридж записва техен спор с Рик и дава аудиозаписа на дъщеря си. Стефи пуска на Рик части от аудуозапис, в който той казва, че ще се ожени за нея за да отмъсти на Ридж. Стефи е смаяна от неговата жестокост. Рик се оправдава, че са го подвели. Тя вече не иска да се омъжи за него. Рик признава, че му трябва помощ за да преодолее омразата си към Ридж, и я моли да му даде още един шанс. Стефи го оставя без отговор.
- Брук признава на Дона и Кейти, че се тревожи, защото Тейлър е против връзката на Рик и Стефи, а Ридж напоследък прекарва много време с нея. Брук е сигурна,че той ще подкрепи връзката на Рик и Стефи въпреки съпротивата на Тейлър. Дона и Кейти обаче се съмняват и я питат дали в брака им има някакви проблеми. Тя им признава, че за пръв път имат сексуални проблеми с Ридж. Дона предлага да й даде от хапчетата на Ерик. Брук и Кейти зяпват. Кейти обяснява, че проблемите на Брук не са физиологични. Брук е наясно, че Ридж мрази Рик заради всичко, което е направил на семейството му.

По-нататък:Ридж заварва Рик в дома на Брук и отива при Тейлър


ТВ САГА                        

# 723
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
''Брук е сигурна,че той(Рич) ще подкрепи връзката на Рик и Стефи въпреки съпротивата на Тейлър.'' Бедничката брук....  Tired Cry Sad

# 724
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Вярно е, че майките са влюбени в синовете си, но това на Брук  в едно предаване го наричат: "Много си тъп, Саше" fight

# 725
  • Мнения: 2 592
Аз ли нещо не съм гльодала Фнимателно или Тейлърита каза на бащата на децата си, че винаги ще го обича (аууу, какъв грях  Crazy) и после го целуна по БУЗАТА  newsm78

Брей, какво курвенско поведение, няма що  Crazy

тУЙ събличанията на Брукасита по сауни и офиси, яхването на мъже, които имат връзка с друга ... това е нищо  Naughty
Бедничката Брукасита, как несправедливо е обвинявана, пък кой бил лошият герой във филма накрая  Crossing Arms
Как може Тейлър да целуне мъж (бащата на децата си!!!!) по бузата  Naughty

# 726
# 727
  • Мнения: 400
Въобще нямам намерение да ти показвам отново нищо, написано от мен преди това. Намери си го сам, след като постоянно лаеш.
Няма такова Naughty Ама защо излъгА някУЙ хора,че и преди си го писАла същото ooooh!

Цитат
Бреееей, че пък много се засегна от "туршия", бе, Аз никога не пищя, когато използваш купища грозни думи
Че защо ще пищиш ooooh! Използувал съм КУРва и кучка,любимите думи на твоята любимка ooooh! Така и никУЙ не ми отговори защо бяхте толкоз "възмУтени" от мен,че ги ползувам,пък пада голема радост,когато Старицата ги каже ooooh! Ако другите думи не ти харесват,може да се..........обърнеш към твоите "приятелки" Naughty Но това нещо "руса туршия" звучи много селско и...........да не казвам още какво Naughty Много ми е трудно да ва разбирам Naughty

Цитат
Нали била имала морал....Ами има, да.[img]Има  и достойнство. Знае си мястото и цената. Това е мнение и ти си длъжен да го уважиш, макар да не е по вкуса ти, както правим всички.
Това не е "мнение",а лъжа Naughty В предишния "чаршаф"ти обЯсних най-подробно защо не е #2gunfire Ако кажеш "иска ми се да е такъва и онакъва",ще те***разбера,ама Сега това е смешно твърдение hahaha Особено точно в този момент Naughty


Цитат
Но попълни една дълбооока празнина в знанията ми. Аферим!
Да,и какво?Последно идва ли при "всички"/написано с тъмен цвят/момента,когато не са желани сексуално или не ooooh! Или идва само ,когато говориш за Мецана,щото ти изнася подобно необективно твърдение #2gunfire А това аферим какво е Сега ooooh!


Цитат
Това ти ли си го писал? Преди пишеше нещо друго....., изброяваше любовниците й...
Пак се опитваш да хитруваш ooooh! ПисАл съм,че не се знае дали преди да почне филма,ако мога така да се изразА,не е въртяла***на 69696969 мъже Naughty Единствено от филма съм казвАл за кларк,понеже в началото ходеше всяка събота да му върти***,но това "случайно" се пропуска от вас ooooh!


Цитат
Повече не ми се чете нищо от поученията ти към мен.
Защото съм прав и много добре го знаеш Naughty
Мога да преема да кажеш,че я харесваш,въпреки че е кучка Naughty
Ама да се опитваш да я докарваш морална ooooh! И то в тази ситуация ooooh!
Но Сега разбираш ли защо персона като теб я харесва?
Какво казА ти?"В бизнеса има интереси,няма приятели,защо да не отиде" ooooh!
Колко много говори за теб тази мисъл Naughty

Общи условия

Активация на акаунт