90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №122

  • 27 079
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
момичета един малко глупав въпрос,но как се справяте когато сте на работа?аз немога да си представя да нося кутии с ядене там,още повече ,че работя в хранителен магазин,не ме питайте как устисквам,добре че съм управител и съм в офиса,та мисълта ми е че не винаги  се случва каквото ям за обяд това да е за вечеря и все пак се храня режимно според деня,дали е проблем това ,че вечерята и обеда ми не са еднакви,иначе се придаржам към правилото и хапвам малко за вечеря и предимно до 18:00 часа

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 723
В смисъл, че трябва да изкарам цял ден само с един вид плод? Така ли?
Някой беше писал за печена тиква по-горе, че е ОК за плодов ден....
Ако е така аз действително мога да изкарам цял ден на печена тиква  и то много по-лесно отколкото с пресни плодове...

Аз планувам моят Плодов ден утре да е на печена тиква,
разбира се без захар  Peace

# 692
  • Стара Загора
  • Мнения: 58
момичета един малко глупав въпрос,но как се справяте когато сте на работа?аз немога да си представя да нося кутии с ядене там
Защо да не можеш? Аз също така си мислех (през август), но се оказа, че не е толкова страшно. Готвя си специално за мен от предния ден, а на следващия си нося в кутия. И имам една и съща храна и за обяд и за вечеря. На останалите членове от семейството готвя отделно, на всеки според вкуса. И така вече 4-ти месец.

# 693
  • Мнения: 7
"В този ден хапвайте само плодове. Съчевайте ги както решите. Ако ви харесва повече хапвайте едни и същи плодове на едно хранене." - първа страница  Peace


Права си грешката е моя  Peace
А някой беше питал дали може МАЯ, в диетата пише тесто без мая или палачинки без яйца и мляко. Честно казано чета диетата вече няколко пъти и има много неща които не ми се връзват- през въглехидратния не трябва да се смесва с белтъци, а сладолед може, той нали се прави от мляко. По тази логика не трябва да ядем кифли с мармалад защото в тях има яйца и мая,а пише че не може. Аз ли не чета правилно или не разбирам правилно не знам  newsm78  Peace

Последна редакция: чт, 20 яну 2011, 13:14 от Clois

# 694
  • Мнения: 3
Здравейте фиданки!
На мен днес ми е плодов ден....за сега няма проблем и съм режимна с изключение на това че пропуснах закуската...нямах време сутринта. Но пък за обяд хапнах 2 ябълки. За вечеря мисля портокалчета 2 броя. Peace
А като чета ......в последните 4-5 страници никой не е писал че има минусчета .... дано се пораздвижат нещата при всички ви...надолу разбира се! Peace

Лек и режимен на всички! newsm51

# 695
  • Стара Загора
  • Мнения: 58
Честно казано чета диетата вече няколко пъти и има много неща които не ми се връзват- през въглехидратния не трябва да се смесва с белтъци, а сладолед може, той нали се прави от мляко. По тази логика не трябва да ядем кифли с мармалад защото в тях има яйца и мая,а пише че не може. Аз ли не чета правилно или не разбирам правилно не знам  newsm78  Peace
Сладолед - може. Кифли също може - но режимни. Без яйца. И без мляко. А ако искаш да си съвсем режимна - или си ги прави сама, или си хапвай филии с лютеничка.

# 696
  • Мнения: 0
момичета, преди малко ми се обадиха приятели утре заминаваме за балкана 3дни  Crazyкакво ще правя утре ми е плодов ден - през деня няма да наруша но вечерта  ooooh!назнам ще има агънце пълнено #Cussing out, а в събота ми е белтъчен и става чудесно ще има барбекю-ще бъда режимна -какво да правя утре вечер Rolling Eyes #Crazy

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 723
момичета, преди малко ми се обадиха приятели утре заминаваме за балкана 3дни  Crazyкакво ще правя утре ми е плодов ден - през деня няма да наруша но вечерта  ooooh!назнам ще има агънце пълнено #Cussing out, а в събота ми е белтъчен и става чудесно ще има барбекю-ще бъда режимна -какво да правя утре вечер Rolling Eyes #Crazy

Затваряш очите и слагаш щипка на нослето Hug

# 698
  • Мнения: 54
Здравейте,
да се запиша и аз. Вчера ми беше белтъчен з- банан, о - домат, чушка и сирене, в - зелена салата и рибка. Днес съм на варива и тъй като ме гони  и МЦ хапнап повечко- з - банан и о - ориз с картофи и зеленчуци, за в - мисля картофена салата и домати, краставици, чушки и лук.

# 699
  • Мнения: 0
ще наблягам на салатката-дано не се изкуша Praynig

# 700
  • София
  • Мнения: 12 562
момичета, преди малко ми се обадиха приятели утре заминаваме за балкана 3дни  Crazyкакво ще правя утре ми е плодов ден - през деня няма да наруша но вечерта  ooooh!назнам ще има агънце пълнено #Cussing out, а в събота ми е белтъчен и става чудесно ще има барбекю-ще бъда режимна -какво да правя утре вечер Rolling Eyes #Crazy

Какво очакваш да ти каже  някой? Да получиш индулгенция за ядене ли? Не става. Утре вечер ще си ядеш плодове, ако искаш резултати.
Ако не искаш - наяж се с пълнено агне и после не чакай добри показания на кантара.

# 701
  • София
  • Мнения: 5 606
nana77  Peace, много ме кефиш как ни вкарваш в правия път  Hug. Мен 2 пъти ме спаси от изкушение   Laughing
miheto аз съм била така на планина с всякакви вкуснотийки, печени агнета, барбекюта, панирани сиренца,  и т.н., докато съм на плодове  Mr. Green. Ей това е гадна работа. Питай ме как устисках 3 дни. Ама си хапвах плодове и мноооого домати, направо няколко градини изядох сигурно, а и като кажеш, че си на диета, то после те е срам да си вземеш  Mr. Green. Стискам ти палци да не се издъниш.
Clois за маята и аз исках да питам-нито суха, нито жива трябва да се слага, така ли /видях какво пише на 1-ва страница, ама нещо не ми се изясни много/? Защото аз хляб си правя пълнозърнест и ям във въглехидратния от него, но слагам 1 с.л. суха мая. Пробвах без мая-не става, в купения предполагам също има. А не съм такава кулинарка, та да знам с какво да я заместя тая пуста мая в хляба  Crazy

Последна редакция: чт, 20 яну 2011, 14:51 от tzvety26

# 702
  • Мнения: 0
nana77  Hug Hugtzvety26 Hug няма да се давам ще наблягам на салатка Peace  bouquet  bouquet

# 703
  • София
  • Мнения: 35 330
Здравейте момичета Grinning Добре върви отбора гледам.Гладни има...и аз така Laughing,ама ако не бяхме такива нямаше да сме тук.
Днес ми е плодов-до сега устисквам,довечера ще видим Wink
Иначе при мен кантара се размърда значително ,като за 4-ти ден,ама аз си знам ,че е така в началото.....утре ще му тегля чертата и корекция на линийката ще направя Laughing

# 704
  • Мнения: 13
Не се отчайвайте момичета и резултатите ще дойдат!  Hug И при мен имаше застой започнах да свалям чак след 12 - 13 дни, но видимо си личи повече.
Днес и аз съм плодова. з: две ябълки, о:два портокала за после пак някакъв плод.
Притеснява ме водният ден, че наближава, но ... ще се прави няма начин  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт