90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №122

  • 27 082
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 5 606
Оххх забравих да се отчета-след пълната липса на закуска днес и 5-те кафета, обядвах салата ок краставица и бобена салата, за вечеря съм запланувала същото но 1/2.

# 706
  • Мнения: 270
Момичета искам да се включа пак за плодовия ден: в правилата пише също че може да се хапват плодове на 2 часа, така че не е необходимо да са 3 ядения.
За маята: ако се спазва това правило то не трябва да се яде никакъв купешки хляб, евентуално не съм сигурна за хлябовете без брашно дали имат мая.
За кифлите: препоръчително е такива изделия да са без мляко и яйца, има много рецепти за постни кифлички, постен кекс и т.н.

Съвета ми е да пробвате: ако не ви харесват резултатите, минете към постни изделия и обратно - ако не ви се отразяват си ги яжте.

# 707
  • София
  • Мнения: 12 562
В плодовия може да се яде през 2 часа, но не повече от пет пъти.

# 708
  • Мнения: 5 105
miheto, виж каката http://prikachi.com/images/532/2880532Z.jpg , я сега кажи, агънце ще ядеш ли  smile3538 . А сега по- сериозно, ако това не е било достатъчно сериозно. Хапвай салата. Аз поне като кажа като съм в компания, че съм на диета почват едни странни и леко иронични подмятания. Затова на твое място бих казала "ааа, не обичам, много му мирише месото".

Ох, аз с тоя плодов ден минавам победно. Нали съм в МЦ и никакъв глад не усещам, дори ми се гади. Засега съм изяла ябълка и една шепа кашу. И водата ми е зле. И на мен ми е зле  Cry

# 709
  • Мнения: 1
miheto - защо не си заделиш, ако можеш от това агънце за другия ден. Така ще си знаеш, че утре ще си хапнеш и по спокойно ще изкараш, а и после хем ще си хапнала, хем ще си слабичка Simple Smile

И аз този трети цикъл не мърдам на 27 е третия воден, дано поне тогава падне 1 килограм.
Днес варива: О - леща и салатка, В - картофи на фурна 

# 710
  • Мнения: 0
МАЦКИ МНОГО ПИШЕТЕ БЕ ХОРА Simple Smile НЯМА ИЗЧИТАНЕ
 ЛЕКА ДА ВИ Е ДИЕТАТА
 ДНЕС БОБОВИЯ ДЕН МИНА ОК ВСИЧКО ПО РЕЖИМА СЕГА ПИЯ КАФЕТО И ПУСКАМ МАЦКИТЕ ДА ПОДСКАЧАТ И АЗ СЛЕД ТЯХ   .( ГИМНАСТИКА ДЕ)
КАЗВАМ ВИ ЧАО ДО 31,01 ТОГАВА МИ Е 1 ВОДЕН ДЕН И ТРЯБВА ДА СЪМ 85КГ. НА ВСЯКА ЦЕНА  ,
 БЕШЕ МИ СУПЕР ПРИЯТНО  С ВАС ------ ДО СКОРО МАЦКИ

# 711
  • Мнения: 0
благодаря на всички за съветите и подкрепата  Hug Hug Hug обещавам ще бъда много сериозна и няма да се дъня Peace  bouquetМарето съм-харесами каката и няма да се предавам-(ще стана като нея) Party newsm10  love001, capricorn-това е идея ще си заделя малко от месцето за обяд в белтъчния ден Peace  bouquet  bouquet

# 712
  • Варна
  • Мнения: 249
 Cry ooooh! сега сметнах и моя първи воден ден е точно на 14ти февруари

Добре, че е работен и дано съкровището е на работа (той е на смени и се прибира към 23.30ч)

# 713
  • Мнения: 0
miheto, едно ядене ли ще ни управлява:) ще устискаш:) хапвай си салатки и гледай другите как се тъпчат, че и тежко ще им стане, а пък на теб нека ти е леко:)

и аз днес съм плодова и изключително режимна:) резултатите ме вдъхновяват и хич и не помислям за прегрешение! а като се замисля, че днес и там луната е в някакъв режим, та се надявам на добър резултат:)

а вкъщи има кюфтенца...ама утре за обяд със салатка ще са:)

# 714
  • София
  • Мнения: 12 562
Когато и да се почне режима, винаги ще има празници и поводи за ядене и пиене. Въпросът е каква цел сте си поставили и можете ли да докажете пред себе си, че яденето не определя живота ви.

# 715
  • Мнения: 29
Момичета,здравейте!
Аз пиша рядко,но съм доста несериозна(и заради това съм само с 2 кг. надолу за 2 седмици  Embarassed).Та искам да питам някоя от вас пила ли е Билкана3 чай за отслабване?Аз днес пих една доза преди обяда и в момента се чувствам преяла,а все пак преди 4 часа съм яла(нормално,без преяждане).Навсякъде чета,че доста намалява апетита.Момичетата,които имат проблем да издържат от обяд до вечеря,биха могли да го пият. Peace

# 716
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 937
Брей, сетиха се най-после.
http://www.book.store.bg/p49353/90-dnevna-dieta-breda-hrobat-moj … a-polianshek.html

# 717
  • Мнения: 517
Здравейте, момичета.
Днес изпитвам голям глад. даже ми прилоша по едно време.
Пия вода, но гладът остава. Днес ядох един банан за закуска, една ябълка за обяд, после 1 портокал, и сега ядох половин краставица. Гладна съъъм.Сега малко ми се уби апетита, но до кога ли Simple Smile))

# 718
  • София
  • Мнения: 12 562
Яж ядки.

# 719
  • Мнения: 517

след 2 часа ще си счукам орехи:))

Общи условия

Активация на акаунт