90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №122

  • 27 067
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 67
Хайде и най-несериозната да се отчете.За почти месец-3кг...
Много изкушения,много нарушения и на края гузна съвест.После си помислих точно това :
Когато и да се почне режима, винаги ще има празници и поводи за ядене и пиене. Въпросът е каква цел сте си поставили и можете ли да докажете пред себе си, че яденето не определя живота ви.

И изведнъж станах пак сериозна.Моите залитания се дължат и на НЕвлизането ми във форума.Изтърва му се края като се отпуснеш.Като свърши първия цикъл ще се отчета все пак.
Един въпрос към nana77 - 4 дни извънрежимни,дни с нарушения в храните и часовете означават ли,че трябва да броя от начало ?   bouquet
И моля ви отново за съвет,как по-леко да ми минава въглехудратния,че там наистина се хващам за главата...

# 721
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 482
Мацки, влизам с оферта.  Mr. Green

Тази която се навие я чака 15 минути слава  Laughing

Ся сериозно - БТВ ще представят книгата на български "90  дневната диета" и търсят някой за кратко интервю. Условието е да сте изкарали режима поне веднъж.
При интерес, ще ви метна координатите на репортерката на лични.

# 722
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Момичета ще се радвам ако приемете и мен.
От утре мисля да я започна  Wink

От 2 месеца се мъча да започна някаква диета и не успявам  Embarassed
Дано сега с повечко кураж успея  Praynig

# 723
  • София
  • Мнения: 12 554
zebra продължаваш нататък като спазваш абсолютно стриктно часовете, дните и без прегрешения.

# 724
  • Мнения: 676
Нана, понеже разбрах, че ти си постигнала голям резултат с диетата, би ли ни написала как точно го постигна? Колко свали и кога започна да сваляш, още от началото ли?
Някои момичета отричат банана, но аз се разрових назад в постовете ти и видях, че си закусвала предимно с банан. И аз с другите плодове не се защитам много и предпочитам банан.
Също смесването на белтъци - някои казват, че не трябва в белтъчен примерно да ядеш и месо, и сирене, и кашкавал. Пак назад в постовете ти видях, че има дни, в които си имала такова меню и въпреки това си постигнала чудесни резултати Simple Smile
За хляба - какъв е този хляб без мая? Правя домашен хляб и не си представям да става без мая, трябва да се разровя из рецептите.
Също количеството храна - съвсем ли го намали или си хапваше нормално?
Аз да си призная от началото на диетата съм все гладна, стриктна, а резултат никакъв.  ooooh!
Посъветвай ме, моля!   bouquet

# 725
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 482
Либи, няма ограничение да не се ядат банани. Ако искаш яж всеки ден на закуска по един банан. Ако са много малки, може и два.

# 726
  • София
  • Мнения: 12 554
Либи, основното, което винаги съм спазвала е никога да не стоя гладна и да се меря всяка сутрин, за да контролирам свалянето.

Понеже имаш няколко питания. Да, яла съм и ям и сега банани. Не виждам никакъв проблем в това да ям по 2-3 банана дневно примерно в плодов ден.

За смесването на белтъци - тук се водиха дълги и напоителни дискусии относно белтъците. Аз съм сметнала, че за мен смесването на два белтъка не е проблем. Т.е обядвам съвсем спокойно пилешка пържола с шопска салата. Или омлет със сирене и зелена салата.

Хляб съм яла само и единствено във въглехидратен ден. Купувам нарязан хляб - бял или добруджа. В началото е имало дни, когато съм яла и по 3-4 филии с лютеница на ядене. При грамаж на целия хляб от 600 грама една филия е около 20 грама. Което значи 60-80 грама хляб с лютеница. Въобще не ми е притеснително. Никога не съм яла черният шоколад на вечеря. Нито съм пила бульони. Никога не съм спортувала.

Почти винаги съм яла сурови ядки по 100 грама в плодов ден.

Винаги съм пила над 3 литра вода дневно.

Никога не съм пила алкохол, не съм разменяла дни, не съм яла повече от три пъти дневно освен първата седмица на първото завъртане, когато хапнах по 1 ябълка. Почти винаги в белтъчен си пия кафето с мляко.

Не ме интересува кой ден какъв празник е, нито кога и къде съм на гости. Закусвам в 9.30 ч., обядвам в 12.30 и вечерям най-късно в 18.30 ч. В почивките режимът е същият.

За първи път започнах режима на 13 февруари 2010 г. с тегло от 123 кг.

Сега на 25 февруари започвам за трети път. В момента 2 месеца почивка килограмите ми са същите от приключването на второто завъртане. Преди и след цикъл плюс минус 1 кг, но не е проблем. Завърших на 86 кг второто завъртане.

Сега варирам между 85 и 87 кг в зависимост от дните. Днес например съм 86 кг.

# 727
  • Мнения: 99
Фиданки каня ви в новата тема и ви желая много минуси на кантарите Hug

НОВА ТЕМА

# 728
  • Мнения: 6
nana77, страхотна си. Това се нарича целеустременост, а той е необходим не само за свалянето на килограмите, а и за всяка житейска цел.   bouquet

BAD WOMAN, струва ми се, че по един плод на хранене е твърде малко, независимо от написаното на първата страница.

Аз не обичам много плодовете, но явно в плодов хапвам най-много от всички момичета тук, но пък избягвам да ям ядки, защото имам колит и се подувам ужасно.

Хубава вечер!

# 729
  • Мнения: 130
  bouquet

Последна редакция: чт, 20 яну 2011, 18:08 от mayy

# 730
  • Мнения: 73
аз -1 за 4 дни Joy!!!!!

# 731
  • Мнения: 676
Нана, много ти благодаря за разяснението.    bouquet
Ти ще си моя пример за следване Simple Smile
Направо съм изумена какъв страхотен резултат си постигнала. Аз имам да свалям към 15-20 кг и сега се амбицирах още повече.

# 732
  • София
  • Мнения: 12 554
Пиши в новата тема  Wink

Иначе, благодаря  Grinning Имаш ли воля и хъс и ти ще ги свалиш.

# 733
  • Мнения: 0
виждам ,че никой не се е отчел още за днес,повеждам хорото
ден варива
з:кафе без захар и ябълка
о:две лозови сърмички,полуготово пюре на пикантина със зеленчуци,много е вкусно,само с топла водичка ,за 3 минутки една голчма засищаща чашка
в:днес не съм много режимна,вечерята и обеда са ми различни ,ще хапна чиния ориз с гъби,лук и маслини,усещам как ухае,лека и утре много минусов на всички

# 734
  • Мнения: 8 242
виждам ,че никой не се е отчел още за днес,повеждам хорото
ден варива
з:кафе без захар и ябълка
о:две лозови сърмички,полуготово пюре на пикантина със зеленчуци,много е вкусно,само с топла водичка ,за 3 минутки една голчма засищаща чашка
в:днес не съм много режимна,вечерята и обеда са ми различни ,ще хапна чиния ориз с гъби,лук и маслини,усещам как ухае,лека и утре много минусов на всички
Фиданки каня ви в новата тема и ви желая много минуси на кантарите Hug

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт