ОКТОМВРИЙКИ 2011 очакваме ви!

  • 26 532
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 873
dessy encheva,радвам се,че всичко с бебчето е наред!А ти хич не се сдухвай,моля те...Така вредиш само на себе си...Ще видиш кооолко много ще го обичате това бебче,ще си страхотна майка,каката много ще се радва и ще помага...Въобще не си мисли глупости,моля те...Нали знаеш,че децата бързо свикват с промените,а им трябва мъничко време,докато възприемат нещата,но ето ти и сама казваш,че тя бързо си е променила мнението...А като види и бебчето...много ще го заобича и ще му се радва! Hug
дай боже Praynig и на теб една голяма Hug за добрите думи!
видях,че има и други мами с дечица колкото Лили и ако ми разкажат как те реагират на новината, ще ми е интересно Peace

# 736
  • Мнения: 0
Здравейте момичета такмо се прибирам от преглед мислех, че поне днес ще ми насрочат дата за генеколог, но не. Аз съм в 6 седмица и тука в Португалия на видеозон гледали чак в 9 седмица само ми изписаха куп изследвания. Доста ми е притеснено виждам, че всички вече сте били на видеозон и аз искам, но ще трябва да почакам, защото и на частен преглед бях и пак не ме гледаха на видеозон, а само кравен тест за бременност.
  Желая лека вечер на всички.

# 737
  • Мнения: 1 951
Здравейте момичета, аз би трябвало да съм бременна 6 седмици и 6 дни, но днес на прегледа нищо не се видя и съм много притеснена. При първата ми бременност вече се виждаше и сърце. Ще ходя на преглед пак в сряда, но до тогава... представяте си как е  Sad

# 738
  • Мнения: 147
Благодаря много на всички за подкрепата,толкова сте мили  Hug
Desert`Rose аз днес бях на частен,много внимателен беше човека,обесняваше...Мислех да потърся второ мнение тази седмица,но се отказах,тъй като има вероятност съвсем да се разстроя..ще си чакам бобчето да видим за 1 седмица дали ще порастне..Не разбирам,объркана съм,по календарите трябжа да съм в 7ма седмица,а реално овулацията ми беше в средата на януари,така че действителните седмици трябва да са наистина 5 както показва на ехографа...
Hirsen,сърчице не чухме,каза че всеки момент трябвало да се чуе така че ще се запася с надежда и вяра за другия понеделник...
Пак ви благодаря за милите думи!!!Дано всички,целият ни октомврийски отбор,родим здрави бебчета!

# 739
  • Мнения: 3 638
термин - 21-ви октомври  Grinning

# 740
  • София
  • Мнения: 418
desssika дръж се! Вярвам, че всичко ще е наред. Опитай се да не се притесняваш много до следващия преглед, въпреки че сигурно ще е трудно. Какво ти каза днес на частното?

Аз да ви кажа... корема  ми е сеедно съм в 3 месец (или когато там започва да си личи)
Както ходя по голяма нужда веднъж седмично а ям повече.... ужас  Confused

# 741
  • Мнения: 35
Привет! И на мен коремът ми е като за 3-ти месец  Wink И ми се спи...днес ми стана толкова зле на работа, стоя и спа...Сетих се за Фред Флинстоун, дето си подпираше клепачите с клечки за зъби да не заспи, но те се счупваха : )))) Не си спомням първият път да е било така newsm78 Какъв ти секс, кви 5 лв! Иначе още не съм ходила на гинеколог - обадих се на този, който ми проследяваше предната бременност, но сестрата няколко пъти ме убеди, че е рано - чакайте включване от мен след 07.03 по тази тема...А иначе на всички мами с ембриони, сакчета и сърчица - искрено им се радвам!

Лееека нощ!

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, имам удоволствието да ви поканя в НОВАТА НИ ТЕМА

# 743
  • Мнения: 0
Dessy Encheva и аз като теб днес разбрах, че имам кистичка от която бебо се храни,но и точно тя била причината да съм толкова зле и да кървя....така, че стискаме палци скоро да отмине!Иначе и аз вече имам снимка на бъдещия човек и сега чакам таткото да се заварне от работа,та да зърне чадото, а аз да гледам реакции... Joy
Patrisiq- и аз не съм в Бг и при нас видиозоните ги правят късно....но какво да се прави..
desssika стискам палци всичко да е наред  Praynig
Sunny три пъти ура за сърчицето!  Честито!  Peace
dobito  стискам палци! 
 

_____________________________________

Общи условия

Активация на акаунт