СЕПТЕМВРИ 34

  • 27 300
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 046
Осцилото не знам колко ще помогне, честно: витамин Ц, капки за нос Виброцил също може, виж на първа страница има линк с едни хомеопатични, може да откриеш нещо за вашия случай...

# 31
# 32
  • Мнения: 1 046
В крайна сметка Пентаксима, който трябва сега да слагаме на децата, платен ли е от ЗК или си го плащаме ние?

# 33
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Охххх, от кога ми се ядат пълнени гъби, мммм. Само да свърши кризата и ще намятам една тава със сирена Flutter
добре е минал рождения ден, имаме си и снимки Simple Smile)


Пентаксима е по ЗК. Ние и предния го хванахме безплатен заради отлаганията

# 34
  • Мнения: 1 046
Добре де, защо пише изришно за всички родени след 1 ануари 2010 е безплатен, не че искам да плащам пак 60 лева, ама така излиза...

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Добре де, защо пише изришно за всички родени след 1 ануари 2010 е безплатен, не че искам да плащам пак 60 лева, ама така излиза...
За нашите, родени 2009, не беше безплатен, затова. Явно още има лекари, които се опитват да цакат с тая ваксина - затова пише така, да не се лъжат хората.

# 36
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Добре де, защо пише изришно за всички родени след 1 ануари 2010 е безплатен, не че искам да плащам пак 60 лева, ама така излиза...
Ами не знам. Ние нали отлагахме сума време и третата ни беше по ЗК. Ама на ли знаеш - колкото педиатри, толкова закони и тълкувания Tired

# 37
  • Мнения: 91
tsveta и ние искаме снимки щом има  Mr. Green

# 38
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Да се запиша и аз в новата тема.При нас нищо ново.Другия месец ще сложим последната ваксина и край.После чак на 6г. Crazy
На болничките бързо оздравяване Hug

# 39
  • Мнения: 2 381
Ние в отбора на мокрите блузи от препълен памперс. Девойката се събуди в 3.30 заспа в 4.30, смених блуза, пижами, дадох к. мляко (аз не съм млекоцентрала все пак) "скъса нервите" на баща си и сутринта пак стана в 6.30 за "мяяяяяко". Изяде близо 400 гр храна. Възможно ли е да има скок на растежа в тая възраст? Не е оставена гладна през деня.
Не знам защо ама на мен не ми пречи като почне да си играе по никое време. Мога да си дремя , докато тя скача Mr. Green ММ откача вече...

Последна редакция: чт, 20 яну 2011, 18:39 от Niki1

# 40
  • София
  • Мнения: 2 143
Да, от супата му нямаше нищо, но от сиренето се изду...
Може да е от някакъв примес в сиренето newsm78 Пробвала ли си с кашкавал или кисело мляко?

На Никола всичките пентаксими минаха по здравна каса, нали ги отлагахме дълго заради обривите.

# 41
  • Мнения: 8
Здравейте!
Веси, защо наистина не разпиташ за тези тестове, които Покахонтас е правила на Ана-Мария? Аз не бих изтърпяла и бих проверила. Може да се окаже, че го лишаваш от нещо, без да е необходимо. 
Ние сме добре, но отлагаме слагането на ваксината, защото има доста болни около нас.

# 42
  • Мнения: 53
Здравейте!
Веси, защо наистина не разпиташ за тези тестове, които Покахонтас е правила на Ана-Мария? Аз не бих изтърпяла и бих проверила. Може да се окаже, че го лишаваш от нещо, без да е необходимо.  
Ние сме добре, но отлагаме слагането на ваксината, защото има доста болни около нас.
Записах час за началото на февруари при Мустаков, дано е ползотворно Simple Smile
По тел. жената ми каза, че изобщо не е малък за тези изследвания, не мога да разбера защо педката отлага вече няколко пъти и ми казва, че е малък #2gunfire, ще я сменям май...

# 43
  • Мнения: 212
Здравейте!
Ми не ми се оправя детето, даже по-зле стана днес. Почна да буха, проточи от ония гадните гъсти зелени сополи, а одеве преди да легне вдигна и 38,2 Т.
Веси, дано тестът даде желания резултат и Аси да почне да си хапва по-разнообразно. И да не е така, поне ще си наясно. Мен това най ме дразни - когато не съм наясно с нещо и всички ми викат - почакай да видиш какво ще стане...
За Пентаксима - и ние третата я отлагахме заради болести, после ни я сложи безплатно.
Цвета, имам в хладилника една прилично голяма тарелка гъбки, от теб малко сиренце и сме готови  Wink

# 44
  • Мнения: 0
Осцилото не знам колко ще помогне, честно: витамин Ц, капки за нос Виброцил също може, виж на първа страница има линк с едни хомеопатични, може да откриеш нещо за вашия случай...


Капя виблоцил от вчера и май се пооправя.

Общи условия

Активация на акаунт