Юли 2006-98

  • 35 095
  • 750
  •   1
Отговори
# 645
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001


ЧЕСТИТ 8 МАРТ! hahaha
ей това сме ние !!!!!!

# 646
  • Мнения: 444
Малии, Пиги, сега остава и на Шива да се прекръстиш.... Joy hahaha Joy
Въобще мултифункционална, такъв робот нЕма. Чак кабела на ютията лопатата държи. Laughing

Ние май ще си пийнем винце вкъщи, че дечора си е с нас.

Наздраве от мен! Crazy

# 647
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Дидито,имам дата за секцио,да.Но за съжаление няма как де е днес.Много е рано.При положение че терминът ми е на 1ви Април Hug Може би си се объркала,тъй като казах,че ми се струва че няма да си дочака датата Peace

Бетта,много хубаво име Peace.онзи ден си говорихме с моят брат,за Пра-Българските имена.Той се казва Асен,и нашите са го кръстили така,само защото е Пра-Българско име.Означава/хубав,красив/.Другите такива са:Аспарух,Кубрат,Борис,Тервел.Борис идва от броя и е единственото Пра-българско име,което се използва в цял свят Heart Eyes
 
Ние бяхме много смешни с обсъждането на името за момче.Аз искам едно,Иво друго.и накрая тъй като никой не отстъпва,му казах че няма да е нито едно от двете.Той обаче върти,суче,все производно на неговото любимо име Иван вади.Все дето празнува на 7ми Януари hahaha Луда работа.иначе за женско имаме Peace.Аз като го видя,като го гушна и ще разбера как ще се казва,ако е момче Wink  
Днес бях на консултация.бебето е слязло надолу,паднал ми е коремът,дет се вика PeaceДоки каза че е около 3.200кг+-100гр.А аз се притеснявах че е малко Crazyи така..

Пиги,върховна снимка,ще си я открадна Laughing


Преди консултацията,ходихме да се почерпим с моят мъж.в заведението на всяка жена,подаряваха Роза  Party

Как са болните днес?

Нанни,Наздраве и на вас Peace

Дити днес,колко подаръци ми донесе от градината ooooh!Картичка със снимка,още една картичка с мидички,още една картичка с направени от него цветя и грамота за Най-добрата майка на света Crazyсега се чудя къде да си ги сложа всичките.да ги гледам,върховни са Party

Последна редакция: вт, 08 мар 2011, 18:58 от jorjito

# 648
  • Мнения: 2 481
AAA Пиги не дей така,аз днес цял ден се кикота с един робот тук Laughing ти такава картина да пускаш,глей сега ще ви пусна видеа,робота чисти и гледа детето,пералнята пере,мияланта мие,ние жени ли сме какво newsm78 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green







Голям смях ooooh! ooooh!

# 649
  • София
  • Мнения: 309
Елииии-колко се смяяяяяхх Joy Joy Joy Joy,бебето се чуди какво става Grinning.А котката как е яхнала клинъра hahaha,голям майтап!

# 650
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Честит празник мили момичета! Hug  bouquet

Утре съм на преглед при моя гинеколог и така съм се спекла, хич не ми се ходи.....мразя да ме бърникат....ще каже човек че съм девствена, но наистина ме тресе треска ooooh! Confused

# 651
  • Мнения: 444
Бета,  нещо се спотайваш... Whistling
Да те питам - помня преди време, че Янето имаше срастване и я водихте в Шейново. Как протича процедурата, болезнена ли е и въобще как се понесе от нея? След това болеше ли я дълго?

Диди, успех утре при гинеколога и да се похвалиш с добър терен за второ. Whistling

# 652
  • София
  • Мнения: 688
Nanny, тук съм си, днес ходихме на дълга разходка с Яна, на пазар, но нямаше никакъв ефект, подминахме го термина. Само ме болеше кръста след това, защото коремът ми тежи много и явно ми измества центъра на тежестта. Утре освен да хвана Яна и стълби да изкачваме, блокът ни е на 18 етажа, само на Яна да й се качва  Confused.

Малко съм позабравила как точно беше с това слепване, Яна беше на годинка и половина някъде. Ходихме в Майчин дом, д-р Сираков се казва този лекар, който ги прави тези разлепвания. Как го понесе - гадно беше, с нещо като шпатула рязко й разлепи кожата, където се беше слепила. Самото разлепване е бързо и не се усеща, но после явно я щипеше и не смееше да пишка. Спомням си, че пищеше, като се опиташе и стиска много дълго време. Чак може би часове по-късно престана да я щипе толкова силно и се осмели да се изпишка. Тъкмо бяхме понапреднали с приучването на гърне тогава, но от това така се наплаши, върнахме се месеци назад  Confused.
Казват, че много често пак сраства, но при нас редовното мазане с Павлодерм се оказа достатъчно, че да не се повтори. Яд ме е, че преди да се срастне не бях особено редовна в мазането и може би аз сама й го направих този проблем  Sad.

# 653
  • Мнения: 2 481



Didi  вчера така се смях с тези клипове  ooooh! моя ме помисли за недобре ooooh! А такова чудо ще се търси да се купи,чета в темата в наш дом много дами се възползват и им чисти Whistling

Бетаааа хайде вече момъка да излиза Hug

# 654
  • София
  • Мнения: 688
Днес никой не пише Naughty.

Реших да се отчета, да не си помислите, че съм родила  Simple Smile. Ходихме с Яна на тричасова разходка в зоологическата градина, но ефект няма - ни тапа, ни контракции, ни води. Чувствам се даже учудващо бодра след всичкото ходене  Rolling Eyes. Утре ще ходя да измерят тоновете на бебето и пак ще говорим с доктора какво ще правим.

Ели, много са смешни тия клипчета, и Яна много ги хареса  Simple Smile.

Нанни, как сте у вас, оправяте ли се? А ти защо питаш за срастването, да не би нашата адашка да има проблем?

Ронка, НАН, няма ви никакви.

jorji, ти как си?

# 655
  • Мнения: 1 298
Здравейте,нямам време от къща,деца,мъж,бърборене по тела...

Бета още ли не си родила бе жена? Гардеробите преподреди ли?  Crazy

Айде сега коя ще се похвали първо  Whistling

Пиги,мн подходяща картинка,дааа..

Размина му се на Гали само с един ден Т и то ниска.Ама аз какво ли не дадох да стопирам процесът.
Днес имат тържество в градината.
Денис пък още кашля и е сополив,с лишеи,8-ми зъб пробива.Да не ви разправям какъв е крив.Смуча сополите,че не може да суче иначе.  ooooh!

# 656
  • Мнения: 2 481
Ни пък днес сме на ДГ Flutter да видим до кога ли,вече не се надявам на нищо ако ходи ходи  Rolling Eyes

Нещо не пишете  Whistling

# 657
  • някъде
  • Мнения: 4 955
 Hug
Как сте момичета Hug
Добре мина при док- каза да внимавам тези дни, че имало риск да забременея- казах му да не се притеснява- няма от кого Crazy Така ми се иска второ, но май няма да имаме, тази криза....а и все по-зле става- поне в нашия край ooooh!
Бетта стискаме палци скоро да се похвалиш Praynig
Жоржи къде си? Laughing

# 658
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Тук съм,добре съм Peace До сега бързаше да излиза,сега пък се укроти нещо Laughing.Но име време де Wink

Бетта,голямо запъване тоз момък Crazy.клякай малко.Стълби качва ли?

Дано всички дечица да са добре Praynig

Рени,милото..да му излизат зъбите вече.Макар че то,много зъби извадил Shocked.Дити на 9.5м,му излезе първия Peace

Диди,радвам се,че си добре.А за второто,не го мисли,като се върне твоичкия,може и да се решите.То оправия ако чакаш да има... Hug

НанРонка съвсем ни отсвириха Crossing Arms

Дити е много щастлив на плуването.Страшно се радвам и аз,променя се детето с дни.и то видимо.Като че ли по дисциплиниран стана,хвали се какво е постигнал,старае се много.Утре ако се чувствам добре,ще отида да го гледам на басеина.
Много ми се полягва,спи ми се постоянно Crazy

# 659
  • Мнения: 708
                                              Честит Имен Ден Галя!
                       

Общи условия

Активация на акаунт