Тема Незабравима (Unutulmaz) 156

  • 29 825
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11

       Еда (на ум) – Харун, защо ни стори това? Защо изрече лъжа? Как можа да предадеш любовта ни? Нали заради любовта ни понесохме толкова много трудности? Най-щастливият ни ден, защо го превърна в ад? Защо?


     Здравейте незабравими, ще наруша принципа си и за първи път ще направя коментар по филма. Но горният превод, сега като го прочетох отново много ме впечатли. Може би има нещо,което още незнаем, и което се е случило в деня на сватбата и станало причина за решението на Еда в последния момент. Може би е свързано с плана на Бату и Едже? Ами, ако все пак до нея е стигнала касетата с изрязаните вече кадри оправдаващи Харун!
 Или аз съм пропуснала  и неразбрала нещо  newsm78нещо?!

Добро утро момичета. Пожелавам ви емоционална събота и неделя.

Ома, искам да припомня нещо. Когато Харун заминаваше се закле пред Еда, че повече никога няма да ги види.
Когато Еда говореше с Хахят в 54 епизод, Еда каза, че ще чака до смъртта си с надежда да чуе само, че Харун още я обича.

Дори да е имало нещо ( макар, че не е имало) между Едже и Харун това не е предателство, защото те не са били заедно. Животът е доказал, че всеки продължава да живее, дори след смъртта на най любимия човек, живее с хубавите спомени, с болката по тях, но продължава напред.

Какво се случи, Харун се върна, не само че и каза, че никога не е преставал да я обича, а и показа по най красивия начин, какво е тя за него.

Но Еда още веднага пожела всичко да е така, както тя иска, без да съобразява нито с Харун, нито с Ямур.

Едже постъпи подло, като не каза на Харун на летището, но Еда не знае този факт и не биваше да иска от нея така директно да се оттегли от живота на Ямур. През тези 4 години тя е била до нея,дори и с нечисти цели, които никой друг освен самата Едже знае. Истинската майка, няма да пожелае детето и да изживее психологически стрес, да загуби и жената, която се е грижела, като майка за него. Детската психика е най крехка, когато губи любим човек. Но Еда в този момент мислеше за себе си, а не за Ямур, докато Харун точно обратното мислеше само за детето. Еда непрекъснато повтаряше искам дъщеря ми да е щастлива, но действията и бяха такива, че искаше Ямур да я приеме без да се съобразява с Ямур, какво ще означава да загуби Едже.

# 31
  • Мнения: 24
Добро утро момичета. Пожелавам ви емоционална събота и неделя.

Ома, искам да припомня нещо. Когато Харун заминаваше се закле пред Еда, че повече никога няма да ги види.
Когато Еда говореше с Хахят в 54 епизод, Еда каза, че ще чака до смъртта си с надежда да чуе само, че Харун още я обича.

Дори да е имало нещо ( макар, че не е имало) между Едже и Харун това не е предателство, защото те не са били заедно. Животът е доказал, че всеки продължава да живее, дори след смъртта на най любимия човек, живее с хубавите спомени, с болката по тях, но продължава напред.

Какво се случи, Харун се върна, не само че и каза, че никога не е преставал да я обича, а и показа по най красивия начин, какво е тя за него.

Но Еда още веднага пожела всичко да е така, както тя иска, без да съобразява нито с Харун, нито с Ямур.

Едже постъпи подло, като не каза на Харун на летището, но Еда не знае този факт и не биваше да иска от нея така директно да се оттегли от живота на Ямур. През тези 4 години тя е била до нея,дори и с нечисти цели, които никой друг освен самата Едже знае. Истинската майка, няма да пожелае детето и да изживее психологически стрес, да загуби и жената, която се е грижела, като майка за него. Детската психика е най крехка, когато губи любим човек. Но Еда в този момент мислеше за себе си, а не за Ямур, докато Харун точно обратното мислеше само за детето. Еда непрекъснато повтаряше искам дъщеря ми да е щастлива, но действията и бяха такива, че искаше Ямур да я приеме без да се съобразява с Ямур, какво ще означава да загуби Едже.
[/size]

Мария, добре дошла! Много се радвам, че отново пишеш в темата! Напълно подкрепям мнението ти!

# 32
# 33
  • София
  • Мнения: 1 395
Здравейте! Току що получих нови снимки от Ава, но понеже не знам как се постват, ще ви ги преразкажа доколкото мога.

Снимки от Ава

Гледам снимки днес от Ава
Луна бунгало осветява
Отвътре мъжки глас ехти
Моля те, Еда, прости!

Мъж е паднал на колене
Жена пък пише нота бене
в кожен дневник два на три
разяден вече от сълзи

Дете изскача на вратата
събудило се от кавгата
Гледа мама с химикалка
да бие тати като с палка

И стаята искри хвърчат
Коси разрошени стърчат
Детето почва да реве
Връщайте ме при Едже!

Йок, сакън, недей така
Мама с тати закрещя
Тук направена си ти,
а мама брат ще ти роди

# 34
  • Мнения: 0

       Еда (на ум) – Харун, защо ни стори това? Защо изрече лъжа? Как можа да предадеш любовта ни? Нали заради любовта ни понесохме толкова много трудности? Най-щастливият ни ден, защо го превърна в ад? Защо?


     Здравейте незабравими, ще наруша принципа си и за първи път ще направя коментар по филма. Но горният превод, сега като го прочетох отново много ме впечатли. Може би има нещо,което още незнаем, и което се е случило в деня на сватбата и станало причина за решението на Еда в последния момент. Може би е свързано с плана на Бату и Едже? Ами, ако все пак до нея е стигнала касетата с изрязаните вече кадри оправдаващи Харун!
 Или аз съм пропуснала  и неразбрала нещо  newsm78нещо?!

Добро утро момичета. Пожелавам ви емоционална събота и неделя.

Ома, искам да припомня нещо. Когато Харун заминаваше се закле пред Еда, че повече никога няма да ги види.
Когато Еда говореше с Хахят в 54 епизод, Еда каза, че ще чака до смъртта си с надежда да чуе само, че Харун още я обича.

Дори да е имало нещо ( макар, че не е имало) между Едже и Харун това не е предателство, защото те не са били заедно. Животът е доказал, че всеки продължава да живее, дори след смъртта на най любимия човек, живее с хубавите спомени, с болката по тях, но продължава напред.

Какво се случи, Харун се върна, не само че и каза, че никога не е преставал да я обича, а и показа по най красивия начин, какво е тя за него.

Но Еда още веднага пожела всичко да е така, както тя иска, без да съобразява нито с Харун, нито с Ямур.

Едже постъпи подло, като не каза на Харун на летището, но Еда не знае този факт и не биваше да иска от нея така директно да се оттегли от живота на Ямур. През тези 4 години тя е била до нея,дори и с нечисти цели, които никой друг освен самата Едже знае. Истинската майка, няма да пожелае детето и да изживее психологически стрес, да загуби и жената, която се е грижела, като майка за него. Детската психика е най крехка, когато губи любим човек. Но Еда в този момент мислеше за себе си, а не за Ямур, докато Харун точно обратното мислеше само за детето. Еда непрекъснато повтаряше искам дъщеря ми да е щастлива, но действията и бяха такива, че искаше Ямур да я приеме без да се съобразява с Ямур, какво ще означава да загуби Едже.
Това е  една от причините да съм разочарована от филма защото показват една майка която не мисли първо за детето си,но показват че бащата е по загрижен от майката.Опорочават образа на майката.Не казвам,че няма такива случаи но това са много редки случаи.Преобладаващите случаи са точно обратното,майката да обича и мисли повече за децата си отколкото бащата.Но в Турция мъжа винаги е слаган на пиедистал,а жената само като притурка на мъжа и винаги в подчинение.
Затова и показват Харун като добър баща, а Еда я изкараха лошата майка,която мисли само какво тя чувсва и я интерисува вместо да помисли първо какво ще изпита дъщеря и след като се откаже от сватбата.

# 35
  • Мнения: 24


Бганьо,  smile3501 smile3501 smile3501 За теб!

# 36
  • Мнения: 26
Здравейте Незабравими! Хубав съботен ден!   bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 833
Мария,аз не съм напълно съгласна с теб относно Еда.Вярно е че ревността й дойде малко в повече,но донякъде за това е виновен Харун-увери я че никога не е имало нищо между него и Едже,но фактите говореха друго,т.е снимката и скритите разговори,които водеха.Това в очите на Еда изглеждаше като предателство  Peace . Еда не е искала Едже да се оттегля от живота й,напротив тя сама каза на Харун как ще нараниш толкова дъщеря си като изгониш Едже,та Ямур толкова много я обича. Еда се дразни от Едже не защото е около детето,а защото знае че е влюбена в Хубавелко.Ако Еджето беше постъпила човешки мисля че никой нямаше да и забрани достъпа до Ямур след като толкова я обича.Но уви тя постъпи супер долно и нарани детската психика на Ямур,така че няма право на никакви претенции,да не говорим че дълбоко се съмнявам в обичта и към детето,за нея то е път към баща му,който е единствената й цел  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 38
  • Мнения: 0
Здравейте! Току що получих нови снимки от Ава, но понеже не знам как се постват, ще ви ги преразкажа доколкото мога.

Снимки от Ава

Гледам снимки днес от Ава
Луна бунгало осветява
Отвътре мъжки глас ехти
Моля те, Еда, прости!

Мъж е паднал на колене
Жена пък пише нота бене
в кожен дневник два на три
разяден вече от сълзи

Дете изскача на вратата
събудило се от кавгата
Гледа мама с химикалка
да бие тати като с палка

И стаята искри хвърчат
Коси разрошени стърчат
Детето почва да реве
Връщайте ме при Едже!

Йок, сакън, недей така
Мама с тати закрещя
Тук направена си ти,
а мама брат ще ти роди

hahaha Joy hahaha Joy hahaha hahaha Joy
Ох, ще ме умориш от смях с твоя сценарии.Бганьо,поздравления за "Снимки от Ава"

# 39
  • Мнения: 11
Мария,аз не съм напълно съгласна с теб относно Еда.Вярно е че ревността й дойде малко в повече,но донякъде за това е виновен Харун-увери я че никога не е имало нищо между него и Едже,но фактите говореха друго,т.е снимката и скритите разговори,които водеха.Това в очите на Еда изглеждаше като предателство  Peace . Еда не е искала Едже да се оттегля от живота й,напротив тя сама каза на Харун как ще нараниш толкова дъщеря си като изгониш Едже,та Ямур толкова много я обича. Еда се дразни от Едже не защото е около детето,а защото знае че е влюбена в Хубавелко.Ако Еджето беше постъпила човешки мисля че никой нямаше да и забрани достъпа до Ямур след като толкова я обича.Но уви тя постъпи супер долно и нарани детската психика на Ямур,така че няма право на никакви претенции,да не говорим че дълбоко се съмнявам в обичта и към детето,за нея то е път към баща му,който е единствената й цел  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Рекси, бих се съгласила с теб, ако сега започваше филма и бяха показали това. Но Харун познава до болка нейния характер, нейния инат, нейната ревност и точно за това се опитва сам да реши проблемите, но в никакъв случай не го прави за да я нарани или унижи.

# 40
  • София
  • Мнения: 833
Мария,аз не съм напълно съгласна с теб относно Еда.Вярно е че ревността й дойде малко в повече,но донякъде за това е виновен Харун-увери я че никога не е имало нищо между него и Едже,но фактите говореха друго,т.е снимката и скритите разговори,които водеха.Това в очите на Еда изглеждаше като предателство  Peace . Еда не е искала Едже да се оттегля от живота й,напротив тя сама каза на Харун как ще нараниш толкова дъщеря си като изгониш Едже,та Ямур толкова много я обича. Еда се дразни от Едже не защото е около детето,а защото знае че е влюбена в Хубавелко.Ако Еджето беше постъпила човешки мисля че никой нямаше да и забрани достъпа до Ямур след като толкова я обича.Но уви тя постъпи супер долно и нарани детската психика на Ямур,така че няма право на никакви претенции,да не говорим че дълбоко се съмнявам в обичта и към детето,за нея то е път към баща му,който е единствената й цел  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Рекси, бих се съгласила с теб, ако сега започваше филма и бяха показали това. Но Харун познава до болка нейния характер, нейния инат, нейната ревност и точно за това се опитва сам да реши проблемите, но в никакъв случай не го прави за да я нарани или унижи.
Мария,аз не казвам,че Харун го прави нарочно за да я наранява или унижава  ThinkingНо точно познавайки до болка нрава й трябваше да помисли какви ще са последствията,ако Еда разбере,както и стана.Осъзнавам че Харун се е научил да се справя сам в живота,без ничия подкрепа,но все пак иска да създаде семейство и тогава всички проблеми стават общи,особено в конкретния случай,опитвайки се да я предпази от болка я нарани още повече,а и себе си  Peace

# 41
  • Мнения: 570
Бганьо,  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501, за ''Снимки от Ава''!

# 42
  • Мнения: 33 436
Е, намеците,че Еда не е добра майка , вече бяха прекалени.  Naughty
Отначало все за детето си е мислила. Дори 4-те години, които прекара далеч от Ямур бяха за нейно добро, тя самата си каза "Време е да се жертвам, за да е щастлива Ямур".
Когато детето й е брало душа и е преживяло 2 мозъчни операции, защото баща й е решил,че трябва да се разправя с пистолети, най-логичното, което можеше да направи е да предотврати това да се случи отново. Каквото и да си говорим Ямур не трябваше да живее нито покрай Гюлер, нито покрай Арасланлъ. Поне не на онзи етап .
А Едже сама си призна ,че се върти около Ямур заради Харун и то пред Еда. Е , няма как Еда да е съгласна да й използва детето за да се докопа до мъжа й  Stop

# 43
  • Мнения: 0
Здравейте, интересно ми е какво каза доктора на Мелда по телефона за Тюркян.
Някоя мила преводачка дано да ме осветли Simple Smile
Доктора каза на Мелда че майка и има рак,затова тя така стреснато гледаше.После като бяха в къщи тримата с Керем Тюркян сподели,че не е искала да ги притеснява,затова не им е казала и после на сватбата затова дръпна така Керем,за да не издаде нещо  пред Джамил

Благодаря за просветлението! Докторът, когато Тюркян беше в кабинета, нещо не й ли каза че ще се лекува или оперира????

# 44
  • Мнения: 2
Добър ден! Усмихната събота! Hug Hug Hug

bganio smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

Едно малко клипче със снимките то вчера! Hug

http://www.youtube.com/user/unutulmazfan17?feature=mhum#p/a/u/0/_8NH-XOq8GE

Общи условия

Активация на акаунт