Тема Незабравима (Unutulmaz) 156

  • 29 822
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24


Един колаж на съседите за Едже.  Joy Joy Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 833
Добър ден  Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте, интересно ми е какво каза доктора на Мелда по телефона за Тюркян.
Някоя мила преводачка дано да ме осветли Simple Smile

# 18
  • Русе
  • Мнения: 2 338


Вени, Харун се дърпа, но същевременно здраво е хванал Еда пред кръста, да не би случайно да се отдръпне!   
Зад Еда е лампата, със същата окраска е! Може и да не е ръката му през кръста. smile3506 Ще се убедим по време на епизода. newsm78

# 19
  • Русе
  • Мнения: 2 338
Здравейте, интересно ми е какво каза доктора на Мелда по телефона за Тюркян.
Някоя мила преводачка дано да ме осветли Simple Smile
Каза й, че е Рак! Мелда само знаеше, че има бучка в гърдата и че ще се прави биопсия.

# 20
  • София
  • Мнения: 833
Здравейте, интересно ми е какво каза доктора на Мелда по телефона за Тюркян.
Някоя мила преводачка дано да ме осветли Simple Smile
Доктора каза на Мелда че майка и има рак,затова тя така стреснато гледаше.После като бяха в къщи тримата с Керем Тюркян сподели,че не е искала да ги притеснява,затова не им е казала и после на сватбата затова дръпна така Керем,за да не издаде нещо  пред Джамил

# 21
  • Русе
  • Мнения: 2 338

       Еда (на ум) – Харун, защо ни стори това? Защо изрече лъжа? Как можа да предадеш любовта ни? Нали заради любовта ни понесохме толкова много трудности? Най-щастливият ни ден, защо го превърна в ад? Защо?


     Здравейте незабравими, ще наруша принципа си и за първи път ще направя коментар по филма. Но горният превод, сега като го прочетох отново много ме впечатли. Може би има нещо,което още незнаем, и което се е случило в деня на сватбата и станало причина за решението на Еда в последния момент. Може би е свързано с плана на Бату и Едже? Ами, ако все пак до нея е стигнала касетата с изрязаните вече кадри оправдаващи Харун!
 Или аз съм пропуснала  и неразбрала нещо  newsm78нещо?!
Нищо не си пропуснала, Ома! Или в ретроспекция ще дадат, или планът "Бату - Едже" още не е проработил. А ако точно скъсаната снимка и пръстена са "плана", то е странно съвпадение с последствията.

# 22
  • Мнения: 0
Здравейте незабравими и незабравимки.
Карпатия,благодаря за новият ни красив дом

Дани,Вени страхотни стихове.Радвам се музата не вие изоставила след тази разочароваща серия и отново ни поднасяте прекросни стихове smile3501 smile3525 newsm51
Ради,Розовке благодаря за чудесните клипове .Страхотно съчетание на мелодия,текст и кадри.Благодаря за удоволствието  smile3501 smile3525 newsm51
Благодаря, страхотните снимки независимо дали са от филма или зад кадър и в двата вариянта съм доволна,дори може би предпочитам да са зад кадър,че да има нещо  между нашите любимци и в живота,а не само  илюзорно само във филма.
Ето малко и от мен




# 23
  • Мнения: 24
Рекси, моля те да кажеш какво каза Харун на Еджето на края на серията и какво си помисли тя когато изтриваше записа на компютъра.

# 24
  • София
  • Мнения: 833
Рекси, моля те да кажеш какво каза Харун на Еджето на края на серията и какво си помисли тя когато изтриваше записа на компютъра.
Харун каза на Едже-какво търсиш тук,нали ти казах да стоиш далеч от дома ми и от нас.Тя се заоправдава,че не можело така трябвало да поговорят,а Хубавелко и отвърна-ще говоря с теб само когато получа записа от камерата,иначе не.

# 25
  • Мнения: 0

  

А тази сцена ми наподобява  на сцената след шамара когато Еда се дърпаше,а той я беше хванал пак така и викаше"няма да те оставя"

# 26
  • Мнения: 24
Рекси, моля те да кажеш какво каза Харун на Еджето на края на серията и какво си помисли тя когато изтриваше записа на компютъра.
Харун каза на Едже-какво търсиш тук,нали ти казах да стоиш далеч от дома ми и от нас.Тя се заоправдава,че не можело така трябвало да поговорят,а Хубавелко и отвърна-ще говоря с теб само когато получа записа от камерата,иначе не.

Благодаря ти!   bouquet   bouquet   bouquet
Как пък реши тази мръсница, че трябва да говорят точно на сватбата му!  #2gunfire #2gunfire

# 27
  • Мнения: 570
Привет, компания Незабравима! Hug Hug Hug
Карпатия, благодаря за Новата тема! bowuu bowuu bowuu  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Прекрасни снимки пуснахте , момичета ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Рекси, благодаря за разясненията!  bowuu bowuu bowuu bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Спокоен и релаксираш уикенд ви желая!

# 28
  • Мнения: 0
Рекси слънчице, благодаря ти,че винаги се отзоваваш и ни даваш светлинка за да изпитаме пълното удоволствие от филма.Друго си е да гледаш и да знаеш какаво си говорят.Благодаря ти още веднъж
          

# 29
  • София
  • Мнения: 833
Рекси, моля те да кажеш какво каза Харун на Еджето на края на серията и какво си помисли тя когато изтриваше записа на компютъра.
Харун каза на Едже-какво търсиш тук,нали ти казах да стоиш далеч от дома ми и от нас.Тя се заоправдава,че не можело така трябвало да поговорят,а Хубавелко и отвърна-ще говоря с теб само когато получа записа от камерата,иначе не.

Благодаря ти!   bouquet   bouquet   bouquet
Как пък реши тази мръсница, че трябва да говорят точно на сватбата му!  #2gunfire #2gunfire
Уф ама съм много отнесена,не съм прочела цялото ти питане,но не си спомням Еджето какво си говореше като гледаше записа  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! но ми се струва че май не го изтри  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт