Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 80

  • 22 677
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 30 198
Цитат
Тези две изречения от тази информация не ми се връзват изобщо

те, не са свързани пом/у си. Френският ми е супер слаб и казах това, което разбрах  Embarassed

Bagi хвърли повече светлина, за което й благодарим   bouquet

# 31
  • Мнения: 2 116
Цитат
Тези две изречения от тази информация не ми се връзват изобщо

те, не са свързани пом/у си. Френският ми е супер слаб и казах това, което разбрах  Embarassed

Bagi хвърли повече светлина, за което й благодарим   bouquet
Мише, имах в предвид като логика...
Ако са съучастници в нещо срещу Хасрет и Мурат и тяхната любов...как това - стоп, от страна на Левент помага на Бахар?
Предполага се, че тя иска Мурат...а, ако Хасрет е свободна...това би било много трудно, дори невъзможно.
Да си призная...екипа не ме обърква толкова, колкото писаниците по форумите...ама и аз защо ли се връзвам?
Защото съм с диагноза- запленена!
Пак се увлякох в писане...този сериал ми действа така... ooooh!

Последна редакция: нд, 23 яну 2011, 01:04 от margita9

# 32
  • Пазарджик
  • Мнения: 425
Лека и спокойна нощ! http://vbox7.com/play:3575e1a3

# 33
  • Мнения: 15
Благодаря на missence и Bagi за преводите. Hug Hug

Да спим спокойно, за себе си това измислих. Simple Smile
Защо да не  спазят списъка от обувката на Гюлназ, това може да е  свадбата на Балчичек, тя нали мечтае да се омъжи преди Хасрет.
Не мисля, че Левент ще се задоволи с подписване в ритуална зала, доколкото съм гледала свадбите  по филмите,  елита им предпочита това да стане с помпозна церемония по време на вечеря в ресторант или на друго романтично място.  newsm78

И Саиме е в списъка, запознанство й с таткото на Йълдъз не е случайно, той беше очарован  от нея, ако е разведен...нека да има свадби, но с правилните хора. Peace Joy

# 34
  • Мнения: 2 195
Малко ми е трудно точно да превевдам, защото пишат с много съкращения и не знам дали да кажа грешки - може би са условни букви. Трябва ми време, за да посвикана. Това, което разбрах от прочетените постове, че не става въпрос за 38 еп., а за 37 - едно момиче дава своята версия какво ще се случи - М. ще ги покани на вечеря и Х. ще види огърлицата и ще разбере, че подаръкът не е бил за Б. и че М. все още я обича.

Друг версия на трейлъра е вечерята в дома на М. и порязването на пръста.

Има и гневни постове защо Х. не поставя граници пред Л.

Други не искат да гледат повече тъжен М.

И тук са забелязали, че Х. и М. са все заедно и че Л. е все намусен ....

Други коментират за палтото - Х. отива на концерт, а отдолу е облечена със силно изрязана рокля.

Доколкото проследих коментарите всичко е тръгнало от слухове за сватба - е и ние  знаем за тях.  Колко са основателни и откъде идват - не се коментира.
______
А човекът зад Х. на снимката не е ли от екипа - оператор ?

И аз да си кажа думата за предполагаемата сватба - Х. ще си остане само за М., още от началото ни показаха колко силни са традициите в махалата и рядко там се допуска "втора употреба" и как реагира Х. на думата девствен (1 еп.)

# 35
  • Мнения: 2 195
Имаше и коментар, че Л. не е попитал Х. дали не е била с М., както би направил един влюбен, а само и казал, че е уплашен и никога повече да не прави така ...  т.е. Л. е в комбина с Б.

# 36
# 37
  • Мнения: 2 116
Имаше и коментар, че Л. не е попитал Х. дали не е била с М., както би направил един влюбен, а само и казал, че е уплашен и никога повече да не прави така ...  т.е. Л. е в комбина с Б.

Баги, това последното с комбината между  Бахар и Левент в какъв смисъл го написа?

# 38
  • Мнения: 15
http://www.radyoturkuvaz.com.tr/haber/-139

This not my translation a friends make it:
Tuba was a guest on the radio.
Tuba have pleasant conversation between Chief Editor Ibrahim Sadri
Set to the song request to join the team in the desire to live broadcasts, with the multi-colored watches experienced programmers.

               

Последна редакция: нд, 23 яну 2011, 02:57 от riminiii

# 39
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Gönülçelen komik Klibi

http://www.youtube.com/watch?v=6J5abedZ2rE


Последна редакция: нд, 23 яну 2011, 11:09 от vania_e

# 40
  • Мнения: 0
 ДНЕС КАФЕТО НЕКА Е ОТ МЕН, С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА ВЕСЕЛ И СПОКОЕН ДЕН !

# 41
  • Мнения: 0
Според мен , до сватба ще се стигне,но няма да се състои. Някой ще се откаже и не знам защо си мисля,че това ще е Левент. Вярвам,че е лудо влюбен в Хасрет,но има и човещина в него.Обичаш ли ,мислиш повече за любимия отколкото за себе си.А като я види нещастна ще се откаже и за да не пропадне сватбата и подготовката за нея ще смени младоженика. Ех,че сценарий а?

# 42
  • Мнения: 0
Добро утро!
Относно снимката – от това: „je viens de me parler avec la fille qui a poster la photo et celle sui est a cote de tuba ,et elle ma dit que cette photo est vieille et elle date de 2010,et elle a demander tuba si elle va porte la robe comme Asi est tuba a repondu qu elle s avait pas voila” излиза, че снимката е стара!

# 43
  • Мнения: 0

Добро утро!

http://www.youtube.com/watch?v=5GbYXdoRS60   Jesse Cook Cafe Mocha

# 44
  • София
  • Мнения: 7 890
Добро утро Hug
На всички благодаря за милите пожелания  bouquet

В темата няма никой , май не съм била само аз на купон и понеже lub4eto се е погрижила за кафето ето това е от мен.

Общи условия

Активация на акаунт