SUPERNATURAL-To talk about

  • 25 727
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
ето ме и мен

# 31
  • Мнения: 116
Страхотно сте сте спретнали

ето и аз се включвам

Ела миличък да те поздравя лично за РД Simple Smile



Сами, не се цупи... и ти си поканен, ако искаш....

# 32
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 382
Добро утро и честит Национален праник на Маракана! Да го почерпим с домашна торта,



а той нас-със себе си  Laughing

# 33
  • Мнения: 200
HAPPY BIRTHDAY DEAN WINCHESTER

OUR FAVOURITE…

GYM TEACHER




DADDY




PARANOID SCHIZOPHRENIC WITH NARCISSISTIC PERSONALITY DISORDER AND RELIGIOUS PSYCHOSIS


P.A.



IMPATIENT CHILD



SLEEPYHEAD



DIRECTOR OF SALES AND MARKETING



BADASS MOTHERFUCKER



BROTHER



# 34
  • Мнения: 116
Мирка просто няма такъв пост като твоят....

уникален...

просто....

върхът!

направо забравих за Сам

представяте ли си

аз нали все се лутам - една седмица харесвам повече Сам, другата Дийн

и сега ми е седмицата за Дийн Simple Smile)))


# 35
  • Мнения: 1 775
Запис от мен в новата тема баш на рождения ден на Тренера Laughing Да ви е жив и здрав, мараканки, и още сезони да ви радва Grinning

# 36
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Ето ме и мен в новата темичка  Simple Smile

ЧРД на Тренера, да е жив и здрав и да му пожелаем да дойде да прави филми у нас - хем природа имаме, хем по-евтино ще му излезе  Wink За фенките пък дума няма да кажа  Whistling

Понеже в петък ме съсипахте да тичам с възглавниците, тази седмица решавам въпроса генерално - раздавам ви ги от сега още


Гледам обаче, предния път се стигнало до ....


Аааа, бива ли такива работи?! Naughty

Знаете ли колко чистих перушините с прахосмукачката после? Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 6 390
Честит рожден ден на голямото ми момче Heart Eyes ! Остана да му пожелая да продължи да се грижи за мен както винаги Mr. Green .

Мupka,
Страхотен пост Peace ! Благодаря Hug .

Розе, Hug
Откога те чакам! Моля те да ми обясниш за конниците на Апокалипсиса и какво мислиш за петте същества, които не могат да бъдат убити с колта. Ако имаш време и ти се занимава с това, разбира се Blush .

# 38
  • Мнения: 2 040
Здравейте!
Сколасах да се запиша едва на трета страница  Embarassed.
Галя, чудесна е темата!!!  Hug Hug Снимковият материал в началото е прелест!  Heart Eyes

Честит рожден ден на Дийн! Да е все така прекрасен и да ни радва поне още два сезона!
Честит празник на всички мараканки!   bouquet

# 39
  • Мнения: 3
Още един поздрав и дарове от Градината за Големия Батко.  В случай, че го задушите на Маракана от фенска любов, водя и лице за първа помощ  Grinning  Да ви е жив и здрав, все така красив и горещо обичан  Hug

Ми, страхотен пост направо

# 40
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ей,колко съм изпуснала...
айде да идва новия епизод,че не се живее в абстиненция  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 6 390
За малко да пропусна Mr. Green ...

[...] аз нали все се лутам - една седмица харесвам повече Сам, другата Дийн [...]
Bella,
Да разбирам ли, че не можеш да решиш твърдо кой от братята Уинчестър ти харесва повече Crazy ? А защо трябва да избираш, чадо, когато можеш да харесваш и двамата Rolling Eyes ?! Да го кажем така: ако Градинарките и Мараканките седят на двата основни клона на фенството, Ненаситниците са яхнали... - е, няма да го напиша, но ще го опиша - мястото, на което двата клона се разделят. Не те агитирам Flutter, но чувам, че там е доста удобно и приятно Whistling ...

# 42
  • Мнения: 200
ххехее момичета поздравленията за поста не са за мен, а за една фенка от тъмблртУ Simple Smile

Белс  Hug Не каза нищо за адашката Бела, хареса ли ти. На мен ми беше любимка с този ацент особено. Сега гледах серията в която убиха Габриел /трикстъра/ , много ми харесваше тоя образ, ще ми липсва  Sad

Импалка виж какво намерих в горепосоченото място и се сетих за теб: Споделям  Laughing:




This car has had something happen that every female member of the supernatural fandom (and some men) have wanted. This car has had every Winchester and Castiel inside of her.

# 43
  • Мнения: 630
Ненаситниците са яхнали... - е, няма да го напиша, но ще го опиша - мястото, на което двата клона се разделят. Не те агитирам Flutter, но чувам, че там е доста удобно и приятно Whistling ...

Оооо,Аморе, сигурна съм че ти е удобно това място, но да не станете много Joy

Дийн,прекраснико, слушай ме като ти говоря!


Честит рожден ден? И разкарай Лиса!

Сега дай целувка жмуууц

# 44
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Розе, Hug
Откога те чакам! Моля те да ми обясниш за конниците на Апокалипсиса и какво мислиш за петте същества, които не могат да бъдат убити с колта. Ако имаш време и ти се занимава с това, разбира се Blush .

Това с колта ме Фърли в размисъл...
Прочетох статийката от линка, който Бичито беше дала към края на предната тема.
И там пише  It is worth noting that there are four major Archangels and God that in total make five figures: God, Michael, Lucifer, Raphael, and Gabriel.

Обаче Лукчо (нарочно не пиша "Луцифер", тъй като за него си имам особено мнение Crossing Arms) не е архангел, а ангел, поне според християнската традиция - паднал ангел.
И щом колтът не може да убие него, би следвало да не може изобщо да убива ангели. Тъй като ангелите са най-ниското стъпало в небесната йерархия, би следвало пък да не може да убива всичко над тях, т. е. останалите "бени елохим", божии синове.

За убиването на бог пък и дума не може да става, това никой не би трябвало да може да го направи.  Бог, бидейки създател на всичко, включително и на злото (да, и на злото - нали Той е първоизточникът на нещата и преди Него нищо не е имало, в т.ч. и зло), не е създал сила, равна нему, която би могла да го унищожи. Още повече, че съгласно юдейския мистицизъм, а и християнството по-късно, бог е вечен - бил е, е и ще бъде. Той е висша сила и няма по-висша, която да може да го убие.

Мисля, че колтът е бил създаден да трепе нискоразредни демони, тъй като надали създателят му е мислил, че някога на земята ще се изсипе половината небесно войнство ведно с разни "шефчета" от ада.

Може пък и да е пропуск на сценаристите това, че колтът не може да убие пет създания - да са имали идея и да не са я доразвили. Или нещо такова.

За четирите конника на апокалипсиса - не ми се струва реално да могат да бъдат убити с някакъв си пищов, бил той и Колтът, тъй като той (колтът) е бил създаден за по-дребни гадини. Пък все пак конниците са (уж) божие възмездие за греховете на човечеството, т. е. доста силни създания.

Спирам, че много мога да пиша, ама и най-много дружно да ме изгоните вдън горите Тилилейски... Blush

Общи условия

Активация на акаунт