SUPERNATURAL-To talk about

  • 25 705
  • 731
  •   1
Отговори
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358





     






Полезни линкове

Supernatural енциклопедия
Сайт с добре подредени кънвеншъни
Всичко за SN (на руски)
Страница на Jess - галерия
Всякакви иконки с героите (на Layla)
Гифчета от автори в livejournal, bebo.com, на Layla

Промо клипчета Are you watching Supernatural, Defying Destiny
Клипчетата на prisson на свръхестествена тема



Забавни неща

Кастиел & Дийн
Тhe Dean Song   Тhe Sammy Song

Учебни материали за начинаещи и по-напреднали свръхестествени фенки с aвтор bichito

Том I - сем. Уинчестър
Том II - Сам Уинчестър   Том III - Дийн Уинчестър
Том IV - Импала



Линкове към колективното супернатурално творчество на писателките в темата
Епизод едно
- http://tranz.it/load.php?id=VgtybhKiMgPplbEN717052
Епизод две - http://tranz.it/load.php?id=M4LwZlp2tOGA1O9F724887



Предишни теми

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Последна редакция: нд, 23 яну 2011, 16:19 от Г. Краули

# 1
  • Мнения: 0
Ха - цоп първа!
Галче, супер е темата. Wink

# 2
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Добре се е получило, благодаря.

Сюжетната линия на шести сезон - братята да са на линия и феновете да им се радват. Междувременно трябва да открият душата и Чистилището.

# 3
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Айде бронза Crazy Party Party Party Party

Краули мерси за темичката  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Или пък най общо казано според мен сюжетната линия е връщането душата на Сам,другите по второстепенни ми се струват Rolling Eyes Wink

# 4
  • Мнения: 0
Добре се е получило, благодаря.

Сюжетната линия на шести сезон - братята да са на линия и феновете да им се радват. Междувременно трябва да открият душата и Чистилището.

Да - сжетната линия е "пост-апокалиптично-предотвратено" оцеляване след апокалипсиса. Плюс търсене на Самчовата душа и Чистилището и опити да запазят Сам цял, след като се срути защитната преграда в душата му.

Мили мои здрачни, извинявайте, ама не мога да се стърпя: Mr. Green

# 5
  • Мнения: 200
Галка страхотна темичка, браво   bouquet  А там под линка АКТЬОРИТЕ ОТ SUPERNATURAL БЛАГОДАРЯТ НА ФЕНОВЕТЕ: може ли да сложиш и една изплезена на Миша и една усмихната /че нали по две се падат на всеки/ . Благодаря ти за труда   bouquet

Аз днес съм с коремобол и едва ставам от леглото Sad Яд ме е че не можах да изкарам детето в тоя хубав сняг.
Пак ли почивкии ще има, много кофти, тъкмо ще им свикнем и после пак пауза  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 0
Момичета, чакаме с нетърпение Уинчестър-уестърн-а, нали:


И още една съвсем неистинска, но много готино направена снимка:
(цък за малко по-голяма)

# 7
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Според мен сюжетната линия е "Как да покачим рейтинга максимално с минимално показване на гола плът" (щото може и повече Laughing)

Дейна, да не би блясъка по меча на Дийн да е от


Мирка, веднага отивам да се трудя  Laughing

# 8
  • Мнения: 0
Дейна, да не би блясъка по меча на Дийн да е от


не вярвам да е от това - Фейчето нали беше опържена в микровълновата, какво да прави по меча му?  Mr. Green

# 9
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Значи флашбекове, уестърн, вампири, феи... Хм, какво остава - сериозно обмислям, че са решили да ги поставят във възможно най-голям кръг от ситуации. Може би остава машина на времето и хоп пристигат с първия кораб в Америка и откриват индианско съкровище пазено от зъл дух или ... светлина, уж летящ матероит, който се оказва разбиваща се летяща чиния и извънземен, който прилича на Руби newsm78

# 10
  • Мнения: 200


Мирка, веднага отивам да се трудя  Laughing
Галка супер си. Много благодаря, мерси и тенк Ю вери мъч

# 11
  • Мнения: 116

Мили мои здрачни, извинявайте, ама не мога да се стърпя: Mr. Green




 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 630
Браво, мис Краули.
I love you till the end
Дейна, велико е Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 3
Много добре оформена темата, толкова са сладки Уинчестърови като се закачат  Grinning  Галинче Краули, оценка 6 и   bouquet  Ааа Мирка как си брани Мишо-то, щото си му намалила квотата в представянето. И мъжествено оплезенките снимки са трепач  Mr. Green

Танче, заинатих се и си преведох ФБ диалога на Дийн   Grinning  Още повече, че и шериф Нортмън му е дружка (днес четах, че имало фенско течение Скарсгардизъм мале мале, но какво се чудя пък точно аз  Joy)    Забавно е и все пак Дийн да се радва, че му блести само мачетето  Joy  и да не забравя за Оберон  Mr. Green  А Сами просто ще го .... разцелувам, тук е бил с душата  Grinning

Мирка, страхотни снимки си постнала. Двете портретните са уникални  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

А за сюжетната линия - да ви призная направо забравих, че има такава  Grinning 

Последна редакция: нд, 23 яну 2011, 17:07 от lili0909

# 14
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Сюжетната линия на шести сезон - братята да са на линия и феновете да им се радват.

Май нещо такова, да  Whistling Основно.

... светлина, уж летящ матероит, който се оказва разбиваща се летяща чиния и извънземен, който прилича на Руби newsm78

...и истината ще продължи да е някъде там Wink Grinning

Гале,   bouquet за новата тема

Дейна, много са забвани тези "разговорчета" в лицевата книга Grinning А заигравките на тема Здрач и SPN винаги се получават много свежи Grinning

Общи условия

Активация на акаунт