SUPERNATURAL - Sweeter than heaven, hotter than hell

  • 25 260
  • 732
  •   1
Отговори
# 75
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Здравейте, момичета!
Мога ли да поздравя мараканките с нещо?


Суетня каква настана
на стадиона „Маракана”!
Мараканки видни всички
днес строени са в редички,

с ластик вързали косите
и изпъчили гърдите,
и обули къси шорти
викат „Да живее спорта!”.

От вълнение не дишат:
днес е изпитът годишен,
в който трябва да покажат
колко струват, колко важат,

Развълнувани са силно,
май ще се потят обилно!
Ето, Тренера пристъпва
и яката си подръпва,

свива важно свойте устни
и барабани със пръсти,
свел глава и изпод вежди
много строго той поглежда.

Там пред строя той застана
и утихна „Маракана”.
- Днес е ден за физзарядка,
дето няма да е кратка,

постарайте се, девойки,
да не пиша после двойки!
Никой с Тренера не спори
(но отзад там кой мърмори?!)

Леви, десни, леви, десни,
маршируват всички с песни.
Следват спринт, след туй щафета
без почивка за кафета,

после лицеви опори
(там пак някоя мърмори!).
Има и коремни преси,
много, много мъчни те са!

Ех, задача не е проста
да се набереш на лоста
(виждам – там една се цупи:
„Как тежи туй пусто дупе!
Спирам тортички и пици,
почвам кълнове и трици!”).

Тичай, скачай, клякай, ставай,
ни за миг не изоставай,
докажи се, че си силна,
непреклонна и стабилна.

Бързай! За едната бройка
да не вържеш после двойка!
Слънцето в небето грее,
на стадиона пот се лее,

тениските вече лепнат,
шортите от зор се цепват,
но момичетата всички –
изпълнителни пчелички –

най-усърдно се стараят,
за вида си те нехаят.
Ала Тренера примига,
око плакне, точи лига

и ръцете си потрива,
задоволството не скрива
и закръглени шестички
пише в дневника на всички.

После свирката надува,
всяка мараканка чува,
бързо спорта прекратява
и в редичка се строява.

Тренера ухилен кима:
- Хляб у вас, девойки, има,
много съм доволен, знайте,
затова си пожелайте
по желание едничко
и ще ви изпълня всичко!



ПП: Да се готвят градинарките, хич да не мислят, че ще бъдат забравени  Simple Smile
ППП: С най-добри чувства!   bouquet

# 76
  • Мнения: 0
Зимна роза! Респект!!! Великолепно стихче!  newsm20 Определено имаш поетически талант! А как се смях, просто не е истина! Благодаря, че ми опреви деня! Simple Smile)

# 77
  • Мнения: 3 818
Зимна роза, направо е лудница това стихотворение, смятам, че трябва да бъде химна на мараканките Joy
Страхотно е Hug  bouquet

# 78
  • Мнения: 0
Зимна роза, направо е лудница това стихотворение, смятам, че трябва да бъде химна на мараканките Joy
Страхотно е Hug  bouquet
Напълно съм съгласна с Фейчето. Постът заслужава 1-ва страница, ако все още може да се редактира Simple Smile

# 79
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Зимна роза, страхотно е! Hug  bouquet Искам го на първа страница! Joy Не е истина как набързо визуализирах цялата тренировка Whistling Heart Eyes Супер е! Party

# 80
  • Мнения: 2 040
На този клип има мъж,който говори след 0.15 сек. Много ми е познат Crazy Не мога да извадя име. На някой друг вижда ли му се познат? Мисля, че съм го гледала в някакъв сериал пак Rolling Eyes
Изи, казва се Robert Picardo - http://www.imdb.com/name/nm0000585/. И на мен ми беше много познат, но изобщо не го знаех от къде, нито как се казва. Сега като му разгледах филмографията се оказа, че съм гледала доста неща с негово участие, но не си го спомнам в нито една роля. Добре, че хората пишещи по чужбинските форуми са доста по-начетени от мен, та да препиша от тях и да се изкарам умна  hahaha bowuu.

Зимна роза, официално обявявам твоя пост за Поста на деняnewsm20 Страхотно е!
С нетърпение чакам какво ще съчиниш за Градинарките. Фейче, тургай го на първа страница!

# 81
  • Мнения: 1 775
Розе, велико е Hug Joy

Нещо такова си представих:


Нямам търпение за градинското Praynig

# 82
  • Мнения: 3 818
Не мога да го сложа, момичета, изтекъл ми е скрокът за редактиране. Ще го сложа в следващата тема Grinning

# 83
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Хаха, Стич, абсолютно  Laughing

Радвам се, че ви е харесало.
Това е малък израз на благодарност към всички, пишещи в темата. Аз чета форума от 6 години, но се регистрирах едва преди месец, когато ми се случи нещо много лошо. Темите за СПН често са ми оправяли деня и са ме карали да се смея, затова ми се прииска да ви благодаря  Grinning  Hug

Разбира се, че ще има и за градинарките! Как иначе! То си е направо задължително!  Peace

# 84
  • Мнения: 3
Знам, че ще е също така забавно и развеселяващо  Hug  И изобщо форумките сте хора с таланти, което прави темата чудничко местенце  Peace

# 85
  • Мнения: 2 040
Сега е време за спойлери:

Помните ли Бригита - джинката от първи епизод на новия сезон? Ще я видим отново за малко в епизод 10 'Caged Heat'.
Източник



Следващият спойлер е от TV Guide - в бяло Not surprisingly, life is hell for Supernatural's Sam (Jared Padalecki) and Dean (Jensen Ackles) Winchester these days. Sam's soul is in Hell, under the control of the demon Crowley (Mark A. Sheppard). To get it back, the demon makes the brothers fetch him the "Alphas," the top dogs of each of the monster species — vampires, fairies and shape-shifters among them — that are running amok. So far, it's a bum deal. "The brothers are tired of Crowley calling the shots," exec producer Sera Gamble says, "so [in the episodes airing December 3 and 10], each of them goes pretty far to try to solve Sam's problem." Powerful angels Castiel (Misha Collins) and Balthazar (Sebastian Roche) get involved, as well as Winchester-hating demon Meg Masters (Rachel Miner).

Източник



И накрая нещо от Inside TV - 'Supernatural' scoop: The return of brotherly love... sorta
Източник



Чудя се какво ли означава за Сара “a hopeful note”  newsm78

Розичке, ние ти блгодарим за този шедьовър  Hug !

Стиче, екстра си е паснала картинката  Joy

# 86
  • Мнения: 1 775
Злате, мерси за спойлерите Hug
Видях, че за Сами има вече 13 гласа Shocked И с'я к'во прайм, като чаеният ми сервиз за градинските партита е само от 12 части newsm78 Фейчето само се изсмя на притесненията ми Crossing Arms Laughing

# 87
  • Мнения: 3 818
Видях, че за Сами има вече 13 гласа Shocked И с'я к'во прайм, като чаеният ми сервиз за градинските партита е само от 12 части newsm78 Фейчето само се изсмя на притесненията ми Crossing Arms Laughing
Изсмях се, защото имам решение на проблема, ще отстъпя моето място на чаеното парти, вие оставате 12 дами, пиете чай и клюкарствате, а аз забавлявам Градинаря Flutter

# 88
  • Мнения: 1 775
Изсмях се, защото имам решение на проблема, ще отстъпя моето място на чаеното парти, вие оставате 12 дами, пиете чай и клюкарствате, а аз забавлявам Градинаря Flutter
Мда, с тоя attitude не те виждам скоро да сдадеш поста Главна кучка Wink Joy

# 89
  • Мнения: 0
На мен най-интересно от всичко ми е как са се събрали 35 гласа в анкетата Laughing Не очаквах да има повече от 10.
Искрено ме зарадва стихчето за Маракана и с още по-голямо нетърпение очаквам градинарското Grinning
Хм, Бриджита не беше ли барманката, която остави номера си на касовата бележка на Дийн? Не бях обърнала внимание, че е същата.


 Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт