SUPERNATURAL - Sweeter than heaven, hotter than hell

  • 25 275
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 390
Понеже съм експериментаторка Wink по природа, днес си наложих и изгледах 3/4 епизод от ‘Момичетата Гилмор’ – заради Джаред, естествено. Горе-долу се ориентирах в историята, но няма да повторя: не е моя тип сериал/филм. Но както и да е, ето какво е мнението ми: Джаред там е млад, но разтреперващият ме саскуочки потенциал smile3544 е налице, забелязват се и характерните особености в актьорската му игра, т.е. тези, които произлизат от него самия. Прическата му обаче е потресающа: тип ‘паница’ – истински кошмар, колкото и да е била модерна по онова време. (Започвам да подозирам Thinking , че има дългогодишен фризьорски заговор срещу прическата му, за мен необясним.) Бях чела, че там е играл герой на име Дийн, но явно съм си го пуснала покрай ушите, защото сега, когато чух да го наричат така, се обърках Crazy , настръхнах и за секунди очаквах от някъде да се появи The Dean, който всички обичаме. Получи ми се малко ‘започната и недовършена’: гадост ooooh! .
Резултатът от всичко това е, както Злата Hug ме посъветва и за ‘Здрач’, че го имам гледано, но толкова. ‘Свръхестествено’ остава върха в кариерите на J2, засега надявам се и искрено им го желая. И точно понеже ги обичам и двамата актьори, въпреки че не по начина, по който обичам героите им Сам и Ди-й-йн, считам че отдадох дължимото уважение и на някои от останалите им проекти. От мен – толкова: за да гледам ‘Дните на нашия живот’ лично Сам и най-вече Ди-й-йн трябва да дойдат и да ме вържат Praynig , а в такава ситуация едва ли на някого от нас ще му се гледа телевизия, поне не от този вид Whistling .

КАРЧЕВА,

Моля, не страдай толкова за това, че Джаред е женен. Разбирам те напълно, както и тези в темата, които недолюбват г-жа Екълс. В твоите сънища и daydreams обаче, ти си номер едно Peace . А и човек никога не знае Rolling Eyes . Hug Hug Hug от мен.

Последна редакция: чт, 18 ное 2010, 14:08 от Impala

# 61
  • Мнения: 2 040
Започвам да подозирам Thinking , че има дългогодишен фризьорски заговор срещу прическата му, за мен необясним.
Импалка, да отдам дължимото на джаредовата коса


Видях, че по-напред Галя  Hug е постнала една от снимките, пуснати днес от Джим Бийвър. Ето целият комплект заедно със съпътстващите коментари  Laughing.


"Bobby sitting alone at his desk."


"The rear end of lighting genius Peter Grotek and some other guy."


"Our set mascot chowing down."

Източник - http://plixi.com/p/57330333

Аз лично бих предпочела да гледам rear end на онзи some other guy, ама Джим не знае какво да снима  Crossing Arms.

Последна редакция: ср, 17 ное 2010, 22:05 от Злата с метлата

# 62
  • Мнения: 2 040
Изи, това е подарък-изненадка за теб - цък  Hug

# 63
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 416
Изи, това е подарък-изненадка за теб - цък  Hug

Благодаря ти, много Hug Heart Eyes Значи ти си виновна за този неутешимо-привлекателно-страдащ и ...може би молещ се Дийн Heart Eyes Grinning

# 64
  • София
  • Мнения: 5 289
Абе аз Руби я харесвам, от филма още ми беше много симпатична, но просто новината със сватбата така неочаквано ме изненада , че още незнам къде се намирам, та може би затова трудно преглъщам факта.Иначе на общите им снимки любовта и щастието направо крещят от тях и да това е толкова хубаво, но пуста ревност трудно се преодолява :lol Ако щете вярвайте, но като го сънувах ходех 2 дена като тресната Crazy

Impala мерси за разбирането  Wink.
Препоръчвам ти ако не си ги  гледала все още де....

New York Minute / Приключение в Ню Йорк (2004)
и
Friday the 13th / Петък 13-ти (2009)
И двата филма са със участието на Джаред и да изглежда точно като във "Свръхестествено".
Първият филм е забавен, тийнейджърски, на мен ми хареса.
Вторият е ужаси ъф корс, държи в напрежение и Джаред си е в типично неговият стил. Peace

# 65
  • Мнения: 6 390
Започвам да подозирам Thinking , че има дългогодишен фризьорски заговор срещу прическата му, за мен необясним.
Импалка, да отдам дължимото на джаредовата коса

Ох, и аз бих се отдала тотално, ама няма-а-а Cry ... Големият въпрос е защо му заплескват косата за снимките и оставят да стърчи точно където не трябва Tired ? На първото гифче е дълга, но пухкава и стои страхотно - на кака пуФкавото тигърче, само да ми паднеш. А второто - веднагически се тръшвам по гръб smile3544 .

Последна редакция: чт, 18 ное 2010, 01:18 от Impala

# 66
  • Мнения: 3 642
Глас за Сам  Heart Eyes

# 67
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Като споменахте Здрач, разчистваме си колибката и попадам на едно дълго обяснение на Изи и Феята как се разбира дали си влюбена в Джейк. Ех, какви времена бяха Wink

# 68
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 416
Като споменахте Здрач, разчистваме си колибката и попадам на едно дълго обяснение на Изи и Феята как се разбира дали си влюбена в Джейк. Ех, какви времена бяха Wink

Мир, метни линк да го прочета пак, че съм го позабравила Grinning Все едно е било преди 100 години Laughing

Относно косата на Джаред - мое мнение е, че спешно се нуждае от фризьор. Дължината му вече е кофти Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 3
Забелязвам, че  мараканките имат превес до момента. Май не съм очаквала друго  Grinning

Не знам как се получава, че на прическата на Сам винаги нещо й липсва, което не може да се каже за Джаред или поне в повечето случаи. На Уотевъ гифчето си е супер сладък, като модел е, не че това е кой знае какъв плюс  Heart Eyes

На Руби в качеството й на г-жа Падалеки изобщо даже не й обръщам внимание  Grinning  Всички снимки от личния им архив ги възприемам като част от филм, който не съм гледала  Mr. Green  И няма да го гледам

# 70
  • София
  • Мнения: 5 289

На Руби в качеството й на г-жа Падалеки изобщо даже не й обръщам внимание  Grinning  Всички снимки от личния им архив ги възприемам като част от филм, който не съм гледала  Mr. Green  И няма да го гледам
Ха ха тва ми хареса, ще взема и аз да пропусна няколко серии от тоя филм. Peace

# 71
  • Мнения: 292
Добро утрооооо,
сори ако сте го пускали Supernatural 6x09 "Clap Your Hands If You Believe" Sneak Peek

И ако ви се чете ... нещо за душата и тайните

Последна редакция: чт, 18 ное 2010, 09:22 от bichito

# 72
  • Мнения: 2 040
Добро утро!

bichito, пускано е, но пък е невероятно готино  Joy.

А сега да продължа с още клипчета от утрешният епизод:
Supernatural 6.09 clip #2
Supernatural 6.09 (Clap Your Hands If You Believe) Space Promo
Supernatural 6.09 (Clap Your Hands If You Believe) Space Sneak Peek

э Joy Joy Joy

А закачката с досиетата е сууупер!  Joy



Специално за почитателките на Краули едно незабравимо вокално изпълнение на Марк Шепърд от клипчето с гафове на първия сезон на Досиетата  Joy. Марк започва от 1.04
The X Files Bloopers - Season 1

Последна редакция: чт, 18 ное 2010, 09:45 от Злата с метлата

# 73
  • Мнения: 0
А закачката с досиетата е сууупер!  Joy




Злате, като ме знаете колко съм луда по 'Досиетата", направо обещавам да те обичам до Нова година заради това гифче! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Даже може да взема да се пообзаведа с нов подпис, като ми остане свободно време следобед! Simple Smile

# 74
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 416

На този клип има мъж,който говори след 0.15 сек. Много ми е познат Crazy Не мога да извадя име. На някой друг вижда ли му се познат? Мисля, че съм го гледала в някакъв сериал пак Rolling Eyes

Забравих - заигравката с Досиетата е до някъде със 'Следите" Grinning много ми допада Grinning

Общи условия

Активация на акаунт