SUPERNATURAL - Sweeter than heaven, hotter than hell

  • 25 260
  • 732
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 630
Снощи покрай градинарските престилки ми излезе, че Джаред е висок 195 см, не че някой пита в момента, някак си мислех, че е 2 м. А Дженсън си е добре за мъж  Grinning

Такаааа, Люсенце мило мое, уверявам те, че е добре 5-те сантиметра в ръста просто да са отишли на друго място, някъде, където по-имат значение...
Аз от доста време имах желание да споделя един факт за Дийн или както Импала казва - Д-и-й-н  Joy
Преди доста време гледах един клип с цуни-гуни от сериала и не можах да не забележа колко Дийн е романтичен и нежен докато Го прави, докато Сам подхожда доста грубо. Ами пак го гледам и е факт.
Ето и клипчето - http://www.youtube.com/user/TheApocalypticcity?feature=mhum#p/f/179/1K0mTycTKp4 Сори, че е от моя канал, но просто не можах да го намеря директно от ютюб. Права съм, нали? Laughing


Попораснала съм за момчетата,но хич не ми пречи. Joy Избирам си ги за всеки ден по един в сънищата. hahaha
То и аз така попораснала, ама наистина не пречи Joy

# 181
  • Мнения: 6 388
Преди доста време гледах един клип с цуни-гуни от сериала и не можах да не забележа колко Дийн е романтичен и нежен докато Го прави, докато Сам подхожда доста грубо. Ами пак го гледам и е факт.
Ето и клипчето - http://www.youtube.com/user/TheApocalypticcity?feature=mhum#p/f/179/1K0mTycTKp4 Сори, че е от моя канал, но просто не можах да го намеря директно от ютюб. Права съм, нали? Laughing

Не е груб, според мен, но може и аз да не разбирам все пак. Сцената с върколачката определям като поезия.

PS. Ох, тая рижа фърката #Cussing out !

Arween,

добре дошла и от '67 Impala.

# 182
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Ето ме отново  Simple Smile

Благодаря за милите думи, много се радвам, че стихчетата ви харесват (кой беше попитал - зодия овен съм, не съм рак).
Ето го и обещатоно за сънуващите:


Молитва за сънуване

Сини сънища сънувам,
в синьото море потъвам,
а душата ми е чиста
като бисерни мъниста.

Лягам и очи затварям
и молитвата повтарям:
„Нека го сънувам, нека –
как по лунната пътека

бавно той към мене слиза
бос и с разкопчана риза,
как в очите ме поглежда
и потръпвам от надежда,

как ми казва „най-красива”,
и смехът му ме залива,
как ръцете му горещи
в моите коси се срещат,

как дъхът му ме погалва
и копнежи в мен разпалва,
кожата му как ухае
на бадеми ( и това е
аромат, от който – ето –
ми омекват коленете!),
как ми казва „моя мила”
(оле, вече нямам сила!),

как ми шепне тихо, нежно,
и изпълва ме надежда,
че сънят ще бъде вечен
като празник безконечен.

Моля те, Ти, що си горе,
чуй какво сега говоря,
виж в сърцето ми що пише
(ах, душата ми въздиша!)

и прати ми сън омаен
(нека, нека е безкраен –
син, красив като небето,
буен, сякаш е морето!)

и в съня ми ТОЙ да бъде:
като светло, страстно чудо,
като болка сладка, сладка,
като златна медна капка,

вечно аз да го обичам,
името му да изричам....
Виж, луната грее вън,
Моля Те, прати ми сън!”

ПП:  сега някой да не изпита остра нужда да си полегне smile3524...

Забележка: за да се изпълни молитвата не е необходимо да се прави мусака Mr. Green Whistling

# 183
  • Мнения: 3 818
Преди доста време гледах един клип с цуни-гуни от сериала и не можах да не забележа колко Дийн е романтичен и нежен докато Го прави, докато Сам подхожда доста грубо. Ами пак го гледам и е факт.
Абе то това е нормално за мен. Спомняте ли си наскоро, че Злата обясняваше за чувствителността на Дийн. Аз тогава не можах да се включа, но в общи линии съм съгласна с нея. Сам е по-емпатичен, по-насочен към другите, по-загрижен за чувствата на другите, но не е толкова романтичен и нежен, колкото го има в Дийн това. Аз бих ги разделила така - Сам е по-склонен да се раздава на другите, Дийн е по-склонен да даде много на един/на.

Розе, страхотно е стихотворението, както винаги Hug
Така неопределено кого ще сънуваме е перфектният химн на ненаситниците Laughing

# 184
  • Мнения: 6 388
Зимна роза, Heart Eyes

Много е хубаво, поздравления и благодаря   bouquet   bouquet   bouquet ! И толкова нежно се е получило.

PS. Забележката е един път Laughing .

# 185
  • Мнения: 0
Зимна роза, Heart Eyes

Много е хубаво, поздравления и благодаря   bouquet   bouquet   bouquet ! И толкова нежно се е получило.

PS. Забележката е един път Laughing .
Присъединявам се изцяло към Импалка! Розичке, невероятно готино се е получило! Simple Smile

Даже аз, като една видна звездобройка, направо ми се дощя да е нощ и да гледам обсипаното със звезди небе и да си рецитирам твоята "Молитва за сънища". Simple Smile

# 186
  • гр. София
  • Мнения: 2 522

Розе, страхотно е стихотворението, както винаги Hug
Така неопределено кого ще сънуваме е перфектният химн на ненаситниците Laughing

Умишлено не съм споменавала имената на обектите на сънищата - при казване на молитвата всеки си визуализира кого иска да сънува  Laughing

# 187
  • Мнения: 2 040
Розичке, невероятно нежно е, поздравления!   bouquet  bouquet  bouquet Фейчето е права, наистина е перфектният химн на ненаситниците. А мусаката някой път помага, да знайш  Wink.
Като прочетох: "бавно той към мене слиза бос и с разкопчана риза" веднага за това се сетих  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

не можах да не забележа колко Дийн е романтичен и нежен докато Го прави, докато Сам подхожда доста грубо.
Така си е. Аз като ви разправям, че Тренера си е нежна и романтична душа. Затова Маракана немож ни побра  Mr. Green. Можете да ни завиждате  newsm03

# 188
  • Мнения: 0
Злате, ако щеш вярвай, ама и аз за същата снимка се сетих! Брех, Маракана значи едни и същи сънища ни преследват! Heart Eyes Heart Eyes

# 189
  • Мнения: 3 818
Като прочетох: "бавно той към мене слиза бос и с разкопчана риза" веднага за това се сетих  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ако харесвах Дженсън, това щеше да ми е една от най-любимите му снимки Joy

# 190
  • Мнения: 6 388
Ако харесвах Дженсън, това щеше да ми е една от най-любимите му снимки Joy

... нищо че е монтаж.

# 191
  • Мнения: 2 040
Ако харесвах Дженсън, това щеше да ми е една от най-любимите му снимки Joy
Като го сънуваш следващия път незабравяй да му го кажеш  Mr. Green


Ех, Импалка, то е ясно, че е монтаж, ама нужно ли е да съсипеш и тази снимка. Още страдам за мокетената  Sad

# 192
  • Мнения: 6 388
И как аз я съсипах?!

# 193
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Ако харесвах Дженсън, това щеше да ми е една от най-любимите му снимки Joy
Като го сънуваш следващия път незабравяй да му го кажеш  Mr. Green

 Joy  Joy

Розичке, страхотно отново Heart Eyes  bouquet То става и за молитва за срещане на Голямата Любов Grinning

# 194
  • Мнения: 292
Лелеее как на всички ни една и съЩа снимка ни изкача веднага в съзнанието.
 Crossing Arms Много важно, че е монтаж  Crossing Arms В моето съзнание не е  Blush

Ето и един млад Градинар с разкопчана риза .... или не  Thinking ...

Розичка,   love001 smile3525 (сега мъжа ми Ще се чуди какво си нашепвам докато заспивам  Mr. Green Joy)

Общи условия

Активация на акаунт