SUPERNATURAL - Our Fandom Can Salt And Burn Your Fandom

  • 22 357
  • 703
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 040
 






Полезни линкове

Supernatural енциклопедия
Сайт с добре подредени кънвеншъни
Всичко за SN (на руски)
Страница на Jess - галерия
Всякакви иконки с героите (на Layla)
Гифчета от автори в livejournal, bebo.com, на Layla

Промо клипчета Are you watching Supernatural, Defying Destiny
Клипчетата на prisson на свръхестествена тема



Забавни неща

Кастиел & Дийн
Тhe Dean Song   Тhe Sammy Song

Учебни материали за начинаещи и по-напреднали свръхестествени фенки с aвтор bichito

Том I - сем. Уинчестър
Том II - Сам Уинчестър   Том III - Дийн Уинчестър
Том IV - Импала



Линкове към колективното супернатурално творчество на писателките в темата
Епизод едно
- http://tranz.it/load.php?id=VgtybhKiMgPplbEN717052
Епизод две - http://tranz.it/load.php?id=M4LwZlp2tOGA1O9F724887



Предишни теми

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Последна редакция: чт, 13 яну 2011, 16:07 от Злата с метлата

# 1
  • Мнения: 1 775
Пу първа Grinning Злате, мерси, страхотно си я сготвила темичката Hug Заглавието е трепач Joy

# 2
  • Мнения: 630
Пу втора.
Само да отбележа и после няма да пиша няколко дни, че днес се улях... Фейче, аз съм рак с асцедент козирог. Имай късмет сега да не ме научиш на нещо, каквото и да било  Joy
Златенце, благодаря ти, че побърза с темата, че щяха групово да ни изгонят сигурно.
Страхотно, страхотно заглавие Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 44 115
 Hands Clap злата Simple Smile браво за темичката,  супер изглежда първият пост и заглавието кефи Simple Smile

# 4
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Хоп, и Чък в кюпа  Laughing

Злате, чудесна темичка, благодаря за труда!  Hug
(махни го коледният ми разказ, не е активен вече линкът)

# 5
  • Мнения: 3 818
Инче, каква чудесна комбинация  Laughing  Hug

Злате, темата е страхотна Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 2 040
Радвам се, че ви харесва!
Розичке, готово!

# 7
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Злате, благодаря, че отново ни приюти  Hug

Мон амур, много добре ти се получават комиксите. Даже всичко написано разбрах, картинките (и въображението ми) много ми помогнаха. Виж там, за 27.10 да не приемаш други поръчки  Laughing



След това ги събра, изправи се и отиде към близката скала, където смяташе да ги зарови.
В това време Сам плуваше. Скоро енергичният му кроул премина в спокоен бруст, а след това младият мъж се обърна по гръб и се отпусна. Остави се на ласкавата прегръдка на водата, която успокояваше и мислите, и тялото му. Наслаждаваше се на хладното мокро докосване, на почти залязлото вече слънце, което караше водната повърхност да пламти в цялата гама на червеното, оранжевото и розовото, на тишината. Погледът му, отправен към небето, беше премрежен и очите му на моменти се затваряха.
Господи, колко беше хубаво човек да поплува!
След две, след три, а може би след десет минути, тъй като времето течеше безметежно бавно, Сам усети раздвижване на водата около себе си и се огледа. Не видя нищо, но му се стори, че нещо докосна крака му. Той се засмя. Брат му винаги беше обичал да си прави такива шеги. Още от времето, когато бяха деца. Погледна към брега. Дийн го нямаше.
Сам пое дълбоко дъх и се гмурна. Опита се да види колкото се можеше по-добре през тъмнеещата вода, но не откри силуета на брат си. Изплува на повърхността, пое си отново въздух и пак се гмурна. Докато беше под вода отново му се стори, че нещо около него се движи. Вече беше сигурен, че не е Дийн. Предположи, че е някакво подводно течение, но след това се замисли. Колко пъти подобен тип неща се бяха оказвали обикновени природни дадености?
Продължи да се оглежда без резултат. Когато дъхът му остана на привършване, нещо рязко го сграбчи за глезена и го затегли надолу. Сам яростно зарита в опит да се освободи от силния захват. Около него се образуваха милиони мехурчета, които закриха и без това неясната гледка. Нещото продължаваше да го дърпа и не спря чак докато тялото на Сам се удари в мекото пясъчно дъно. Тук почти нищо не се виждаше. Той се опита да се отблъсне нагоре, но невидимата сила опъна ръката му настрани и след това я зарови в пясъка. Пръстите му напипаха някакъв странен предмет и го стиснаха.
В този момент тялото му изведнъж отново беше свободно. Нищо не го задържаше. С последни сили Сам изплува, показа се на повърхността и задиша тежко. Въздухът му беше стигнал на косъм.
Той се отправи към брега, където Дийн отново беше седнал на мястото си.
Излезе, тръсна глава, за да се оттече водата от косата му и отиде при брат си. Седна до него и заразглежда нещото, което беше намерил. То представляваше масивен сребърен медальон, потъмнял от времето, с образа на козел върху него.
- Какво е това? – попита Дийн и се надвеси, за да види по-добре.
- Намерих го във водата, при това по странен начин.
Сам накратко разказа какво беше преживял. Дийн слушаше с интерес и кимаше от време на време.
- Мен ако питаш – каза той след малко, - тая работа е сатанистка.
- И на мен така ми се струва – съгласи се Сам. – Трябва да проверим.
Дийн кимна и се изправи, готов да тръгне. Стоеше с гръб към брат си, защото нямаше сила на света, която да го накара да скрие доволната си усмивка. Чуваше как Сам се суети и търси дрехите си.
- Знам, че си ги скрил – каза Сам след малко, - казвай къде са и да си ходим.
- Кое да съм скрил? – изражението му беше самата светост и доброта.
- Дийн, стига с глупостите!
- Намери си ги – ухили се Дийн и скръсти ръце пред гърдите си в очакване.
Десет минути по-късно двамата вървяха към паркираната наблизо Импала. Сам ходеше малко странно, от време на време спираше за да изтръска ризата си.
- Няма да ти простя това, така да знаеш! – каза гневно на брат си той. – Имам пясък по всички възможни места, които можеш да си представиш!


-Дийн, наистина ще те убия! - не спря да мрънка Сам, докато сядаше зад волана(предишната нощ Дийн беше карал в продължение на 10 часа, беше все още изтощен и меко казано схванат) - Имам песъчинки дори в задника си!
-М-ъ-ъ-ъ-р-р-р...-запали колата  от раз.
-Отиваме до най-близкия мотел, спешно се нуждая от душ - Импалата бързо започна да вдига оборотите. Дийн се облегна доволно на седалката, издаде протяжен звук и се приготви да подремне, но телефонът му извъня

Импалко, ако можеш да продължиш с дразненето  Whistling

П.П Моля да ми преведете заглавието, че без пояснителни илюстрации трудно се справям. Laughing

# 8
  • Мнения: 6 388
Злате, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря   bouquet . Прекрасна нова тема: SPN феновете са особена порода, но расова Peace .

Отговарям със закъснение, но в новата тема - поне за това няма да ме наказват *представете си тук Онова гифче* Whistling .
Импала е първа, обещах й, а си мисля, че ако не спазя обещанието току виж прегазила своето Аморе.
E как ще те прегазя Shocked !!! Най-много да те понамачкам, когато се видим. Даже вече тренирам: бягане (за да те догоня) и борба (за да не ми се изплъзнеш). И да си знаеш отсега, за жмуцката ще се целя в челото или бузките, но ако не улуча толкова високо или странично, мисли си: ‘Тези устни са били върху Самито. Омммм... Тези устни са били върху Самито...’

Галче,
Доста груб превод: 'Свръхестествено: нашето фенско войнство може да поръси със сол и изгори вашето.'
Oo, дааа Peace .

Ох, Самито ще ме кара: да, ДА!!! Done! Blush Благодаря, Сами Галче Laughing .

Последна редакция: чт, 13 яну 2011, 16:46 от Impala

# 9
  • Мнения: 292
Злате, любоФ , прекрасна тема , страхотно оформена  Hug Hug Hug

Относно РД-то ми аз съм на 18.06, та за това не мога да си падам само по един  Crazy

# 10
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Честит рожден ден, София! ДА си жива и здрава! Успешна година!  bouquet

# 11
  • Мнения: 3 818
Честит рожден ден, София! ДА си жива и здрава! Успешна година!  bouquet
Мерси, миличка Hug Heart Eyes

И да не забравиш, че сме планирали нещо за през януари Wink

# 12
  • Мнения: 200
Злате двойно благодаря: първо за линка   bouquet, запазила съм си го, да си го четна довечера на спокойствие Simple Smile И второ за прекрасната темичка с чудесното заглавие. /само Кас ми липсва като картинка, ама не е болка за умиране, аз ще компенсирам със спамене  Laughing/

Инче абсолютно уникален комикс   bouquet Любя тЪ  Heart Eyes

# 13
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Оф дакато ви изчета вие се прехвърлихте в новата тема Crazy Mr. Green Joy Joy Joy

Злате благодаря,много добре се е получила Wink Peace

Фея Честит Рожден Ден с леко закъснение и то не какъв да е а пълнолетие,пълни с пълни щепи от живота,жива и здрава и мисли за предстоящата матура Mr. Green,но след това си идват студентските години който са невероятни Peace

,чети по усните му казва Честит Рожден ден Hug


Мон амур, много добре ти се получават комиксите. Даже всичко написано разбрах, картинките (и въображението ми) много ми помогнаха. Виж там, за 27.10 да не приемаш други поръчки  Laughing


Ха и ти ли си октомври Mr. Green,само че си скорпион,аз съм везничка Flutter Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Да питам,една съфорумка търси гиф с Дийн дето го гони онова сладко кученце,досега го търсих,но не мога да го открия,око някой го е срещал да го метне насам Rolling Eyes

Аморе много хубав комикс,си спертнала наистина ти се отдава
smile3501

# 14
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358

Да, да, точно както си го представях! Ти си велик илюстратор! Леле, как мъжки е захванял волна ти, не мога да откъсна очи от ръката му  Heart Eyes Ама и Дийн доста доволен изглежда. Сподели, как го правиш  Thinking

Плами, скорпион съм, но само някои от нещата, които разправят за нас са верни  Mr. Green

Последна редакция: чт, 13 яну 2011, 16:50 от Г. Краули

Общи условия

Активация на акаунт