SUPERNATURAL - Sweeter than heaven, hotter than hell

  • 25 255
  • 732
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 630
[
Момичета, искам да копирам част от един стар пост на Дейна Скъли от 18 октомври (надявам се, че няма да има нищо против):
Така че, мислех си за 2 нови теми на писателско поприще:
1. "Коледата на/със Сам и Дийн" - кратък трактат в колкото си поискате части. Приемат се всякакви истории - секси, забавни, страшни, неочаквани.... каквото ви душа иска и каквото ви хрумне. Срок за писане - до 20.12.


Хайде да си направим едно такова кОнкурсче, какво ще кажете? Сам и Дийн, горките, една нормална Коледа не са имали, дайте да им "подарим" една, а?
Убедена съм, че много интересни идеи ще се съберат и ще бъде забавно.

Здравейте, дами.
Аз също не съм по писането много, много, така че по-скоро ще чета и коментирам.
Във връзка с това имам едно въпросче Grinning
Значи преди време четох нещо, Дейна, мисля, че ти го беше писала за Сам и една девойка, едно такова еротично ми беше, но така и не мога да го намеря, не съм много добра в търсенето явно. Ако може да ми дадеш линк къде беше, че искам да го прочета отново.
Също искам да питам къде гледате нови конвенции, защото аз имам само един линк с тези на prisson вече ги потретих и почетвъртих, велики са... но може би в ютюб, а?
Също така още нещо. Снощи не ми се спеше и на някаква телевизия засякох момичетата гилмор или момичетата на Гилмор, така и не вдянах достатъчно. Та някой гледал ли го е, интересно ли е? Видях Сам там... hahaha

# 406
  • Мнения: 436
Аз изгледах през лятото Момичетата Гилмор. Джаред участва активно в 1-3 сезон, и чат-пат се мярка в 4 и 5 сезон. В първите сезони си е младо агнешко, много чаровен сладур. Иначе като цяло сериала е забавен, на мен ми беше приятно разтоварване.

Пишете, ние ще четем с удоволствие и ще ви се възхищавамеSimple Smile

# 407
  • Мнения: 630
Леле мале, сега видях колко съм зле - писала съм Сам, пък той така или иначе Джаред играе там Joy

# 408
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Злате, къде си, че ти нося армаган.....  Mr. Green

# 409
  • Мнения: 2 040
Хей ме на!

Също искам да питам къде гледате нови конвенции, защото аз имам само един линк с тези на prisson вече ги потретих и почетвъртих, велики са... но може би в ютюб, а?
Ина, ей тук като отидеш ги има всичките СПН кънвеншъни от първия до последния. Като цъкнеш на някой от линковете те води до всичките снимки, клипчета и де що се сетиш за въпросния кънвеншън. Препоръчвам да почнеш от първия от 2006 и да следиш развитието им на идиоти през годините  Laughing.

Еротичните заигравки на Сам с разни девойки ги пише Галя. Адресирай молбата си съм нея.

Последна редакция: вт, 23 ное 2010, 13:52 от Злата с метлата

# 410
  • Мнения: 3
Ина, разказа, който те интересува мисля, че може би е на Г. Краули.  Здравейте, момичета, много красиво тук - пудинги, кафета, инфо, благодаря за всичко.  Hug

# 411
  • Мнения: 630
Дано Галя като види, че го искам, да ми го даде да го прочета ъгейн... Embarassed
Злате, линка не работи душо. Аааааа, сега работи, нещо съм объркала hahaha

# 412
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358

Еротичните заигравки на Сам с разни девойки ги пише Галя. Адресирай молбата си съм нея.


Моля-моля! Докато зависи от моята клавиатура, Сам ще се заиграва само с Гала Crossing Arms Laughing
Е сега отивам да търся.

# 413
  • гр. София
  • Мнения: 2 522

Ами тогава - хей ти на:

КАСТИЕЛ

Сред вихрушка от облаци бели,
слезе долу той в лъч светлина
със специални задачи и цели –
да спаси, ако може, света,

да помага на някакви хора,
да лекува, да носи покой,
да се бори без страх и умора,
да не губи. Но кой ли е той?

Като утро очите му сини
отразяват небесния свод,
в тях се виждат прекрасни картини -
райски гледки и райски живот.

Има силни крила на гърба си,
с тях завръща се той у дома,
светлина и покой да потърси,
уморил се от тази земя.

Той на никой усмивки не дава
и за никой не рони сълзи,
но приятели той не предава
и не може да казва лъжи.

Той следобед не гледа сериали,
не похапва си пица и пай,
а пък бира да пие? – едва ли,
и от въздух живее си май.

Той по детски наивен изглежда
и търпи дебелашки шеги,
но в сърцето си носи надежда
и с душата си сбъдва мечти.

Не по мода последна докаран,
шлифер вее назад и напред,
той е кротък, но хич не е скаран
с бойни техники – бие наред

щом се сблъска с децата на злото,
щом приятел не се вразуми
или някой заплаши доброто,
или някой на други вреди.

Той е Кастиел – син на небето,
сътворен от лъчи светлина,
и дошъл тук от място, където
няма болка, и смърт, и война.

Не обижда, не чувства омраза,
но веднъж му баланса изби -
„дупе-задник” на някого каза,
след това се от срам изчерви.

# 414
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Зимна роза, не мога да не се възхитя на умението ти и лекотата с която нижеш стиховете!  bouquet
Apocalyptic city, сигурно за това става въпрос.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=531679.msg16614777#msg16614777
Иаше и предистория, ама сега не мога да я намеря.

# 415
  • Мнения: 0
Зимна роза, започвам да се повратарям, но за пореден път ще кажа "Велико е!" Респект за лекотата, с която пишеш! Simple Smile

Апокалиптик, Галчето ги сътворява тез разказчета, аз само "участвам" в някои от тях под формата на звездобройката Даяна Скълиан. Wink Mr. Green

# 416
  • Мнения: 2 040
Ехааа, Розичке, супер е одата за Кас!   bouquet  bouquet
Ако бях кастиелка сега щахте да ме попивате от пода.  Сега след като всички главни герои са възпяти ми е хем едно такова хубаво на душата, хем ми е малко криво, че няма вече нови стихове за четене. Хайде почвайте с коледните творби!

# 417
  • Мнения: 6 388
Зимна роза, Hug

Благодаря   bouquet за поредното бижу в стихове.

Поздрав за всички с една Сами-песен: 30 Seconds to Mars - Savior.

# 418
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Радвам се, че ви е харесало  Simple Smile reverance

  Сега след като всички главни герои са възпяти ми е хем едно такова хубаво на душата, хем ми е малко криво, че няма вече нови стихове за четене. Хайде почвайте с коледните творби!

Ами аз имам вече идея, но не знам дали и другите са съгласни.  Rolling Eyes (дано да са, дано да са, дано да са...)

# 419
  • Мнения: 292
Според този източник TV Guide е изнесъл информация за заглавията на епизоди 13 - Kiss of the Spider-Man и 14 - Mannequin 3: The Reckoning. За заглавието на 14 серия намерих потвърждение на страницата на  TV Guide, но никъде не успях да открия такова за №13. А и на страницата на СПН в IMDB за №13 все още стои Unforgiven, та май не е много сигурно как точно ще се казва въпросният епизод. Както и да е, и двете нови заглавия му звучат като заглавия на много слаби филми на ужасите.

Тез две заглавия се въртят като следващи епизоди в тукашния форума (дето чета аз). И се чудя защо са го сменили заглавието. Макар че в други страници в нета все още 13 епизод си е Unforgiven.

Розичка,



Невероятно, като всички останали, разбира се ....  Hug

И относно разказите аз съм "ЗА". Даже ще се опитам да напиша нещо  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт