SUPERNATURAL - Come for the boys, stay for the story

  • 24 901
  • 737
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 0
Епизода ще е много готин - очаквам Боби хубаво да ги насоли и двамата с неговото неповторимо "ijits" както в доброто старо време! Joy Joy

A като се заговорихме за доброто старо време, ето и малко снимки от заснемането на епизодите: (от първи сезон)

 





Тук са направо да им изядеш нацупените физиономии и на тренера и на Сами! Heart Eyes





 
Тази трябва да е от сцената, където Гордън взриви къщата, очаквайки Сами да влезе и да задейства заложените мини-капан. Там си бяха поиграли на ефекта от взрива и сигурно за това им е трябвал син екран. Иначе всяка Мараканка душа дава да е на мястото на девойчето, което го връзва за стола Mr. Green





На последната с Ким Манърс направо му завиждам на Дженсън как има възможността лежерно да си опне крачката ...в работно време... и то пред шефа Mr. Green

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 19:45 от Dana_Scully

# 181
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Страаааахотни снимки, Скъли.  Hug

# 182
  • Мнения: 0
И две специално за Импалка:
 
Като го гледам с каква ухилена физиономия си облича якето, явно доволен е останал от преживяването, заради което му се е наложило да го съблече Grinning :мрgreen:

Tук пък си личи, че на Сами не му е много комфортно в Импалата (няма къде да си събере предългите крака, нали всичко в него било дълго... Mr. Green ) та затова така издайнически му стърчат отвън. Simple Smile  Twisted Evil

А ето ме и мен:  Crazy


Тук най-после успях да изнамеря и една снимка на леля Даян Уидас (защо й викам леля повечето от вас сигурно знаят), малко е в гръб, но е тя. Дано женицата да намери друго яке, че половината от готиното в Дийн е начина, по който си вдига яката на точно това кожено яке... Grinning
 

Ако се чудите как изглежда една истинска шмугвачка, Алона идва, за да ни покаже:


На тази ракурсът е убийствен:


"Хайде де, къде сте всички тази вечер?!"
 

Опитвам се да ви провокирам със снимки, но явно всички сте седнали отново да изгледате последния епизод с небезизвестната сцена с физическите упражнения на Самчо (след като цял ден говорим за нея, няма кка иначе). Mr. Green

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 20:41 от Dana_Scully

# 183
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
btw хареса ми подзаглавието на темата

# 184
  • Мнения: 0
btw хареса ми подзаглавието на темата
Радваме се, че привличаме фенове! Simple Smile

А тука можете да видите цяла плеяда от папарашки (само)снимки на чичо ви Джим Бийвър http://plixi.com/p/48509846 Голям е рокер тоз човек и много кефи - половината са от сета на сериала и можем да видим част от лицата, които ще се появят в бъдещите епизоди. Simple Smile

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 20:53 от Dana_Scully

# 185
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Дейна, ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ за снимките. Високоинтелектуалния късноследобеден разговор ме наведе на разни мисли, които съвсем очаквано доведоха до:

   Дълго. Бавно. Неприлично.
   
   Гала затвори телефона и се облегна прималяла назад. Последното нещо, което бе очаквала. И първото, на което се бе надявала. Това телефонно обаждане сви корема и на топка и извика картини от спомените и, които я накараха унесено да прехапе устни и да заблуждае с поглед така, както всъщност блуждаеше вече втора седмица.
Опита се да подреди мислите си, подреждайки косата си. И от двете не излезе нищо. Стана бавно, бавно се отправи към стаята си, трябваше да се приготви, но умишлено удължаваше удоволствието, което я докара до сладка агония. Блуза, дънки, боти и шалче за разкош. Механично се облече и сложи червило. Искаше да се затича към колата, но знаеше, че краката не я държат. По дяволите, какво правеше?!
   Баща и я беше предупредил за братята. Каза и, че са негови „естествени врагове“Изнесе и лекции по семейна история, въпреки, че я увери, че в нея няма и капка демонска кръв. Бил я тестувал още като бебе. Интересно, коя ли клиника провеждаше подобни тестове?
Въпреки това и каза да се пази. От тях, от НЕГО. Всъщност нямаше навик да слуша никого. Пък и това беше по-силно от нея.
   -Джен, тръгваме! - хрътката, първият и свръхестествен подарък, невидимо я последва. Подкара бясно колата си, после забави ход. Кротко, момиче, няма да ти избяга-подигра се със себе си. Пусна „Металика“ Както винаги, това  я успокои.

   Сам седеше на леглото в полутъмната мотелска стая. Гала влезе уверено, но в момента в който го видя сърцето и заби би лудо и гърлото и започна обезпокоително да пресъхва. Беше отпуснал глава между раменете си, повдигна я бавно и каза простичко:
   -Сънувах те.
   -Прилично ли се държах?
   -Никак-усмивката вече грееше на лицето му, любимите тръпчинки също, а погледът му пълзеше по нея и в тясната стаичка стана горещо.
   -Не спрам да мисля за теб- говорът му премина в шепот, но вече беше достатъчно близо за да долепи устни до ухото и.  Тежкото му дишане, напрегнатото тяло и все още свитите в юмрук ръце разкриваха силата на желанието му-Ако не те имам тук и сега ще полудея. Думите, които последваха накараха Гала да се изчерви от срам и удоволствие. Бавно прокара ръка от шията до колана на дънките му, поспря за да се наслади на протяжния звук, който се изтръгна от гърдите му и продължи надолу..
   -О, Сам, у тебе всичко е голямо. -По дяволите, много искаше да се държи прилично, но край този мъж просто не се получаваше. Сам подпря ръце на стената, на кято Гала се бе облегнала, наведе глава и рязко се долепи до тялото и. Не бързаше. Леко се отдръпна и повдигна спръст брадичката и, и загледан  в очите и, отново се усмихна. Червенината по страните му беше очарователна. Устните му помилваха нейните и Гала усети, че тръпнат от възбуда.

Малко незавършено остана, ама нека и вашето въображение поработи Laughing

Няма нужда да казвам на Даяна и Бед да стягат дупета (с тренировки, да не вземат да се изложат като Джаред) Laughing

# 186
  • Мнения: 0
Галчеее!  moresmile newsm20 Велико е!
Наистина трябва да започнеш да пишеш еротични романи! Чакам с нетърпение продължението да видя какви ли са ги вършили тези палавници Бед и Даяна (или може би са били заедно?!)  Shocked

Малко ме притесни това, че с Бед ще трябва да стягаме дупета (да не сме отпуснати като Джаред), ама ти си знаеш, щом сме в ръцете на Дийн, няма да се отпускаме! Twisted Evil

# 187
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Имате време до следващия четвъртък(аз му казвам малкия петък) да помислите с Бед как го желате-заедно или поотделно. Мен първото може и да ме улесни, ама честно казано не знам Дийн как ще насмогне Laughing

# 188
  • Мнения: 0
Имате време до следващия четвъртък(аз му казвам малкия петък) да помислите с Бед как го желате-заедно или поотделно. Мен първото може и да ме улесни, ама честно казано не знам Дийн как ще насмогне Laughing
Нe го мисли ти Дийн... професионалистките ще се погрижат за него Mr. Green Twisted Evil Само давай следващата част от разказа... Simple Smile

Като съм започнала със снимките тази вечер, тук можете да видите и малко от 6.06 - Live free or twi hard: http://www.spoilertv.com/2010/10/supernatural-episode-605-live-free-or.html Леко са спойлериращи затова като линкче. Wink

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 21:46 от Dana_Scully

# 189
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Dana   bouquet Hug за снимките
Страхотни снимки! Аз припаднах, честно, момичета, главата ми не го побира как може един мъж да е толкова секси и готин, така влудяващ, аууу, значи, какво толкова виждам в него, не знам  Rolling Eyes За Дженсън говоря, макар и сигурно да е ясно  Crazy Странното е, че не ми текат лигите по него, но всеки път, когато видя снимка или гледам серия просто недоумявам защо го намирам за толкова невъобразимо готин...
Ама това ще да е скритото ми желание да имам мъж като Дийн  ooooh! Защото в Смолвил съм го гледала много преди да разбера за СПН и хич, ама хич не съм го регистрирала Дженсън  Whistling
Ох, извинете ме, отплеснах се от снимките  Embarassed
Чакайте да ви кажа как се позабавлявах...може и да сте го забелязали и коментирали, извинявам се ако повтарям, но сега се връщам да ви чета...таааа - в петък по ПроБг са давали Обсебване и много брутално на сайта са изтипосали, че във филма участва Джейсън Еклес  hahaha Joy

# 190
  • Мнения: 5
Ехеее, снимки, снимки, снимкиииии Hug Hug Hug ... Гледам и Галчето пак се вихри  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Благородно завиждам и на Бед и Даяна, дето постоянно стягат дупета Grinning Grinning Grinning

# 191
  • Мнения: 78
Г. Краули - въх, лелее, майкооу - страхотно си го написала!!!  smile3501


Като съм започнала със снимките тази вечер, тук можете да видите и малко от 6.06 - Live free or twi hard: http://www.spoilertv.com/2010/10/supernatural-episode-605-live-free-or.html Леко са спойлериращи затова като линкче. Wink
Мерси!!!   bouquet  И за снимките от преди това мерси Hug  Аз по принцип не чета/гледам/слушам спойлери, но тази серия я чакам отдавна, за да се изкефя на препратките към други, кхъм-кхъм, филми и сериали Wink

# 192
  • Мнения: 0
Чакайте да ви кажа как се позабавлявах...може и да сте го забелязали и коментирали, извинявам се ако повтарям, но сега се връщам да ви чета...таааа - в петък по ПроБг са давали Обсебване и много брутално на сайта са изтипосали, че във филма участва Джейсън Еклес  hahaha Joy

Oo, това беше брутално, да! А още по-брутални бяха обстоятелствата, при които аз засякох че дават "Devour" по телевизията. Grinning Още се хиля като си спомня - бяхме на гости на свеки вечерта в петък и поради липса на какво да правим (и за какво да си говорим) си гледахме телевизия. Тя върти каналите, аз безмълвно и безропотно се правя че гледам, ама в същото време решавам кръстословица. Да, ама до момента, в който при привключването й от канал на канал чувам аз една позната мелодия (Proto - Monkey: темата на Devour: http://www.youtube.com/watch?v=t7NTG-mOEYY)
Аз: Я, я, остави да видя това какво е?
Свеки: Започва някакъв филм.
Аз: Аха, гледала съм го, едни психарии е (цитата е точен). (Жената е лекар по професия и много си пада по всякакви психарии, включително и на филми). За едно момче, което се записа в една компютърна игра и се побърка накрая и изби приятелите си. - разказвам накратко сюжета на филма аз (знаейки, че жената възприема социалните мрежи и интернет като място, където само на психопати можеш да попаднеш)  Mr. Green Mr. Green

Това беше достатъчно, за да го остави да го гледа.
Гледаме си двете филма (аз естествено със съвсем други очи го гледам, ама какво да се прави.  Mr. Green) объсждаме го даже и по едно време (някъде към средата, тъкмо беше минала онази невъобразимо ужасна секс-сцена, при която аз се чудех на къде да гледам и само дето не си подсвирквах демонстративно и не зяпах в тавана)  Mr. Green Mr. Green

Тя: Това момче в главната роля много ми е познат, в разни други филми играе ли?  Не мога сега да се сетя къде другаде играеше.
Аз: ... (гледа странно и не мога да повярвам, че и тя го е виждала)  Shocked Shocked .... Ъъъ, да, той все в такива разни филми на ужасите участва (гузно)....
Тя: Може, гледала съм го някъде.
Аз: Ами, може. С него имаше и един друг филм "Кървавият свети Валентин"...., Дават го и в един сериал дето аз го гледам...
Тя: Да не е за един миньор този "Кървавия" ? Миналата седмица го даваха... значи там съм го гледала.
Аз:  Shocked Shocked Sick (тук вече щях да се задавя от изненада)...

Тук тихата ни женска идилия бива прекъсната от нахълтването на моя възлюбен, който хвърля само един унищожителен поглед на телевизора и като видя какво гледаме изстреля само едно: "Ох, пак ли тоя! Майко, от тебе пък не го очаквах!!" (знаейки какво си има в къщата в мое лице, хич и не направи коментар тогава, че зяпам)  Shocked Shocked След което ме издърпа към другата стая ... за да гледаме "Враг пред портата". (После имаше и бой с възглавници заради прехласването ми по Екълс, ама това е друга тема  Mr. Green Mr. Green )
(Сори за отплесването)

Та така... Simple Smile

# 193
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Ам верно много властен този Дженсън докато режисира Wink





Хо-хо, Дейна, внимавай, че на теб ти се отдава зарибяването. Да не срещнем някой ден във форума ника "Свекито на Дейна. А как си изиграла небрежност, клоняща към безразличие направо ти се чудя. При мен само като се спомене "Джаред" и " Дженсън", камо ли да ги видя така почват да ми лъскат очетата, че никак не мога да скрия лудостта си Laughing

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 23:12 от Г. Краули

# 194
  • Мнения: 3 818
Айдеее, пак се отплеснахте на свърхинтелектуална тематика  Mr. Green Joy

Все пак сме дълбоко духовни, няма как Laughing

Чакайте да споделя какво четох от сутрешния панел на Джаред от кънвеншъна, днес забавлявах Стичето с тая информация Laughing
Джаред там разказва една предълга история как тръгнал да разхожда кучето посред нощ (Сейди май беше), защото било на зор, ама докато го изведе и то свършило работата пред асансьора и после Джаред взел да го чисти, ама така го изчистил, че просто миришело на кучешко и препарат едновременно Laughing И разказва по този повод, че той самият понеже много се поти, понякога мирише лошо.И тогава се пръска здраво с парфюм. И жена му му казвал - гледай сега, така не правиш хубаво с тоя парфюм, като се напръскаш така и заблуждаваш хората и те като се приближат до теб и им става лошо от миризмата ти. По-добре не се пръскай изобщо, та хората отрано да усещат, че миришеш лошо и да могат да те избягват отдалеч Joy Сладката Джен каква била драка Joy

Общи условия

Активация на акаунт