SUPERNATURAL - Come for the boys, stay for the story

  • 24 915
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 040
Добро утро и от мен!   bouquet
Хич даже не му се радвам на снега, не обичам зимата  Crossing Arms cold. За разлика от дъщеря ми, която, докато я водех тази сутрин на градина през цялото време се опитваше да хване снежинките с уста  Laughing.

Не съм я питала, ама щом още не е се писала доброволка, май няма да е тя този път, а е и компютърно възпрепятствана. Така, че някой друг да свърши доброто дело този път. Желаещи?

ПП: Еееее, Хелуин  Mr. Green Аз пък си имам бели крилца и бели жартиерчета. Ех, да беше наблизо Тренера да му покажа един по-друг аспект на фразата touched by an angel Grinning
Пинокия, хареса ми това touched by an angel  Mr. Green. Лошото е, че нямаш никакъв шанс да осъществиш прекрасния замисъл.
'Що пък да няма шанс?!
Щото госпожа Тренерката зорко го пази.  Mr. Green

Намерих и малко спойлериращи снимки на 6x07 Family Matters:
Дейна, благодарско за снимките!  Hug   bouquet Мммммммм, строг Дийн  Heart Eyes.

anbibian, Бъфито не я закачай, тя е печена  Naughty. Не давам никой да й кръцка главата  Grinning.

прегледах стари серии и стигнах до извода, че каквото и да стане за Сам семейството винаги ще е на първо място
Е тука вече не съм съгласна с теб - за Дийн семейството е винаги на първо място. Ако си спомняш Сам е прекарал почти целия си живот в опити да избяга от семейството си - справка Dark Side of the Moon 5x16. Не отричам, че обича брат си, но изобщо не е като всеотдайния и самопожертователен начин, по който Дийн обича него. И който (да сме честни) направо си граничи с мания - сакън нещо да не му стане на Самито.
И благодаря за хубавите клипчета!   bouquet

Съгласна съм с разбора на Изи, а какво му има на Сами ще разберете  ако гледате шоуто  Laughing. Подли, малки, хитри сценаристи  Twisted Evil.

Галче, тази му е ергенска снимка, не го е обличала женицата. Бих гласувала за Миша, ама и с него не са се познавали тогава  Laughing.
  bouquet за новото промо!

# 736
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 411
И който (да сме честни) направо си граничи с мания - сакън нещо да не му стане на Самито.

Ами като му е останал само Сам от семейството, а семейството е всичко за Дийн (и то специално родното му семейство), разбираемо е защо така се държи спрямо него. Но пък и Дийн се попромени спрямо Сам. Осъзна бавно и полека, че Сам вече е голям и няма нужда да му трепери, все едон е на 8. Grinning, но това не му пречи при най-лекият полъх на съмнението, че нещо не е наред със Сам, "вманиачването" му да се позавърне де Laughing

# 737
  • Мнения: 2 040
Заповядайте в новата тема!

Действах по мързеливата процедура и само смених заглавието  Mr. Green. Оказа се, че до сега нито една тема не ни се е казвала така, а пък това си е класика. Още повече, че този сезон прави паралел с първия, а и някак си ми се върза със снимките на гадовете от предната тема.
Ако имате други предложения - казвайте докато е време.

Общи условия

Активация на акаунт