SUPERNATURAL - Come for the boys, stay for the story

  • 24 928
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
........ но Сам винаги ще обича Дийн, и ще поставя своят живот пред неговия
такаче твърдо вярвам, че има причина за всяко нещо, което Сам прави, просто ние все още не я знаем


Да де, то нали и в това е проблема, че е започнал да мисли повече само за себе си и не му пука, че може брат му да стане жертва Mr. Green Грешката е вярна! Twisted Evil

Татко Джон е ммммммм Heart Eyes


Намерих и малко спойлериращи снимки на 6x07 Family Matters:

       Аууу, пак ще се прави на срог и недостъпен! Heart Eyes Heart Eyes    

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 00:19 от Dana_Scully

# 721
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Ами ако всъщност мисли за Дийн в по-глобален план? newsm78 Ако заразяването с вампиризъм при положение, че има лек е по-малкото зло...за Дийн?

# 722
  • Мнения: 3 642
........ но Сам винаги ще обича Дийн, и ще поставя своят живот пред неговия
такаче твърдо вярвам, че има причина за всяко нещо, което Сам прави, просто ние все още не я знаем


Да де, то нали и в това е проблема, че е започнал да мисли повече само за себе си и не му пука, че може брат му да стане жертва Mr. Green Грешката е вярна! Twisted Evil

Татко Джон е ммммммм Heart Eyes
хаха  hahaha леле съвсем изпуших, но се радвам че си ме разбрала  Wink
като говорим за ловци на вампири, не мисля че има база за сравнение, по-добре Дийн да й беше рязнал кратунката и на тая  hahaha

под своя имах в предвид, че Сам би жертвал всичко за Дийн, без значение как изглежда това на малкия екран пред зрителите или написано от мен на няколко бири  cheers

# 723
  • Мнения: 0
Ами ако всъщност мисли за Дийн в по-глобален план? newsm78 Ако заразяването с вампиризъм при положение, че има лек е по-малкото зло...за Дийн?
Това как точно да го разбираме, че му е свършил един вид услуга, като го е оставил да го заразят ли? Не мисля, че предишният Сам би допуснал нещо лошо да се случи на когото и да било, камо ли на собствения му брат! Цялата работа е в това, че по някаква причина на момчето вече не му пука за нищо и е забравил за онова "ние сме семейство, трябва да се подкрепяме, защото двамата сме всичко, което имаме". (Кембълите ги изключая като исинско тяхно семейство).


anbibian, не я пипайте Бъфито, тя е пушка! Много би се връзвало да вземе да се появи като guest star в някоя забавна серия, колкото майтап да стане Simple Smile Интересно ми е дали няма да научи братята на някоя нова магия за ловене на духове и трепане на вампири Simple Smile

# 724
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Това как точно да го разбираме, че му е свършил един вид услуга, като го е оставил да го заразят ли?
Не, по-скоро "трябва да направя всичко възможно да хвана алфите, иначе ония гадни ангели/демони/нам си к'ви ще изпратят отново Дийн в ада"
Може някой да го изнудва, нали и двамата са казвали, че най-голямата им слабост е обичта им един към друг и че лошите знаят това. Ох, просто се мъча да "окъпя" Сам не само физически, но и душевно Laughing Та затова се хващам за сламката/сюнгера според ситуацията. Здрав дух, в здраво тяло, чиста душа-в чисто тяло Peace

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 00:34 от Г. Краули

# 725
  • Мнения: 3 642
Ами ако всъщност мисли за Дийн в по-глобален план? newsm78 Ако заразяването с вампиризъм при положение, че има лек е по-малкото зло...за Дийн?
Това как точно да го разбираме, че му е свършил един вид услуга, като го е оставил да го заразят ли? Не мисля, че предишният Сам би допуснал нещо лошо да се случи на когото и да било, камо ли на собствения му брат! Цялата работа е в това, че по някаква причина на момчето вече не му пука за нищо и е забравил за онова "ние сме семейство, трябва да се подкрепяме, защото двамата сме всичко, което имаме". (Кембълите ги изключая като исинско тяхно семейство).


anbibian, не я пипайте Бъфито, тя е пушка! Много би се връзвало да вземе да се появи като guest star в някоя забавна серия, колкото майтап да стане Simple Smile Интересно ми е дали няма да научи братята на някоя нова магия за ловене на духове и трепане на вампири Simple Smile
И аз се ядосах на Сам в първият момент МНОГО. Но после помислих, прегледах стари серии и стигнах до извода, че каквото и да стане за Сам семейството винаги ще е на първо място, а неговото семейство е Дийн и ако той е по-брутален и е оставил Дийн в тази серия да вамиряса и т.н- вероятно има сделка с някого и в крайна сметка бих заложила всичко, че ако Сам има едно единствено желание то би било Дийн да живее нормално.
Ето още един клип с музика от една от любимите ми банди да си припомним малко моменти от първите три сезона
http://www.youtube.com/watch?v=3xAPIOloKhY&feature=related

# 726
  • Мнения: 3 642
и в крайна сметка не е само едно....

http://www.youtube.com/watch?v=J8A3Rxn6fXs
Сам има много основания да бъде това, което е
но аз съм убедена, ча каквото и да се е случило със Сам, цената която е платил е живота и щастието (до колкото е възможно без Сам
 )на Дийн

# 727
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Подкрепям изцяло Peace
Лека нощ!


# 728
  • Мнения: 3 642
тази вечер съм на музикална вълна, надявам се че не съм прекалено досадна, но честно да си призная този клип много ме развълнува  Cry
http://www.youtube.com/watch?v=6Bxeqjg_j2k&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=-2LdXKx43MQ
иииииииииииии това
сега като се смарангяса времето, и със съпруга ми няма да ходим пеш както преди май пак ще се качвам на кростренажора, така че ще преговоря старите епизоди да видим дали нещо ще ми присветне от преди...
http://www.youtube.com/watch?v=TiSbCk2ZKc4

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 02:05 от anbibian

# 729
  • Мнения: 1 343
Госпожице Краули със закъснение честито Ви помъдряване.
Много здраве щастие любов и мокри сънища  Embarassed  Hug Hug  bouquet

# 730
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
Според новото промо, Сам е доволен от това, което е. Нещо като демонската кръв, която пиеше, е за добро - по-ефикасно убива злото. А и Дийн не изглежда много въодушевен

# 731
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 473
Не, по-скоро "трябва да направя всичко възможно да хвана алфите, иначе ония гадни ангели/демони/нам си к'ви ще изпратят отново Дийн в ада" Може някой да го изнудва, нали и двамата са казвали....

Сам се е отдал прекалено на ловуването. Само това му е в главата. Прилича на нещо, което опитва да подтисне така.
Не виждам кой би го изнудвал.. Rolling Eyes Той няма идея кой го е върнал и защо. Кас също не знаеше (освен ако не е излъжкал този боен ангел в шлифер Laughing)
Има някой който командва Дядото, сега дали той е запознал и Сам с целите, които гонят не е ясно. Стария Кембъл заподозря Сам, че много лесно е оставил Дийн да бъде заразен с вампирска кръв..., та май Сам нищо не знае...Та се връщаме пак на  - какво му има на Сами? Laughing

А и Дийн не изглежда много въодушевен

Е от какво да е въодушевен? Rolling Eyes Ясно е, че Сам има проблем. Сам отрича да има проблем. Така правят всички с проблеми. Отделно държи брат си на разстояние...

Добро утро от мен и честит първи сняг Grinning

# 732
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
Честит първи сняг и от мен. Бррр... При нас няма, но добрата новина е, че май няма да се задържи, лошата е, че определено зимата си чука на вратата.

# 733
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Добро утро! И честит първи сняг! Тука само вали дъжд, но ако зимата изглежда така, нямам нищо против да дойде!


 Ето още едно промо.
http://www.youtube.com/watch?v=wU1OAKfQ2tM
Tази виждали ли сте я? Все едно Данийл го е обличала Laughing

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 09:50 от Г. Краули

# 734
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 473

Тц, и по-добре да не бях Crazy Joy Предполагам, че се натъкмил така, нарочно за снимката, иначе не мога да си представя, колко сляп трябва да си, че да се облечеш по този начин с цел да се размотаваш сред хора Laughing А косата под шапката му изглежда изрусена Crazy Това колко стара снимка е всъщност? И по-слабичък нещо ми се вижда Thinking

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 10:01 от Izida

Общи условия

Активация на акаунт