SUPERNATURAL: A Tale of Two Brothers

  • 39 778
  • 738
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 152
 първа в новата тема Grinning  Sunglasses Импала, благодаря за поредната страхотно оформена тема    bouquet  omm

Последна редакция: чт, 18 авг 2016, 11:11 от mara70

# 2
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 523
Благодаря за темата. bouquet
Чудесна както винаги.
Записвам се с:

# 3
  • Мнения: 6 388
Аз благодаря Hug



Припознавам се вдясно!
Joy Joy Joy

# 4
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 523
 Joy Joy
Как се е надупил и с тоя изплезен език. tooth

# 5
  • Мнения: 6 388
Ми то човек няма избор при тази гледка. Рефлекс Mr. Green

# 6
  • Мнения: 532
Страхотно поднесена тема, но няма ли излаз да свършва това нещо? 10-ти сезон почти уби любовта ми към най-страхотните телевизионни мъже. Как може да направиш Дийн демон само за 3 епизода? А отделните епизоди, тип чудовище на седмицата бяха слаба ракия, сравнено с какво се случваше преди. Майката на Краули също беше пропилян потенциал. Поне имаше повече Краули. 11-ти показва ли подобряване?

# 7
  • Мнения: 31 697
Мерсаж за темата.

На мен хем ми се ще да свършва, хем не ми се ще. Искам да си ги гледам нон стоп  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 258
Благодаря за темата! Прекрасна е!  Heart Eyes



# 9
  • Мнения: 152
Мерсаж за темата.

На мен хем ми се ще да свършва, хем не ми се ще. Искам да си ги гледам нон стоп  Mr. Green


Елора, напълно споделям мнението ти за сериала и аз съм така хем искам да видя как ще свърши този страхотен сериал, хем искам да го гледам още дълги години.

Така че спокойно не си сама. Wink yes

# 10
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 523
И аз така.
От една страна искам да приключва вече, от друга не. Rolling Eyes

# 11
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
И аз да се запиша, Impala благодаря за красивата тема Simple Smile

# 12
  • Мнения: 6 388
Радвам се, че сте тук Heart Eyes !
Дийнът от поста на Роза ме трупяса smile3544 . Благодаря Hug .

Страхотно поднесена тема, но няма ли излаз да свършва това нещо? 10-ти сезон почти уби любовта ми към най-страхотните телевизионни мъже. Как може да направиш Дийн демон само за 3 епизода? А отделните епизоди, тип чудовище на седмицата бяха слаба ракия, сравнено с какво се случваше преди. Майката на Краули също беше пропилян потенциал. Поне имаше повече Краули. 11-ти показва ли подобряване?
Първо, здравей и добре дошла  bouquet !
Второ, ако вярваме на скорошни шеговити изказвания, J2M имат намерение да изцедят и последната капка от сериала, и то с поколения (децата си) Joy .
Всеки сезон има слаби места. Факт Laughing . Но дали розовият филтър на любовта, дали навикът са по-силни от недостатъците. Така че гледаме.
Сезон 11 ми хареса. Без да ти развалям удоволствието, мога да кажа, че митологията се вдигна на доста високо ниво, има общо със страхотния и много любимия сезон 5. Гледането накуп помага много - няма по една седмица време между епизодите, за да се ядосва човек на глупостите Mr. Green .

# 13
  • Мнения: 532
От такива сериали гледам да си правя маратон на всичко излязло. Хубаво, че се връщат към любимия ми сезон, който трябваше и да е последен. Целият пети, барабар с финала много добре доставиха. Язък, че толкова популярен се оказа сериалът. Заклевам се от 6 до 9 всичко ми е една обща каша не знам кое къде почва и свършва.

Аз гледам основно заради Дийн и Сам динамиката, двамата са толкова достоверни и химията им е рядък подарък. Такива семейни саможертви много ми влияят по правилния начин. Лошото е, че вече твърде емо го раздават. А са мъже, дето само бог не са убивали. Да са нормални хора, да са се побъркали, ама след като ангели, демони и кой ли не ги взима насериозно, те от своя страна могат да отпуснат малко края. Липсват ми саркастичния Дийн и сухия хумор на Сам.

# 14
  • Мнения: 248
Единствения сериал, който не искам да свършва. 11 сезона, мога да гледам и още 11, ако не смъкват нивото - да, има слаби места в повечето сезони, но като цяло никога не съм оставала истински разочарована, за разлика от много други сериали..

Общи условия

Активация на акаунт