SUPERNATURAL – Castiel: Trench Coat, Blue Eyes & Free Will

  • 28 478
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 388
Този пост е посветен на любимия ни ангел Кас и вярната му почитателка Mupka
За тях Зимна роза написа ‘За Мирка и Кастиел’ – насладете се и помечтайте
















 



И накрая малко Миша Колинс

 

 

Благодаря  bouquet на Mupka за картинките, по-голямата част от гифчетата и за идеята за заглавие на темата

Полезни линкове
Пълните сезони в Замунда: сезон 1 сезон 2 сезон 3 сезон 4 сезон 5
CW Оnline – епизодите се излъчват от 04.00 ч. до 05.00 ч. българско време в събота
Сериалът в IMDB
supernaturalwiki.com (енциклопедия)
rsrvedMom's YT Channel с добре подредени клипчета от кънвеншъни
fargate.ru/supernatural (всичко за сериала; на руски)
Дневникът на Jess (на руски)

Музикално ‘Свръхестествено’
OST по сезони
‘Supernatural’ Music Guide: season 1 season 2 season 3 season 4

Забавни неща
Castiel & Dean - Shake It   Тhe Dean Song   Тhe Sammy Song

Screencaps: homeofthenutty.com (HQ), supernaturalfansonline.com, j-padalecki.org
Иконките на Layla
Гифчета: в livejournal.com общо и по епизоди, в bebo.com, на Layla
Промо клипчета: поредица ‘Are you watching Supernatural?’, на Defying Destiny, ‘Come see ‘Supernatural’ ’
Клипчета на prissson
Клипчета на ash4897

Учебни материали на bichito:
Том I - сем. Уинчестър
Том II - Сам Уинчестър
Том III - Дийн Уинчестър
Том IV - Импала

Подгряващо творчество на Г. Краули:
Жертвите, които правим
Из дневниците на една демонска щерка
Звездопад
Името ми е...
Дълго. Бавно. Неприлично.
Споделено
Супернатуралише
Любовни кражби

Супернатурално творчество на Зимна роза:
Химн на Мараканките
Химн на Градинарките
Молитва за сънуване
Поема за Единствената...
Кастиел
‘Дайте си ни епизода!!!’
Зарибяване
Сценарии за най-кратките филми на света: за Мараканките, за Градинарките, за Кастиелките
Операция ‘Дядо Коледа’
Апокалиптично
За Единствения
Раздвоение
‘Ще припадна - тихо казах’
‘Дъждът в косите ми се стича’
‘Дъхът ти гъделичка мойто рамо’
‘Очите ти блестят. Нима си плакал?’
Изненада за Свети Валентин и продължение от Bellа
‘За Мирка и Кастиел’

Колективно форумско творчество:
‘Тренера болен’ – поема в четири части: 1 - bichito 2 - Зимна роза 3 - WomanitKa и 4 - Г. Краули



Предишни теми
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Последна редакция: вт, 08 мар 2011, 01:45 от Impala

# 1
  • Мнения: 0
Айй леле,първа съм  Grinning Браво на Impala и на Mupka СТРАХОТНИ СТЕ   bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Добро утро и   bouquet за новата тема. Екипната работа е дала отлични резултати. Simple Smile

Аз не съм гледала още последната серия. Надявам се тази вечер да свърша тази работа. От прочетеното по диагол разбирам, че не е кой знае какво.  Laughing

От мен ще бъде само кафето тази сутрин.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3
Ехехе, сонеока и пернато крилата тема  Hug  Много красива, екип -   bouquet  bouquet  bouquet

Сладкиши за кафето,  Hug  консумирайте с кеф

# 4
  • Мнения: 201
Оооооо.....*туп*  Hug Толкова много красота рано сутрин, сърцето ми дали ще издържи? Идеята за темата е прекрасна... като не ни дават достатъчно Кас този сезон, поне да си го гледаме тук! Heart Eyes

Ето това гифче не мога да спра да го зяпам от вчера:


Миша сме свикнали да го гледаме един сериозен такъв, а е жалко... цял ден мога да го гледам как се хили. Simple Smile

# 5
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Ето ме и мен в новата тема. Импалка, чудна е станала  Heart Eyes
Хайде със здраве да си я изпишем!

# 6
  • Мнения: 6 388
Благодаря, момичета Hug .

Eми,
Твоето гифче ме подсети, че нямахме Миша ooooh! . Добавих и двете Grinning . Благодаря   bouquet .

# 7
  • Мнения: 312
Прекрасна нова тема, благодаря Импалке  bouquet

В унисон с новата визия на темата да питам някой знае ли дали ще получим Кас скоро?

# 8
  • София
  • Мнения: 44 115
Запис Simple Smile

честита ни темичка, браво Импалке Simple Smile

# 9
  • Мнения: 116
Импала, темата е върхът!!!


 Hug Hug Hug Hug

Само за теб...






# 10
  • Мнения: 6 388
Bella,   bouquet и Heart Eyes

Диййн е на седалката за пътника, очевидно изтощен. Това означава само едно нещо – че е бил беквокалист Wink : изключително приятно Party , но рядко случващо се Cry .
Цък за особено наситено импалско Aх!

Почивката до следващия eпизод ще е твърде дълга, за да я запълним само със секретоотделяне Laughing . Не е ли време за нов форумски епизод Thinking ? Розенце Hug , теб гледам...

# 11
  • Мнения: 292
Добър ден и от мен,
Импалка  Hug, Мирка  Hug, чудна е темичката, толкова "Невинна"  Rolling Eyes
Аз нали чак вчера гледах епизода, та мога дакажа само едно : Ето този епизод си беше пълнеж за мен. Имаше един, два свежи момента , но до там ... Боби игра много добре. До сега мисля, ако не се бъркам, не сме го виждали с толкова много роля (като изключим Уикенда на Боби). Браво на него.
Другите двама, младоците, хич няма да ги споменавам.
Най накрая дедо си отиде.  

# 12
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Почивката до следващия eпизод ще е твърде дълга, за да я запълним само със секретоотделяне Laughing . Не е ли време за нов форумски епизод Thinking ? Розенце Hug , теб гледам...

Ами аз съм ЗА. Форумните епизоди са ми безкрайно любимо четиво и занимание  Grinning
Стига да има кой да поеме щафетата, че предния път основно ние с Бичито си писахме. А сега както тя е с друго работно време.... Но ако има желаещи аз съм първа писта за нов епизод!
Казвайте и започваме (на мен малко ми трябва  Mr. Green).

# 13
  • Мнения: 292
Розичка  Heart Eyes почвай, почвай, аз на обед и вечер ще се включвам  Peace . Но и другите да не се ослушват.   bouquet

# 14
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Розичка  Heart Eyes почвай, почвай, аз на обед и вечер ще се включвам  Peace . Но и другите да не се ослушват.   bouquet

Здравей, писмовно другарче (и всички останали настоящи и потенциални такива)  Hug
Едва ме нави  Laughing

В двора на манастира тъмнееше. Ниските сиви облаци се опитваха да затиснат земята в задушаваща прегръдка. Валеше ситен хладен дъждец. В ъглите на каменния зид се криеха сиви сенки. На един от голите клони на вековния дъб беше кацнал гарван. Мокър и неподвижен като каменна фигура. Дъждът явно не го смущаваше. От време на време отваряше тъмната си човка и от нея се разнасяше хриплив протяжен грак, разкъсваш тишината, паднала над светата обител.
Привечер, когато мракът се разпростря навсякъде, една малка дървена врата се отвори с тихо скрибуцане, а след това отново се затвори. Мъждукаща светлинка, идваща от вътрешността, лизна плочите в двора за миг и те лъснаха, мокри от дъжда.
През двора със забързана крачка премина дребна фигура, наметната с тъмнокафяв плащ с качулка и потъна в сумрачната ниша на една от отсрещните стени.
- Намерихте ли книгата, братко? – попита приглушен, но твърд глас.
- Изчезнала е – отвърна плахо фигурката с кафявата наметка.
Звучна плесница прокънтя в сводестото пространство.

Последна редакция: пн, 07 мар 2011, 15:55 от Зимна роза

Общи условия

Активация на акаунт