SUPERNATURAL - Come for the boys, stay for the story

  • 24 904
  • 737
  •   1
Отговори
# 225
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Ами трябваше малко да вмъкна Дийн. То бива бива, ама вие се оляхте бе Hug  И при все цялата реклама как една мараканка не напусна стадиона Whistling


Miriel, монолога на Дженсън дотолкова ме умили, че веднага съм жертвоготовна да му се притека на помощ и да го утеша! Mr. Green Twisted Evil
О, да бе. Как ли пък не Crossing Arms Ти с разрешителното ще стоиш настрана.

# 226
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Мъхъ, тя това и мисли Twisted Evil, то разрешителното да не е за зяпане на звздите Laughing

# 227
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Аз имам практически въображаем опит. Май съм с едни гърди напред Laughing

# 228
  • Мнения: 0
Не се бийте! И аз имам практически (сънотворен) опит и мога да кажа, че преживяването беше най-хубавото "гледане на звезди", което ми се е случвало насън....  Crazy Жалко че накрая ме събуди един часовник и развали гушкането, ама нейсе... и на първата част от съня съм доволна.  Mr. Green Даже не съм го споделила с милото, за да не ревнува.  Mr. Green Mr. Green

# 229
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Гледането на звезди не се брои. Аз бях постнала "реална" снимка от съня ми Whistling

# 230
  • Мнения: 0
Нали знаеш, че "гледането на звезди" е ефемизъм, който Галчето измисли Wink)

Я да не ми е съвсем гол и двусмислен поста, ето и едно интервю с Ейми Гюменик - младата Мери, която, както казват и в интервюто, май е единствения женски персонаж в шоуто, който всички харесват: http://www.myfanbase.de/index.php?mid=2179&pid=9880

# 231
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Имах си аз да не я харесват всички. Първо - майка е на братята и няма начин да "мърсува" с тях. Второ - умря в началото на сериала и не можа да се прояви.

# 232
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Я вижте какъв  Дийн се задава утре:





Пък някои разправят, че Самито бил лош Whistling

# 233
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Лелеее, Божее, ще заспя доволна и с достатъчно материал за сънуване. Лека нощ, дами!

# 234
  • Мнения: 0
Само да добавя, че този Дийн не е за утре, а за вампирския епизод другата седмица. :–)

Лека нощ, Мириел, да сънуваш Дийн! Wink Heart Eyes

# 235
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
 ooooh!верно!
Мириел, пожелавам ти в съня ти да те гледа малко по-лИбовно Laughing

# 236
  • Мнения: 0
Аз се вмъквам само за малко за да покажа два колажа, които скоро открих
 
И разбира се да пожелая лека нощ и приятни сънища  Simple Smile
 

# 237
  • Мнения: 0
Prissson, колажите са супер! А Джаред и Дженсън що така са оклюмали? Тежка е короната на славата или любовта на фенките им е дошла вповече? Mr. Green Grinning

# 238
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Ще ви прочета една приказка и после-марш в леглото! Laughing

СПОДЕЛЕНО

   Дейна захвърли поредната неплатена сметка в кошчето и реши да се утеши с любимото си занимание-четене. Очите и пробягваха по редовете, не успя да се съсредоточи и затвори книгата. Скапаната рецесия се бе отразила на доходите и от „Задгобните срещи“, които уреждаше и беше наложително да намери алтернативен доход за оцеляване. Спомни си, че всъщност е отлична танцьорка-не случайно капитан на мажоретките 3 години подред в гимназия „Смолвил“, Канзас, и обличайки в движение якето се отправи към „Камбаните на ада“-култов нощен бар в града.
   Собственика я хареса още на първо гледане. Дори не се наложи да изкара помпоните, достатъчно бе да направи шпагат и две-три завъртания на кола.
   -Имаш непорочно излъчване, а и си доста гъвкава. Точно това търся за новото си шоу. Запознай се със сценичната си партньорка.
   С гъвкава походка, облечена в червено и черно към тях се приближи наперена млада дама. Дейна я изгледа преценяващо:“Хм, стегнато дупе, големи очи, не ми отстъпва по нищо“
   -Бед-протегна ръка момичето и се усмихна подкупващо. Нямаше как да не я хареса.
   -Даяна. Кога започваме?
   -Веднага. Имате 3 часа да отрепитирате танца. Темата е „Ангели и демони“, гримьорката ще те подготви, хореографията оставам на вас.
   -Бива си го-издаде устнички напред Дейна и отиде да облече ангелските одежди, които явно бяха отредени за нея.
   По време на репетицията страшно се забавляваха. Оказа се, че имат доста общи неща-еднакъв вкус за музика, книги, а както се оказа малко по-късно-и за мъже.
   Излязоха на сцената едновременно и едновременно бяха покосени от взора на едни незабравими зелени очи с мъничко златисто по средата. Бед, която беше по-обиграна в сценичните изяви първа се окопити и се досети, че не само тя бе танцувала в скута на Дийн. Даяна обърка една-две стъпки, но с нечовешко усилие на волята се съвзе и плясна дяволчето по заголеното дупе малко по-силно, отколкото го бяха репетирали. Бед се обърна и следвайки хореографията я просна на земята, после скочи върху нея и изпълнявайки танца си бързо прошепна:
   -Маце, не си прави илюзии, този мъж ще излезе с мен от тук.
   -Имам 1,10 дълги крака и ще ги използвам да наритам стегнатото ти задниче-отвърна с ангелски глас Дейна, претърколвайки се и затискайки я под себе си. - Нямаш ни нй малка представа на какво съм способна за да го имам отново. Бед беше съобразителна и въпреки, че рядко отстъпваше пред конкренцията се наложи да предложи компромисен вариант.
   -Мисля, че две умни жени ще се разберат...някакси. Предлагам да си поделим удоволствието.
   -Имаме сделка, доколкото си спомням(ах, като че ли можеше да забрави!) имаше доста потенциал и необикновенни умения.
   В това време Дийн, навел се силно напред, поглъщаше всеки сантиметът от преплетените тела, в главата му сегашната гледка се преплиташе със спомените и се допълваше от фантазии. Двете жени, оглавяващи топ-листата му за сексуални преживявания на едно място го накараха да прехапе устните си и да ги оближе занесено. Замечтаната усмивка не слизаше от лицето му, а главата му се клатеше в такт с музиката, следвайки извивките на танца.
   -Горе дават стаи за два часа-Дийн се обърна към току-що приключилите момичета, арогантен и секси до мозъка на костите си, прокарвайки ръка през устата си,  сякаш да провери дали не е прекалено зяпнал.
   -2 часа, за какво по-напред?-Бед неволно произнесе мислите си гласно, помисли си да се засрами, но бързо се отказа. Даяна вече потропваше нетърпеливо с крак и в ума си облизваше гърдите на Дийн.
   -Дано стаята да е с гледка към звездите.- В главата и от доста време насам само звезди имаше.
   -Гарантирано. -Лицето му светеше като на дете пред коледна елха. Този мъж нямаше и най-бегла представа пред какво точно се изправя и до каква степен могат да злоупотребят с него ангел и демон от женски род с опасно завишени показатели на серотонин в кръвта.

   „Трябва да е четвъртък“-помисли си на следващата сутрин, когато опитвайки се да се протегне в леглото, усети, че няма част от тялото, която да не го боли, а някои дори бяха обезпокоително изтръпнали. За разлика от него, двете момичета бяха свежи като салатката, която похапваха. Кикотеха се силно и се побутваха.
   -Дали не се нуждае от масаж?
   -Ако мислиш, че ще реанимира отчасти, можем да се пробваме.
   -Уоу-уоу, момичета. Никой няма да ме доближава, докато не изпия едно силно кафе!(Господи, стар съм вече за тези работи)-промърмори на себе си, но Бед го чу и отвърна:
   -Мъ-хъ, случайно да имаш по-малъка брат, който да прилича поразително на теб? Комбинация от двамата ми се струва...стимулираща.
   -Всъщност имам, но не си приличаме. И в никакъв случай няма да стане това, което се върти в хубавите ви главички.- Вече се бе надигнал на лакет и полуотворил едното си око. Завивката се смъкна. Прослди  погледите им които пропълзяха по голите му рамене, гърди и поспряха някъде под гърба му и промърмори с дрезгав глас.
   -Бек оф! Имам нужда от 2-3 часа сън. След това, ако сте още тук, смятам да се поразкърша.
   -О, бейби, - Даяна прикова очите му със своите-никъде не мърдам, аз съм с официално пълномощно и платена до утре стая.

# 239
  • Мнения: 0
Леле, Галче! Велика си!!! Grinning Grinning Grinning   Hug Hug Hug Hug  Dizzy Face Dizzy Face newsm20 newsm20 newsm19
направо ми скри шапката! Много, много, много те бива! Simple Smile

"Горе дават стаи за два часа-Дийн се обърна към току-що приключилите момичета, арогантен и секси до мозъка на костите си, прокарвайки ръка през устата си,  сякаш да провери дали не е прекалено зяпнал."
   -2 часа, за какво по-напред?-Бед неволно произнесе мислите си гласно, помисли си да се засрами, но бързо се отказа. Даяна вече потропваше нетърпеливо с крак и в ума си облизваше гърдите на Дийн.
   -Дано стаята да е с гледка към звездите.- В главата и от доста време насам само звезди имаше.
   -Гарантирано. -Лицето му светеше като на дете пред коледна елха. Този мъж нямаше и най-бегла представа пред какво точно се изправя и до каква степен могат да злоупотребят с него ангел и демон от женски род с опасно завишени показатели на серотонин в кръвта."


.....

   -Бек оф! Имам нужда от 2-3 часа сън. След това, ако сте още тук, смятам да се поразкърша.
   -О, бейби, - Даяна прикова очите му със своите-никъде не мърдам, аз съм с официално пълномощно и платена до утре стая.


Това направо ми стопи лагерите!  #Crazy  Twisted Evil Twisted Evil  goodandevil А края е невероятен! Няма такъв смях и хилене! Simple Smile Де да беше, де да бешеее..... Simple Smile 

Общи условия

Активация на акаунт