SUPERNATURAL - Come for the boys, stay for the story

  • 24 919
  • 737
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 630
Здравейте отново, свръхестествени.
След като ме приехте тук и попрочетох още от темите назад, реших да се попредставя, не че съм отскоро тук, но все пак...
Аз съм съвсем, съвсем прясна - някъде на месец и половина и съм тотален аут по Сам... Като си помисля колко ми говориха за този филм - колко бил хубав, какви били сладури, толкова готини, толкова секси, бла-бла-бла....музиката била каквато я харесвам и толкова ме е яд, че направо ще се пукна отнякъде, че отказвах постоянно под предлог, че няма да имам време да следя сериал, щото това ми е първият сериал, освен ако не се брои "Синьо лято" като деца. Имам предвид такъв, който да следя с интерес (само ще вметна, че никой от "Синьо лято" не ми харесваше... добре де, добре, русото момче малко, ама малко, не му помня името  hahaha)...
Иначе аз съм Ина (и съм силно заздрачена и т.н.) няма да разправям с подробности, защото сега съм, искам да съм и съм много свръхестествена.
Опитвам се да зарибя и други, но нямам много успех, освен един мъж, друго не успях, но както и да е.

И такаааа. Сам. Само това, че съм вярна и свестна ме спира да сменя аватара, но... опитвам се да се контролирам все пак. hahaha
О, Сами, Сами, само ако знаеш Сами...
Мога твърдо да заявя, че е божествен и че възрастта му отива невероятно.
И тук в бялоОтново вече твърдо мога да заявя, че обожавам всяка част от него, плюс гласа му, усмивката, косата, очите, носа, устата и какавто друго се сетите...










Трябва да призная, че сложих огромни рога на миналите си възлюбени Joy

Както и да е, Дийн също е уникален, така че пускам тук един клип, който обожавам, просто защото момчето наистина има много таланти... И надявам се, че ви е харесало всичко, написано от мен  Joy

http://www.youtube.com/watch?v=8WaHYpA5ns0&feature=player_embedded
Хайде, доскоро и видях, че тук приемате в клуб, Fairy, може пък нещо да ме изпитате и аз да вляза, а?
И помисли да ме научиш да правя гифчета, моля те, аз ще се навъртам тук...

# 211
  • Мнения: 2 040
Сладката Джен каква била драка Joy
По повод критиките, които Джаред търпи от половинката, забравих да кажа, че жената е в правото си - все пак е алфа-кучката.  Mr. Green Laughing

Apocalyptic city, ако знаеш само колко се радваме всички от Маракана, че си фенка на Сам, Сами, Сами  Hug Grinning. А тези работи дето си ги написала в бяло тук ги пишем с голям шрифт и болднати  Mr. Green

# 212
  • Мнения: 630
ОК, ще го имам предвид следващия път. И се радвам, че се радвате, въпреки че идея си нямам защо, но предполагам, ще ми кажете Grinning

# 213
  • Мнения: 3 818
Ина, в нашата скромна градина има едно-единствено условие да станеш член - да не залиташ по Дийн и тайно периодично да точиш лиги по него. Ако отговаряш на условието, с другата кучка веднъг ти връчваме мотиката да копаеш нашата градинка Grinning Ако не - ще се наложи да си правиш компания с Галчето в предверието Laughing
А от снимките, които си сложила, има няколко, които са ми сред най-най-любимите - първата, третата, деветата Heart Eyes
С десетата пък си се подмазала на другия страж на нашата обител - Стичето Laughing

ОК, ще го имам предвид следващия път. И се радвам, че се радвате, въпреки че идея си нямам защо, но предполагам, ще ми кажете Grinning

Защото фенките на Дийн са много, покъртително много, и се прескачат, блъскат, щипят, ръгат за място в сърцето на Дийн. А на фенките на Сами ни е широчко около врата Laughing - броим се на пръстите на едната му ръка Joy

# 214
  • Мнения: 630
Уверявам те, отговарям напълно на условието хахаха... и съм супер доволна, че ще ми е широоооко около врата, ехааа, супер Grinning
Но искаш да ми кажеш, че във вашата огромна свръхестествена обител Сам има само ДВЕ - ти и Стич... Ай кент билив направо...

# 215
  • Мнения: 3 818
Уверявам те, отговарям напълно на условието хахаха... и съм супер доволна, че ще ми е широоооко около врата, ехааа, супер Grinning
Но искаш да ми кажеш, че във вашата огромна свръхестествена обител Сам има само ДВЕ - ти и Стич... Ай кент билив направо...


О, мола та, добре дошла в реалността Laughing Историята помни колко време бях сам-самичка, та се наложи да промия мозъка на някоя от Дийн фенките, за да има кой да ми прави компания и Стич се оказа благодатна почва Laughing
Две сме, дето нямат очи за Дийн, Галчето е лапнала по Сам, ама не смее да се откаже и от батко му и ми си губи anbibian с какъв статут е, не е заявила членство, ама май казваше, че и тя на Сам се радва. Grinning

# 216
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 381
"ама май казваше, че и тя на Сам се радва."  Laughing Това е много меко, деликатно, по фейски някак си казано. Галчето бленува да е
 капката върху устните му,

сюнгера в банята му,

 мотиката на рамото му

Чашата, от която отпива

Жената в краката му ooooh! Laughing

Е, малко залитам по Дийн, но не е тайно. Казвам си. Много ме тормозят едни конкретни гифчета от Злата Rolling Eyes

Apocalyptic city, ако устискаш на Дийн след като изгледаш всички епизоди съм готова да те призная за Трета Главна Мотика (Четвърта, ако броим дъщеря ми)

# 217
  • Мнения: 2 805
ОК, ще го имам предвид следващия път. И се радвам, че се радвате, въпреки че идея си нямам защо, но предполагам, ще ми кажете Grinning
Защото фенките на Дийн са много, покъртително много, и се прескачат, блъскат, щипят, ръгат за място в сърцето на Дийн. А на фенките на Сами ни е широчко около врата Laughing - броим се на пръстите на едната му ръка Joy

 hahaha hahaha hahaha
Добре казано, щастливки сте вие...

Тези ангели не мога да ги разбера...освен Кас де, той е толкова трогателно сладък образ.
А Руби - неее тя не се оказа лоша, тя направо се оказа (да го напиша ли.....е ще съм културна)любимото обръщение на Дийн към демонките Whistling

# 218
  • Мнения: 0
Излезе кратко описание на епизод 6.07 - All In the Family - http://www.spoilertv.com/2010/10/supernatural-episode-607-family-matters.html.
Мога само да кажа, че по-смотано описание не са давали до сега  #2gunfire. Крйно време е Дийн да се задейства по тази линия.

Леле, чак в седми епизод ли ще се съвземе да действа наш Дийн!  Shocked ooooh! Ми че то това е ясно от самото начало! Надявам се пети и шести еп. да са запълнени със солидни дози нещо интересно за гледане (разбирайте усилени тренировки И НА ДВАМАТА само по дънки и някоя и друга многозначително повдигната веждичка от страна на Дийн по дупето на някоя сервитьорка в бар - сиреч дано момчетата да ги видим да си прекарват добре), че да се налага това да го дават чак в седмия епизод!  Peace Дедото, въпреки че много харесвам Мич, никак не ми се връзва тука, а като лош - още по-малко.

Apocalyptic city, бързам и аз да те поздравя за правилния избор на ориентация в посока Градината. Тъкмо бяхме започнали да се притесняваме, че Маракана сериозно ни е отесняла и ще трябва да търсим нов терен (на луната може би, тя може и да ни побере  Mr. Green )

Галче, тези ти желания за битие на "капка", "лопата", "чаша" и особено "жената в краката на Сами" направо ме сринаха Joy особено последното... Simple Smile

А някой може ли да намери голяма картинка на title card-a на настоящия сезон? Чупещите се стъкла и надписа? Търся я за десктоп, но само гифче ми излиза, а него съм си го запазила за телефона Wink  Money

# 219
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 381
Последното и мен ме срина Rolling Eyes По колене съм лазила чак Sad

# 220
  • Мнения: 0
Бихте ли поели риска да сте жена в семейство Уинчестър? Mr. Green


На мен риска от изгаряне ми се струва съвсем приемлива сделка, ако е цена на това да бъдеш с Уинчестър, по възможност и с двамата! Grinning

# 221
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 381
Всъщност не, съгласна съм да горя само метафорично, "В огъна на демонична страст"-цитат от "класика"
Виж, ако говорим за сделка, бих се лишила, да кажем, от един бъбрек(ако ще дам едно за да получа две Rolling Eyes)

# 222
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Ох, пак ли Джаред!


Не ви ли омръзна?


Ах, вие, жени!


Как да привлека вниманието отново



С усмивка


Ммммм....


Тогава


Не?! Окс, отивам при Мириел

# 223
  • Мнения: 630
Последният пост - уникално направо. В началото като прочетох "Ох, пак ли Джаред" и си викам, какво става, това не е ли Дийн, после зацепих.

Цитат
Apocalyptic city, ако устискаш на Дийн след като изгледаш всички епизоди съм готова да те призная за Трета Главна Мотика (Четвърта, ако броим дъщеря ми)

Ама, Краули, аз всички съм ги изгледала и повторила и засега стискам краката яко Grinning

# 224
  • Мнения: 0
Miriel, монолога на Дженсън дотолкова ме умили, че веднага съм жертвоготовна да му се притека на помощ и да го утеша! Mr. Green Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт