SUPERNATURAL-To talk about

  • 25 709
  • 731
  •   1
Отговори
# 480
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Аморе, тук съм, липсвах ти, нали, нали? Какво значи*** Ако е със, да със Сами съм  Joy Просто не мога да устоя на този поглед, хич цък Затова отидох у тях и му дадох една въздушна целувка След това ме заведе на разходка и ми чете приказки докато не заваля Като се прибрахме, за да не настина ми направи изненада и чайче и после... не помня...

Лелеее, горката ти! Жива да те ожали човек....Как си издържала направо не те знам  ooooh!
Така да ми е мъчно за теб, значи... Sad
Това е то, като трябва човек да се насили, насилва се в името на възвишени цели  Mr. Green

# 481
  • Мнения: 292
Розеееее  Hug не се услушвайййййй ......

# 482
  • Мнения: 6 388
Аморе, тук съм, липсвах ти, нали, нали?  Какво значи*** [...]
Имах предвид 'под', 'върху', но твоето 'със' обхваща и двете Whistling .
Ми, липсваше ми, малко Outta Joint . Даже казвах на някои други 'Ooo, Amore...' в неподходящи моменти...


... ... ...

bichi, Heart Eyes
Честит нов аватар! И личен текст Wink .

Последна редакция: пт, 04 фев 2011, 15:38 от Impala

# 483
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Розеееее  Hug не се услушвайййййй ......

Хич не се услушвам, слънце, ама днес ми се разказА играта направо  Crazy
Имам си го наум, няма да те изоставя в никакъв случай  Hug
Надявам се до края на деня да продължа епизода.

# 484
  • Мнения: 292
... ... ...

bichi, Heart Eyes
Честит нов аватар! И личен текст Wink .


Мирсиииии ,  Blush.

Розе, знам, че няма да ме изоставиш  Hug. Аз само леееекинко само да побутна  newsm56
И сега искам да ви покажа докаква степен могат да полудеят феновете  Joy Joy Joy

DIE, BITCH текста от долу....

# 485
  • Мнения: 630
Розе, като ти е толко мъчно и така ме жалиш, направи нещо да ме зарадваш Joy
Аморе, забравих... имаш уникален подпис, уникален... ъ-ъ-ъ кой чу ооо аморе вместо мен, признавай hahaha

# 486
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Розе, като ти е толко мъчно и така ме жалиш, направи нещо да ме зарадваш Joy

Само го назови!  smile3521
...или Сам го назови... Mr. Green

# 487
  • Мнения: 6 388
И сега искам да ви покажа докаква степен могат да полудеят феновете  Joy Joy Joy

DIE, BITCH текста от долу....
Laughing
Мразителките на Лиса трябва да са останали много доволни от този кадър от 6.01. Обаче, колкото и да им се иска Лиса да загине в мъки, не мислят как това би се отразило на Диййн. По-добре да си остане жива, но надалеч Peace .

Аморе, забравих... имаш уникален подпис, уникален... ъ-ъ-ъ кой чу ооо аморе вместо мен, признавай hahaha
Hug Много е подгряващ, да. И фразата много ми хареса - и нея откраднах от синьорината (слава Богу, няма как да попадне на нашия форум ooooh! ).
А, само 3-4 красавци, нищо особено Whistling .

Последна редакция: пт, 04 фев 2011, 15:54 от Impala

# 488
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Дийн, беше вече в кафенето и поръчваше закуска. Когато и останали се присъединиха към него, им съобщи, че са пристигнали сочейки към замъка който се виждаше из зад върховете на дърветата.
- Това трябва да е. Сервитьорката каза, че това е единствения замък в радиус от 300мили. Но бил затворен. Носели се слухове, че бездомници го били окупирали ... Мисля, че ... не, сигурен съм, че е мястото което търсим. - Дийн надигна чашата черно кафе и отпи. Усети как топлата течност си прокарва път през гърлото му.
Телефонът на Сам иззвъня. Бе Боби.
- Момчета, имам новини. Лоши ... Намерено е дете ... ъъъ ... върху жертвен олтар. Мисля, че Молох е на път на бъде събуден ....
- По дяволите! – изруга Сам, стисна ядно устни и натика телефона обратно в джоба си.
- Какво става? – попита го Дийн.
- Не искаш да знаеш – отговори убедително брат му, обърса устни в салфетката и се изправи. – Но работата е много зле и трябва много да бързаме.
- Да тръгваме тогава – намеси се Макс.
Качиха се в колата и потеглиха.
Пътят беше стар и разбит, явно отдавна излязъл от употреба. Импалата подскачаше по неравностите и цялото й купе се тресеше. Из багажника тракаха някакви неща. Дийн никак не беше доволен от всичко това.
Пътуваха мълчаливо. Наоколо гората тихо шушнеше на своя призрачен език легенди за отдавна отминали времена, истории за хора, духове, смелост и страх. Легенди за принцове и принцеси, за магове и еднорози, за битки, загуби, победи.
Скоро замъкът се очерта на фона на пълната луна. Изглеждаше доста разрушен, някои от кулите бяха съборени – от човешка ръка или от ръката на времето. Спряха до огромната дупка в зида, някога представлявала величествен портал, и слязоха. Наоколо беше поразително тихо. Пристъпиха предпазливо към главния вход на замъка – масивна дъбова врата с изметнати от влагата дъски и с огромна метална халка, захапана от лъв, вместо дръжка. Макар и привидно разнебитена, вратата поддаде трудно. Наложи се всички заедно да бутат, за да се отвори.
В преддверието беше тъмно и миришеше на плесен и нечистотии. Май сервитьорката щеше да се окаже права – тук наистина бяха идвали бездомници.
Запалиха фенерите, които носеха, и се огледаха внимателно.
- Медальонът е тук – каза тихо Кастиел, озъртайки се наляво-надясно. – Мога да го усетя.
- Къде точно? – попита го Макс шепнешком.
Ангелът отправи взор нагоре.
- Някъде в кулите.
- Как ще стигнем до там? – зачуди се Дийн.
Пред тях имаше няколко стълбища, виещи се нагоре, както и няколко врати, водещи незнайно накъде.
Кастиел посочи едните стълби, тези, които изглеждаха най-разбити, и каза:
- От тук.
Заизкачваха се бавно. Камъкът под краката им беше протрит и лъскав от хилядите стъпки, които беше поел през годините. В стените имаше вбити железни скоби, някога служили за поставки на факли. Сега бяха ръждясали и потънали в паяжини.
Колкото по-нагоре се изкачваха, толкова по-западнало изглеждаше всичко. Вече не миришеше на лошо, но разрухата, която се разкриваше пред очите им, беше потресаваща. Дали изобщо кулата, към която се бяха запътили щеше да се окаже здрава и безопасна?

# 489
  • Мнения: 630
А, само 3-4 красавци, нищо особено Whistling .
Е, щом сЪ мъже, ноу проблем, продължавай, обичам тА като ги натиснеш с ъ-ъ-ъ предната броня...

Само го назови!  smile3521
...или Сам го назови... Mr. Green
Розе, дай наСАМ

# 490
  • Мнения: 6 388
(цък по желание)
Факлите (не знам как се наричат тези неща newsm78 ) не са много на място, но ми хареса рисунката.

Последна редакция: пт, 04 фев 2011, 16:15 от Impala

# 491
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Само го назови!  smile3521
...или Сам го назови... Mr. Green
Розе, дай наСАМ

Ето, давам:

Дъждът в косите ми се стича
и ме дарява с хладни ласки,
и вятърът край мене тича,
студът по устните ми драска,

а ти къде си да ме стоплиш?
А ти къде си в този час?
Нима не чуваш тези вопли,
нима не чуваш моя глас?

Ела! И донеси ми пролет
с небе, и слънце, и цветя,
душата ми жадува полет
ведно със твоята душа.

Да идем някъде далече,
където няма мраз. И там
ще гасне тихо топла вечер,
а ти ще си до мене, Сам...


Малко набързо и не особено кадърно, но пък с мнооого обич за теб Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 492
  • Мнения: 292
Ето, давам:

Дъждът в косите ми се стича
и ме дарява с хладни ласки,
и вятърът край мене тича,
студът по устните ми драска,

а ти къде си да ме стоплиш?
А ти къде си в този час?
Нима не чуваш тези вопли,
нима не чуваш моя глас?

Ела! И донеси ми пролет
с небе, и слънце, и цветя,
душата ми жадува полет
ведно със твоята душа.

Да идем някъде далече,
където няма мраз. И там
ще гасне тихо топла вечер,
а ти ще си до мене, Сам...


Малко набързо и не особено кадърно, но пък с мнооого обич за теб Heart Eyes Heart Eyes Hug

Да не си посмяла да го повториш ....  #Cussing out
 smile3501 smile3501 smile3501  Разкошно е Розе   Heart Eyes
Благодаря ти (ниЩо че е за Сити  Hug) благодаря , че го споделяш с нас.

# 493
  • Мнения: 630
Роза! Не знам какво да кажа, освен че за втори път ме усмърти (прости ми тъпата дума), но се чувствам точно като простреляна.
Прекрасно е! Е просто няма как да не сменя думите под аватара, това е.

# 494
  • Мнения: 6 388
Розе, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Shocked Невероятно е с каква лекота пишеш и как всеки път ти се получава толкова нежно и прекрасно.

Общи условия

Активация на акаунт