SUPERNATURAL-To talk about

  • 25 706
  • 731
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 6 388
ПП- Момичета тази снимка се казва, че е от сета на каубойският епизод и че е истинска, вижте я.Дано да е истинска наистина Simple Smile Цък за голяма Simple Smile
И аз прочетох на няколко места, че е истинска. То не се личи много-много кой е, ама на юнашко доверие ще приемем, че е Дженсън и че е истинска.  Wink
Хм, никак не е ясна проклетницата, но тези устни newsm78 ... Знам ли, докато не ги опитам не съм сигурна Rolling Eyes :
- Хей, каубойче, к'во си?
- ???!!!
- Яаа ела насам - ще те ям Joy !

# 256
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Изпълнявайки условията по облога, пускам нещо, което не е свързано с разказа, който пишем в момента. Не съм предполагала, че ще ми е толкова приятно да загубя  Laughing

ЛЮБОВНИ КРАЖБИ

Любов Йовкова седеше на бюрото си с поглед, вперен в монитора и се опитваше да имитира работа, докато изпиваше всеки сантиметър от тялото на Джаред. Имаше сериозен и съсредоточен вид и само дишането, което опъваше почти до крайност ризката и, издаваше бурята в нея.  Колегата й скришом поглеждаше към деколтето с размер на границите на приличието и се опитваше да отгатне цвета на бельото. Шефът им влезе, Любов го благослови наум и се усмихна с най-невинната си усмивка.

- Любов, душко, спаси ме! - „Ох, какво ли ще ми натресе пак” - помисли си отегчено и закима разбиращо.

- Главния ме тормози цяла сутрин. Щели да снимат някаква американска продукция у нас, и министърът на културата иска да им окажем пълно съдействие. От теб искам да ги организираш - -хотели, ресторанти, ала-бала, английският ти е като роден език, а и поразбираш от филми. Ще намериш какво да им говориш докато са тук. И виж, покажи им забележителностите, води ги на Етъра, на Съни бийч, нали така му викат, до Банско отскочете, имат две седмици докато екипът подготви декорите и другите им там неща. Ще ги забавляваш, мило, няма начин.
- Кога пристигат и кой ще забавлявам, по ягодите?!
- Утре. Звездата им е Джаред Пада-пада....някой си. Чувала ли си го?
-Ъ-ъ-хъъ.
- Любов, какво ти е? Глей сега да ми се разболееш нещо, убивам те! Температура ли вдигаш, що трепериш...леле грип!
-Н-н-нищо ми няма, утре съм на линия.
-Браво, моето момиче, ти си герой, да знаеш разчитам много на теб - завърши авторитетно шефа и излезе, а Любов остана да се събира...но не успя.

И на другата сутрин на аерогарата все още се събираше, но външно поне по нищо не личеше. Опъната коса, перфектен грим, права пола и
тясно сако, отдолу още по-тясна риза. Чу смеха му, още преди да го види и устните и затрепераха. Поне краката я държаха. Докато го видя!



Носеше голям и очевидно тежък сак с лекота. Вените му бяха изпъкнали, а усмивката така грееше, че изведнъж и стана непоносимо горещо. Помаха му несъзнателно, а той се усмихна още по-широко и забърза към нея. Любов се опита да не мисли как къса бялата му фанела и го притиска до стената и се настрои професионално, или поне така се надяваше.
Две-три стандартни реплики.... мъгла.... запознаване с останалия екип, отново мъгла...качване в паркираните служебни коли...о, какъв гръб...случайно докосване на коленете...токов удар. Остави ги да се настанят по хотелските стаи, Джаред каза, че ще вземе душ...и тя не би отказала един, но леден. Поръча си водка в ресторанта, метна я, поръча кафе и зачака. Два часа, две водки и три кафета по-късно, реши да се качи до стаята за да види защо се бави. Имаха планирана обиколка на София, и той бе казал: - кукло, 15-20 мин и идвам.
Почука на вратата, чуха се тежки стъпки и съвършенство в бяла риза и отвори, а Любов вдиша аромат на млада, току що изкъпана мъжка кожа и леко позалитна.
-Защо се забави? - Джаред грееше и се смееше, а зъбите му лъскаха като на хищник.
-Чаках те долу, слънчице - опита се да влезе в непринудения му  тон и почти и се получи.  - Имахме планове
-Май сме се загубили в превода- наклони се  към нея и тя преглътна, но ръката му хвана бравата на вратата и я тръшна.

-Ех, че е горещо в България - хвана ризата отпред и започна да си вее, а Любов се понадигна за да види колкото може повече. Шията му лъскаше от пот, а косата му беше мокра на слепоочията.
- Свали това сако, нека ти помогна - посегна уверено към единственото копче и то се предаде само с докосване. Мина зад нея и хвана раменете и, а стегнатото му тяло се опря разтърсващо в нейното. Плъзна ръцете си от шията надолу и сакото се свлече като от само себе си. Любов усещаше стегнатите бедра да се поклащат леко, като при бавен танц и на всяко поклащане да се притискат към тръпнещото й тяло. Ръката му отметна косите и усети горещи и пъплещи устни по врата си и се опита да се обърне с лице, за да види наяве това, което си бе представяла стотици пъти.
-Ш-ш-ш - чу в ухото си и ръцете му, притиснаха тялото и в неговото, сломявайки всяка възможна съпротива, a после, преминавайки бавно и сластно от бедрата и нагоре се заровиха в косите, започнаха да ги мачкат и да навеждат главата напред и обратно. Любов погледна в огледалото пред себе си, очите му бяха помътнели от страст, устните полуразтворени, а върха на езика ги докосна, преди да ги прехапе. Личеше си, че полага усилия да забави и удължи екстаза преди да я просне където му попадне и да я накара да вие от удоволствие. Опита се да му отнеме контрола като се свлече надолу, измъкна се от хватката, отдалечи се от него и се обърна. Играта му хареса, погледна надолу, усмихна се криво и погали долната си устна с пръст

Любов се подпря на стената за опора, и наслаждавайки се на поетия контрол прекалееено бавно започна да разкопчава копчетата на ризата си. Очите и се плъзгаха по бедрата му, по стегнатите, огромни ръце и се спираха на устните, които я привличаха неудържимо.
-Кукло, достатъчно те чаках – гласът му стана властен и дори заплашителен. Стихията на младото му тяло я застигна, ароматната му кожа я замая. Гърдите му я затиснаха до стената и чу шепота в ухото си, който премина в глухо стенание. Зарови глава в мократа му шия и я опита. Устните й отказваха да я пуснат, но той хвана главата и с две ръце и ги пое в своите. Помете я като буря, помете цялата хотелска стая. Остави я тръпнеща, прималяла и заситена на кожения диван, едва държейки цигарата. Седеше на земята до нея, гледаше я и се усмихваше, а руменината по бузите му бе очарователна.
-Любов, наистина ли си моя за две седмици? - Гласът му я погали, а не след дълго тежкото му тяло я покри...отново.

Краят е отворен  Laughing

Последна редакция: пт, 28 яну 2011, 14:42 от Г. Краули

# 257
  • Мнения: 200
Г. Краули нямам думи, това е просто страхотно! Като на филм ми беше, толкова добре си го описала!   newsm20  Много ми хареса /др тема, че Джаред ми е слабост/. Браво Галка, много ти се отдава   bouquet

# 258
  • Мнения: 630
Галче, отдава ти се, обаче чудя се аз що ли се хванах на хорото, сигурно ми е първи и последен опит цък

# 259
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
обаче чудя се аз що ли се хванах на хорото
Ми щото хем ти се отдава и на теб, хем те влече  Laughing
Мирка, радвам се, че тоя филм, дето ми се върти в главата и ти го гледа и хареса  Laughing

# 260
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Един фен в tmbl-то беше направил нещо като ода за кривите крака на Дженсън. Много се смях Joy

Тъпо това със сериала. Ако ще го местят нагоре надолу и не са наясно къде да си го сложат направо да му слагат финал и точка. Прилича ми на "Да изхвърлим Свръх от програмната схема" Crossing Arms

# 261
  • Мнения: 3
Надникнах за минутка тук евентуално за ново инфо за филма и историята на Галка ме рзмаза. Аз не знам ако спечелиш облог пък, тогава какви ще ги съчиняваш  Grinning  Направо се озовах в АУ-то и повярвах, че е възможно това някога или и сега в някой паралелен свят  Grinning . "поднася кошница с цветя"

Инче, теб ще те чета, ако е за четене, от къщи, нещо се разконцентрирах ужасно

# 262
  • Мнения: 630
Лили, да ти кажа не знам дали е за четене Joy Joy Joy

# 263
  • Мнения: 6 388
Галче!
АX!

PS. Четох поединично, но го изживях двойно Peace .

Amore

# 264
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Лили, не само е за четене, ами и за фантазиране и за...довършване  Joy
Импалко, е това "АХ" чаках  Laughing

# 265
  • Мнения: 177
Привет, девойки!

Голям яд днес с това отлагане!
Това ми беше лъчът светлина
след тази кофти седмица,
обачеее...греда  Crossing Arms


Краули.... Crazy Какво беше това чудо
по-горе   Stuck Out Tongue Closed Eyes  Stuck Out Tongue Closed Eyes  Stuck Out Tongue Closed Eyes
Ама, така е, като чета чужди разговори....


Момичета, имам нужда от вашата
компетентна и навътре-в-нещата помощ  Praynig
Трябва ми  снимка на пастори Уинчестърови!
Но от онези кадри, без ръкавите  Laughing
Обаче не мога да си намеря!
Не знам и къде да търся, освен в гугъл,
импровизираки...
Моля ви, ако някоя може да ми помогне,
много ще черпя!  Praynig Praynig Praynig
(И снимката да е възможно най-хубава,
изчистена и ясна, защото искам да я пльосна
на една тениска. Ама съм и капризна  Embarassed Crazy)

# 266
  • Мнения: 3
Такаааа, прочетах и на Ина вариацията по темата "на Джаред много българска Любов"  Добре, че не го направих  в офиса, знаех си, че ще ми е вредно  Mr. Green   Много харесах, чак се сгорещих  Grinning  А в предния пост имах предвид, че може да е за гледане, не съм се съмнявала в Ина, че може да пише за Джаред  Joy  Малко да илюстрирам субекта на писанията, достоен е за многотомно издание  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  

Нети, ти сигурно искаш тези свети тела, аз не мога да помогна, но все някоя добра душа ще ти услужи

Последна редакция: пт, 28 яну 2011, 18:39 от lili0909

# 267
  • Мнения: 630
Аморе, какво е това "аморе" без нищо? Или не се отнася за мен? Joy
Люс, моля те, не ме споменавай, че нещо се вкарах в пълен срам, моля те...

# 268
  • Мнения: 3
Много ти е хубав подписът, Инче, разбива  Heart Eyes   Мислех аз да го ползвам, но ти си ме изпреварила  Joy  Добре се е получило с аватара, пълна хармония.  Ми, хубаво, ще забравя, че съм чела нещо, няма дерт   Wink  Ама е готино, да знаеш "оплез."

# 269
  • Мнения: 177

Нети, ти сигурно искаш тези свети тела, аз не мога да помогна, но все някоя добра душа ще ти услужи

Дааа, даааа  Crazy
Обаче и аз само тази снимка открих,
а този плешивия някак хич не ми пасва  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт