SUPERNATURAL - The Wait is Over

  • 28 287
  • 691
  •   1
Отговори
# 420
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Злате, благодаря за клипчето, Сам и Дийн с това готино бебе ще предизвикат преждевременна овулация сред фенското общество Laughing

И понеже вчера се подсетих за един медиум, на който дължа медийна изява(Бед, стягай дупе, ти си наред)

ЖЕРТВИТЕ, КОИТО ПРАВИМ
Глава 3
ЗВЕЗДОПАД (нищо турско)


   Даяна трескаво затвори лап-топа и се усмихна на себе си. Какво пък, среща с непознат. В опасния свят, в който живееше, това не беше най-страшното нещо, което можеше да и се случи.
   -Знам доста неща за теб, имам запознати приятели-вече стоеше на масата в бара срещу него и никак не съжаляваше, че беше приела поканата му.
   -Те не знаят това, което би те впечатлило най-много. -меките му устни леко се издадоха напред, а малко след това се разтегнаха в самоуверена усмивка. Дийн знаеше, че момичето е разпитало духовете за него, но това не го притесняваше ни най- малко.
   -О, повярвай ми, подучух д-д-оста впечатляващи неща.-“Заекнах ли? Господи, ако този мъж прехапе още веднъж долната си устна няма да мога да свържа и две думи в изречение“ Тръсна косата си и леко се поизпъчи. Знаеше как  действа това на мъжете и бе решила да си възвърне трезвия разум, като замъгли неговия. Очите му се стрелнаха по шията и, после надолу и изненадано се спряха на очите и. Въздуха около тях се наелектризира и точно когато си мислеше, че владее положението той извъртя глава настрани, облиза устните си и поглеждайки я право в очите взе ръката и в своите ръце.
   -Искам да те повозя.
  Гласът му беше нисък и дрезгав, а тонът не  
търпеше възражение. Не, че  би  си помислила да възрази, но можеше да окаже поне малко съпротива. Докато разсъждаваше над това, вече се бе притиснала до него и вървеше към паркинга. Изобщо не се учуди, че лъскавата Шери Импала е неговата кола. Вътре миришеше на кожа, барут и още нещо, което накара ноздрите и да се разширят и да поеме въздух. Миришеше на Дийн!
    Караше бързо, рисковано и уверено. „Точно както живее“-помисли си Даяна и постави ръката си на коляното му. Започна да кара още по-бързо и рисковано, но вече не така уверено. За щастие вече бяха на полето до изоставена фабрика и Дийн спря.
   -Ще ти покажа звездите, каза той, но кой знае защо не слезе, а хвана главата и с две ръце и започна бавно и много нежно да целува устните и.
   -Д-д-аа, може и да ги преброим-последни усилия да поеме контрол.
   -Да, може да започваш. Усмивката му грееше дори в тъмната кола
   -Една, две, две, още....още, да, още... много... звезди!
   Даяна даже не знаеше, че по това време на годината е облачно и звездите се виждат само от задната седалка.

Последна редакция: чт, 30 сеп 2010, 16:52 от Г. Краули

# 421
  • Мнения: 2 040
А ето още няколко промоснимки от 6.04 "Weekend at Bobby's"

# 422
  • Мнения: 292
Цитат
ЖЕРТВИТЕ, КОИТО ПРАВИМ

WOW  smile3501 smile3501 Гале, обърка ми фантазиите направо. Браво, супер е ...... направо жестоко ....

# 423
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Ще има ли целувка между Кроули и Боби?

# 424
  • Мнения: 1 343
Ахахахах Гале бравооооооо Simple Smile Това за звездите ме събори от стола хахахаха Simple Smile
А още не са се метнали на задната седалка нали Simple Smile Направо я чака звездопад после Simple Smile

# 425
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Охоо, колко имам да чета   Flutter

За малко ме нямаше и пропуснах близо 30 страници и първи епизод Blush Снощи обаче го изгледах и хммм, нещо не ми е както трябва.. Crossing Arms С риск да засегна прекрасните градинарки, но новият Сами никак, ама никак не ми хареса..сякаш няма нищо общо с който и да било Сами от последните пет сезона...имам чувството, че просто е possessed  #Crazy .... И тази новоизлюпена рода много ме подразни  Stop
Ох, казах си тревогите, които нарушават съня ми  Blush
Отивам да четааа   bouquet Hug

# 426
  • Мнения: 6 388
Г-це Краули,

 Joy Joy Joy Joy Joy Супер! А продължение?

... Бед, стягай дупе, ти си наред ...

Само това малко ме притесни, но вие си знаете hahaha hahaha hahaha .

Последна редакция: чт, 30 сеп 2010, 18:38 от Impala

# 427
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
момичета,не знам дали сте ги виждали ама имаме интересни http://www.fanpop.com/spots/dean-winchester/images/6170547/title … -winchester-photo

# 428
  • Мнения: 2 040
Галче, бравос!   bouquet  bouquet Така както чета си изкара една голяма почерпка от г-ца Скълиън  Wink.

... Бед, стягай дупе, ти си наред ...
Само това малко ме притесни, но вие си знаете hahaha hahaha hahaha .
И мен  Rolling Eyes Laughing

Едно страхотно интервю с Миша Колинс - http://www.comicbookresources.com/?page=video&show_id=424036#share_area

Последна редакция: чт, 30 сеп 2010, 19:01 от Злата с метлата

# 429
  • Мнения: 436
Благодаря за новите сведения от всепризнати инфо-хрътки на темата  Hug bouquet

Импалка, моля, пак заповядай! И благодаря за фотоса, шмугвам се веднагически и ще коригирам израженията и на двамата!

Мис Краули, поздравления  bouquet Отлично четиво сте ни спретнала! Чакаме продължението.

Последна редакция: чт, 30 сеп 2010, 21:19 от Red Sonja

# 430
  • Мнения: 5
Пинокия,
Ще остане ли за Падрината ти загубилия 'мощната битка' Ди-й-йн? ‘Щото ако да, да взема да го изтОщя още докато идваме за нея...

Импалка, Ше остане разбира сА  Mr. Green Knock yourself out Wink ... aмааа, пожали го малко момчето, недей го мъчи прекалено, че колко чакат на опашката Grinning Grinning Grinning

Галчееее Имаш едно глобално 'браво' от мен Grinning Grinning Grinning Уоми си я съборила от стола, а на мен ми иде да си съборя покрива, та звездите да влязат и в моя дом Grinning

... а на Златето, дупе да и е яко  hahaha

# 431
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Айде, пък ако предизвика по-особени сънища, да споделите Grinning


ИМЕТО МИ Е...

   Мис Уитметъл прибра учебниците по „Етика и морал“ в черното си куфарче и излезе от класната стая. Хубавото на втората и професия беше, че не се налагаше да сменя дрехите си след училище. Мъжете полудяваха щом като излезеше в строгия костюм на гимназиална учителка и изпадаха в истерия когато покачена на десет сантиметрови токчета се наведеше за да вдигне показалката, а от цепката на черната и пола се показваха безкрайно дългите и , обути в мрежести жартиери  
крака.
   Тази вечер в бара се беше събрала обичайната тълпа. Нищо не предвещаваше събитията да се развият по начин, който щеше да разтърси еротичната танцьорка и да я накара да благодари на Господ, че е я създал жена.
   Забеляза го още с излизането на сцената, въпреки, че беше с около десет години над предпочитаната възраст. Отпиваше от бирата си. Полуотворените му устни с леко изкарано езиче, облизването след всяка глъдка и нескрития интерес с който я проследи я накараха малко да претупа танца. На финала се изправи пред него, той размаха сто доларова банкнота и Бед пропълзя на четири крака за да му даде възможност да я пъхне в корсета.
   -­Имам още нещо за теб-каза уж небрежно, но в очите му се четеше желание и нетърпение.
   -Няма шанс да откажа...на следващите сто долара. Дишаше толкова тежко, че корсета започна да се впива в ребрата и.
   -О, бейби, в мен има много по-...задоволителни неща от портфейла ми. Казвайки го отново отпи от бирата, повдигна в очакване едната си вежда и се облегна назад.
   -Мотел „Тореадор“, стая 13, чакай ме след 20 минути.
   -Бих искал да излезем заедно, не ми се иска да ме въжеш и да стоя сам, мислейки си за теб и за това колко добре бихме си прекарали.
   -Гарантирам ти, че след тази нощ наистина ще си мислиш за мен и за това колко добре СМЕ СИ прекарали. Не мога да изляза с теб от тук, все пак имам репутация, искам да запазя доброто си име.
   -Ок, не закъснявай-Оу, на този мъж му отиваше да командва. „Не бих си и помислила“ отговори му наум и опитвайки се да върви бавно се отправи към гримьорните.
   Когато влезе в мотелската стая го завари седнал на леглото. Изглеждаше приятно изненадан и  малко смутен.
   -Честно казано не вярвах, че ще дойдеш. Наистина много ми харесваш и не приличаш на жена, която би си тръгнала със случаен мъж от бара.
   -Всъщност ти си ми първия (за деня, допълни наум), а и честно казано в теб има нещо престъпно изкусително.
 Преди да се усети той се приближи с гъвкава походка и  наведе главата си към нея.
   -Кажи ми иметоси!-Дийн повече не можеше да се сдържа, а шепотът в ухото и я накара да настръхне-Кажи го!
   -З-защо-гласът и беше дрезгав и подканящ.
   -За да го нашепвам докато...докато...ръцете му пропълзяха  по  тялото и устните намериха нейните. Леко го отблъсна, опряла ръце в гърдите му. Затвори очи за да се наслади на допира. Започна бавно да откопчава копчетата на ризата, а след това продължи и надолу.
   -Първо АЗ имам нещо за теб.

Последна редакция: чт, 30 сеп 2010, 20:22 от Г. Краули

# 432
  • Мнения: 292
Гале, трябва да напишеш цял роман, така да знаеш ....... +18 и да го публикуваш тук.
Завиждам благородно, на теб и на Уоми, че може да пишете така ..... увлекателно .......  Twisted Evil

# 433
  • Мнения: 2 040
Галче, не знам какво работиш, обаче ако не е авторка на еротични романи, бързо го зарязвай!  Hug   bouquet 

   Забеляза го още с излизането на сцената, въпреки, че беше с около десет години над предпочитаната възраст.    
А това изречение ме срути от смях!  Joy Joy Joy
Чудна си!  Hug Hug Hug Hug Hug

# 434
  • Мнения: 436
Малко встрани, да си кажа че току-що изгледах Стоунхендж Апокалипсис.
Тези нашите красавци що не си изберат поне веднъж по-смислен филм, в който да участват (просто за разнообразие)?!?
Иначе беше чудесно да гледам час и половина Миша, голям сладур е, но филма си е гола-вода.

Прощавайте за спама, ама ако не си изкажа възмущението тук при вас, другарките съотборнички и градинарки, няма къде другаде Laughing   bouquet

Мис Краули, супер, искаме още, все пак утре е петък...

Общи условия

Активация на акаунт