SUPERNATURAL - Double the fun double the pleasure

  • 25 175
  • 745
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 6 388
Розе,

Не знам толкова думи, че да ми стигнат, за да те похваля както подобава. Затова просто ще ти благодаря   bouquet   bouquet   bouquet !

А това клипче е за да се опитам да довърша Mr. Green Apocalyptic city Heart Eyes : http://www.youtube.com/watch?v=njGn7N6Vhy4 . Не знам защо, но докато четях поредното прекрасно стихотворение на Зимна роза Hug , то изникна в съзнанието ми.

# 226
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Розее, НЕ СПИРАЙ!!!   bouquet

Гледам, че повечето сте се потиснали от последния епизод, айде да ви разсея с едно подранило коледно разказче. И да знаете, в нашата си паралелна реалност Краули си е жив и здрав, за радост на bichito   Laughing

СУПЕРНАТУРАЛИШЕ

   Боби погледна украсената елха в ъгъла на стаята, а после погледът му се насочи към още по-украсените момичета, седнали на дивана, които се кикотеха и притискаха в Дийн. Изля пунша от чашата си в саксия, в която някога имаше фикус и я напълни догоре с уиски. Тази вечер то щеше да му е по-необходимо от въздуха.
   Още не можеше да повярва, че се беше съгласил да се съберат в къщата му на Коледа. Не стига, че Дийн вместо с една се изтърси с две мацки, Сам беше довел това диаболично момиче, а за капак трябваше да търпи и Краули, който въпреки, че бе абдикирал от адския трон и неспособен да отказва на дъщеря си бе загърбил демоничните дела, си оставаше един дребен, нахален и досаден демон.
   Чу се почукване и без да дочака отговор бившия Крал на Ада влезе, като никога през вратата, придржен от младо и красиво създание.
   Краули представи Алехандра, скромна и културна на вид, но с огнен испански темперамент, който съвсем скоро щеше да се прояви. Сам стана за да настани гостите, а Алехандра ококори очички при вида на младото му стегнато тяло и започна да си шепне „Студен душ, студен душ“ Това не остана незабелязано от Краули, но той въздъхна примирено. Когато си с такова младо и страстно същество, трябва да се примираваш с кратките му залитания. Краули знаеше, че още щом се преберат в имението му, в коридира, в кухнята, в спалнята, на терасата и в банята, щеше да избие от прекрасната главичка на испанката всяка мисъл за друг мъж и разчитайки на 500 годишен опит и 7 см в допълнение щеше да я накара да иска пощада...и да се моли за още.
   -О, Луцифер! Внуците ми ще са  лосове! Произнесе патетично, когато Сам се насочи към него. - Тиквичке, наистина заслужаваш нещо повече!
    -О, папа-сви устни Гала  -обеща ми да се държиш прилично!
Последваха няколко сопнати изречения, произнесени на френски, а Сам, който тъкмо замисляше да смеси уискито със светена вода се загледа в устните на приятелката си, които бързо и неразбираемо се движеха, френските думички ги караха да изпъкват съблазнително  и мисълта му се насочи единствено към обмисляне на варианта как възможно най-бързо да я завлече до съседната стая, където своевременно да се възползва от езиковите и умения.
   В шеги и закачки, прекъсвани от време на време с „Balls“
от страна на Боби, който въпреки, че даваше вид на сърдито старче, все пак се забавляваше, дойде време за размяна на подаръците. Дейна кокетно поднесе своя на Дийн, той разтвори пакета и  изненадано извади  стегнати червени шорти. Сам за малко да се задави с пунша, но успя да каже с престорено съчувствие: „Можеше и да е по-зле, стикове за голф, например“. Дийн го изгледа под вежди, помисли да каже нещо, но се откза. „По дяволите, пак ще разиграваме еротични сценки“ - промърмори на себе си, но разбра, че от самата мисъла за това тясните шорти щяха да му отеснеят още повече. Бед го придърпа до себе си и му прошепна на ушенце, че не му е купила нищо, но все пак е завързала червена панделка на голо и Дийн започна нетърпеливо, но и с боязън да очаква края на вечерта, когато щеше да се усамоти с двете палавници и да удоволетвори всяка еднa от неприличните им фантазии. В това време Гала мислено дълго и ненаситно целуваше устните на Сам, като същевременно полагаше усилия да държи Алехандра далече от него, която, явно решила, че Дийн е по-добре охраняван и от Сам в края на краищата миряса и осъзна, че все пак с Краули е изтеглила най-дългата клечка.
   Няколко галона уиски по-късно Бед, която бе заспала на рамото на Дийн промърмори в просъница: „Не, не си прекалено млад“, сепна се и  забърса с грациозен жест тънката лигичка от устните си. Дийн я погледна замечтано, после се обърна към Даяна и се усмихна на себе си. Погледът му срещна този на Сам и двамата, сякаш подвластни на телепатична връзка, която до този момент не бяха усещали си спомниха за една друга, много по-тъжна Коледа, и за още една, и още една. Очите на Сам помътняха от спомена, който го отнесе в онзи мотел, няколко месеца преди адските хрътки да разкъсат Дийн пред очите му. Безсилието, което изпитваше тогава, болката от предстоящата загуба и усилията, които полагаше за да изглежда весел го накараха да си помисли, че колкото и абсурдна да беше сегашната ситуация, това беше най-близкото до щастие състояние, което хора като тях щяха накога да изпитат. Не, те никога нямаше да имат своя „ябълков пай“, а и това, което бяха преживели щеше да направи вкуса от подобно нещо по-скоро блудкав, отколкото сладък. Но тук и сега, в това относително спокойно и безопасно място, преборили ангели, демони и  себе си, останали заедно, напук на целия божествено-диаболичен план, те можеха да си позволят да помислят за простите неща от живота и даже да помечтаят за времето в което сбирки като сегашната щяха да са ежедневие, а на лов ще ходят само през уикендите. Разбира се за един по-специфичен, свръхестествен улов.
   В този момент от избата на Боби се чу протяжно стенание. И всичко започна отначало.

# 227
  • Мнения: 6 388
Галчееееее, Галче,

 Joy Joy Joy Joy Joy

# 228
  • Мнения: 292
Галчеееее,  Hug Hug Hug
БЛАГОДАРЯ ТИ   bouquet
Обещавам тържествено да гледам само "татко ти" поне за тази вечер.

Розичка, думи нямам за да опиша творчеството ти.   bouquet  poesia preciosa

# 229
  • Мнения: 630
Галя, получила си вдъхновението, а... hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
Импала, ти се появи, къде се губиш, момиче, липсваш ми? Много страстен танц, зачервих се  Embarassed...

# 230
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Хахаха, браво на кандидат-мотиката!  Laughing Laughing

"Внуцине ми ще са лосове"  Mr. Green
Това ми напомни на една реплика от "13-тата годеница на принца" по повод принца. Бащата на принцесата като видя принца (Мамалев) кахърно изтърси: "Ми, че това е кюфте! Кюфте с корона! Ми, от това кюфте ще народиш кюфтета!"....

И аз работя по въпроса с кОнкурса, скоро ще се разпиша в темата Simple Smile


Апокалиптик, като как беше следобедният сън? Разтърси ли нечий сват  Wink

ЕДИТ: Благодаря за милите думи на всички, които са харесали стихотворението ми   bouquet

Последна редакция: пн, 06 дек 2010, 16:52 от Зимна роза

# 231
  • Мнения: 6 388
Импала, ти се появи, къде се губиш, момиче, липсваш ми? Много страстен танц, зачервих се  Embarassed...

Dolcezza, Hug

Тук съм си, няма отърване Mr. Green . Ето ме и в последния епизод, само с Ди-й-йн обаче - много мразя, когато се разделят. Не че винаги трябва да са като залепени един за друг, но ми е мъчно Cry , когато се разделят така.

PS. 'Тодес' са невероятни - няма да си простя, че не отидох да ги гледам наживо.

# 232
# 233
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
ООО! ААА! СПЕЧЕЛИХМЕ! newsm44


# 234
  • Мнения: 2 040
Дийн малко ме издразни - запънал се е като малко дете за душата на Сам, и пак на принципа - дай да го направим, пък после ще му мислим Rolling Eyes
Eй, няма ти угодия на тебе! Сега какво искаш - Самито без душа ли да остане. Ако Дийн беше решл да не се занимава с душата на Сам, щеше да кажеш - "Този пък Дийн как може да не го е грижа за душицата!"

Розичке, невероятна си!   bouquet Hug Ина, завиждам яко за стихотворението.  Hug

Галче, уф, как ме юркат  Sad, ще се наложи после да чета твоето произведение.

Ураааааа! Браво на супернатуралните фенове!  newsm44

# 235
  • Мнения: 0
Розичке, суперлативите по отношение на творчеството ти започват да ми се изплъзват! Просто не мога да намеря достатъчно хубави думи, за да опишат прелестните неща, които пишеш.
Благодаря ти, че ги споделяш с нас и завиждам ужасно на Апокалиптик, задето вече си има нейно лирично преживяване... Simple Smile

Галче, пу-пу - и на теб перото много ти се удава! Simple Smile Направо си се представих как в паралелната реалност се притискам гальовно в Дийн и срамежливо му подарявам чврвени шорти, които после си мечтая как ще съблека! Grinning
Общо взето с Бед пак го раздаваме палаво, а? I like! Mr. Green

И накрая, браво на всички вас (и на супернатуралните фенове по света) - успели сме да се преботим за корицата на TV Guide. Simple Smile Юпиииии! Simple Smile

Аз също смятам да се отчета за конкурсната програма, но разказът ми не е на коледна тематика. Simple Smile Дано да ви хареса, изчиствам го и тези дни ще ви го пусна. Simple Smile

Последна редакция: пн, 06 дек 2010, 20:37 от Dana_Scully

# 236
  • Мнения: 292

 

и ако това не е Коледен подарък ..... ох деколтетата ....

# 237
  • Мнения: 0
Ето и интервю относно корицата на TV Guide:
http://www.youtube.com/watch?v=wTm5xKX-tDE&feature=sub

# 238
  • Мнения: 3 818
Дийн малко ме издразни - запънал се е като малко дете за душата на Сам, и пак на принципа - дай да го направим, пък после ще му мислим Rolling Eyes
Eй, няма ти угодия на тебе! Сега какво искаш - Самито без душа ли да остане. Ако Дийн беше решл да не се занимава с душата на Сам, щеше да кажеш - "Този пък Дийн как може да не го е грижа за душицата!"

Бе аз без душа Сам не искам да остава, ама искам малко да помисли Дийн, да видят първо има ли начин и какъв да освестят Сами като се съедини с душата си а не така - юруш на доматите, ние ще те направим зеленчук, пък после ще те поливаме Laughing

# 239
  • Мнения: 0
Ех, почувствах се и лично поздравена - има-няма 100-тина гласа имат и от мен Blush

Общи условия

Активация на акаунт