SUPERNATURAL - Double the fun double the pleasure

  • 25 181
  • 745
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 6 219
Охххх, просто ще ме уморите!!!

Само може ли някой да ми обясни как са разпределени отборите... И каква е връзката между градинарството и джаред/съответно Маракана и Дженсън...

# 91
  • Мнения: 6 388
PS. Tази снимка не ми е позната. На мен Shocked ?!
От Коледната колибка е.

Благодаря. Ненаситно-снимко-хрътковата ми чест остана неопетнена.

Зимна роза,

   bouquet   bouquet   bouquet

От мен една снимка на Джаред, така както аз почти най го харесвам - цък! Нека е поздрав за всички и най-вече за Apocalyptic city Hug .

# 92
  • Мнения: 630
Impala, така ми харесва поздрава... много го харесвам с тая фанелка Rolling Eyes... и потен  Joy Целувки...
Градинарският сценарий е супер  Grinning

# 93
  • София
  • Мнения: 6 219
Вече образована...

Да питам може ли да си крадна ей тоз аватар, да не е зает от някой?!?!?!? Видях го в предишна тема...

# 94
  • Мнения: 6 388
Impala, така ми харесва поздрава... много го харесвам с тая фанелка Rolling Eyes... и потен  Joy Целувки...

Дамм, да знаеш от гледката на тази потна, здрава, стегната, мускулеста шия на какви мисли ме избива.... ‘щото на действия няма как, за съжаление Cry ... Наслади се и тук: седни и ЦЪК!

I.Ivanova,

Искаш ли го цветен?

# 95
  • София
  • Мнения: 6 219
Ама вие знаете ли, че снимките на потни мъже по обяд за опасТни за обяда!?!?!?!?!?!?!?
И пак е с пръстен на ръката и пак е с онази прическа...

Импала, тъй ми по - хАресва! Благодаря... (обожавам черно-бели образи)

# 96
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Ето и последния сценарий (дано ви хареса):

ЕКСТЕРИОР
(Плаж. Ден. Слънце. Вълните прииждат и се оттеглят. Чайки. Полуразрушен пясъчен замък.)

КАСТИЕЛКИТЕ
(Стоят до скалите и гледат към небето. Правят си „козирка” с длан, за да не им блести слънцето)

ЕКСТЕРИОР
(Плаж. Ден. Слънце. Небето става неестествено ярко. Разнася се гръм. В лъч светлина на земята се спуска АНГЕЛЪТ)

КАСТИЕЛКИТЕ
(Развълнувано го гледат)

АНГЕЛЪТ
(Тръгва към кастиелките. Шлиферът му се развява.)

ЕКСТЕРИОР
(Плажът. Забавен кадър. Като фон звучи тази песен
http://www.youtube.com/watch?v=h1veKfFHATA )

АНГЕЛЪТ
(Върви към кастиелките. Кадърът продължава да е забавен. Поглежда кастиелките странично. Изражението на лицето му е непроницаемо. Близък план на сините му очи. Те сияят.. Песента-фон звучи в частта:
Don't ever try to fool me
Cause I can see right through you
It's in your eyes
You are the devil in disguise
)

КАСТИЕЛКИТЕ
(Окапват като круши една подир друга)

ЧЕРЕН ЕКРАН. ФИНАЛНИ НАДПИСИ.

# 97
  • Мнения: 6 388
Ама вие знаете ли, че снимките на потни мъже по обяд за опасТни за обяда!?!?!?!?!?!?!?
И пак е с пръстен на ръката и пак е с онази прическа...

Импала, тъй ми по - хАресва! Благодаря... (обожавам черно-бели образи)

Задави ли се, едва преглъщаш Mr. Green ?

Зимна роза,

Пореден   bouquet за теб! Ошушкахме градинката, но градинарките така и така само ги мачкат цветята Mr. Green .

PS. Ох, 'Devil in Disguise' - велико парче.

Последна редакция: чт, 02 дек 2010, 13:33 от Impala

# 98
  • Мнения: 630
Импалаааа, ако не съм ти казала, ето, казвам ти, обяснявам ти се в любов. обичам те, моля те, обичай ме и ти. И давай, ако имаш още, че минавам скоро в отбора на ненаситните Joy
Роза, пак да ти кажа, чуден е и този, особено Ингви ме уби hahaha. Сега остава и да реализираме филми по кратките сценарии и ще е завършено...

# 99
  • София
  • Мнения: 6 219
Ама вие знаете ли, че снимките на потни мъже по обяд за опасТни за обяда!?!?!?!?!?!?!?
И пак е с пръстен на ръката и пак е с онази прическа...

Импала, тъй ми по - хАресва! Благодаря... (обожавам черно-бели образи)

Задави ли се, едва преглъщаш Mr. Green ?

Определено... в тоя форум трябва да има предупредителна табела "ОПАСНО ЗА ЖИВОТА"  Heart Eyes

# 100
  • Мнения: 6 388
Импалаааа, ако не съм ти казала, ето, казвам ти, обяснявам ти се в любов. обичам те, моля те, обичай ме и ти. И давай, ако имаш още, че минавам скоро в отбора на ненаситните Joy
Роза, пак да ти кажа, чуден е и този, особено Ингви ме уби hahaha. Сега остава и да реализираме филми по кратките сценарии и ще е завършено...

Мммм, колко обичам да ме обичат!!! И да, и аз си те обичам Hug . Ама какво да давам: Сам или Ди-й-йн, искаш да си останеш градинарка или да станеш ненаситница newsm78 ?
Филмите ще са много интересени: всички завършват с куп натръшкали се жени и по един Убавец, които ги гледа Флюбено Mr. Green ...

# 101
  • Мнения: 3 818
и по един Убавец, които ги гледа Флюбено Mr. Green ...
и се чуди откъде да започне и коя да подхване да целува и съживява Joy

Иванова, да разбирам ли, че вече не мижиш от отвращение като видиш Сами/Джаред? Wink Laughing

# 102
  • Мнения: 6 388
и по един Убавец, които ги гледа Флюбено Mr. Green ...
и се чуди откъде да започне и коя да подхване да целува и съживява Joy

Аха! Съвпадаме дотам, докъдето ти оставих цитата както е в оригинал. В това, което задрасках - извини ме за което -, вече се разминаваме леееекинко... Или пък не: зависи как прелива живот Mr. Green Laughing .

# 103
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Розичке, страхотни са и последните два сценария Joy Hug Една мисъл обаче започва да ме гложди? Ти от кой отбор си всъщност? Thinking Изпонатръшка цялото фенско войнство Joy Да не се окаже, че всъщност си Чък под прикритие и искаш и Дийн, и Сам, и Кас само за себе си? Crossing Arms Wink

# 104
  • Мнения: 436
Розичке, страхотни са и последните два сценария Joy Hug Една мисъл обаче започва да ме гложди? Ти от кой отбор си всъщност? Thinking ..... Да не се окаже, че всъщност си Чък под прикритие и искаш и Дийн, и Сам, и Кас само за себе си? Crossing Arms Wink

Вярно, Роз, караш ни да се замисляме  newsm78 Hug

Много готини сценарии  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт