SUPERNATURAL - Double the fun double the pleasure

  • 25 172
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Утро!! 

Така като гледам има махмурлии... Laughing

Изи, веднагически си вземам от сладкишите, слабост са ми  Blush .......мммммм, много вкусни си ги направила, облизвам си пръстите направо! Трябва да си станала още в тъмни изори, за да омесиш тестото и да ги изпечеш  Grinning

Днес по някое време ще ви запозная с най-краткия сценарий за филм в света  Mr. Green

Хубав ден на всички!   bouquet

# 76
  • Мнения: 3
Изида, благодаря, харесва ми духа на закуската - 3 към 1 в полза на сладкишите  Grinning

Ина, благодаря за Джаред поздрава, но го предпочитам на онзи снимка с чашата, микрофона, черния тишърт и пръстена  Mr. Green  Иде ми да го плясна тук отново.

РозеJoy  върти ми се наум като какъв ще го докараш тоя сценарий, но пък ти си пълна с изненади  Grinning   та знам ли?

# 77
  • Мнения: 436
Привет!
Изи, страхотна закуска, благодаря  bouquet
Роз, давай бързо сценария, сигурна съм че ще е суперски Simple Smile
Поздравите са суперррр, мърр и т.н.

Аз махмурлия не съм (този път), само съм недоспала. Снощи изневерявах на момчетата с Джерард - изгледах два филма с него, после още един филм (за вампири) и за приспиване си преговорих епизода с феите. Та около 3 часа сън май ми се събраха. Mr. Green

Сега кафенце, закуска, ммм, и довечера сигурно ще съм в леглото веднага след Сънчо Mr. Green

Момичета, да ви се обясня в любов за пореден път! Много ми харесва да съм при вас, чувствам ви като мои най-добри приятелки Hug Обичам ви!

Последна редакция: чт, 02 дек 2010, 10:24 от Red Sonja

# 78
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Трябва да си станала още в тъмни изори, за да омесиш тестото и да ги изпечеш  Grinning

Остави се... Whistling След като мятах разни месни топчета по нощите, за да предизвиквам определени съновидения, на края не успях да заспя и си казах - така и така няма да се сънува, Crossing Arms поне по едни сладкиш да завъртя Crazy Joy На мен сладкото също ми е слабост и точно разни сладкиши такива, не шоколад примерно Embarassed Laughing

Ще чакам да ни почерпиш с твоето творчество  bouquet

Радвам се, че ви харесва закуската. Ще слабеем друг ден Mr. Green

# 79
  • Мнения: 3 818
но го предпочитам на онзи снимка с чашата, микрофона, черния тишърт и пръстена  Mr. Green  Иде ми да го плясна тук отново.

Дали не мога да се пробвам да задоволя фенския ви вкус като плясна няколко мои любими снимки на Джаред Flutter

Специално за който харесваше мъжка ръка с халка Heart Eyes


 

И една моя любима Heart Eyes


И, разбира се, учебното помагало на градинарките. Всяка уважаваща себе си градинарка трябва да е наясно с цвета на очите на Джаред, а пълният размер на тази снимка дава възможности да се разучава в дълбочина Laughing

# 80
  • Мнения: 436
Слабеенето аз съм го оставила за напролет (или поне след Коледа-НГ) Mr. Green Сега зима идва, енергия трябва  Wink следователно имаме нужда от подхранване със сладкиши и всякакви други вкуснотии Crazy

Мхм, сладък Джаред, сладък... Heart Eyes Тези и на мен са ми от любимите му снимки!

# 81
  • София
  • Мнения: 6 219
За мен остава да ви поздравя за добро утро с много прекрасен г-н Екълс!


# 82
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Ей ме пак тука!

Представям на вашето внимание сценарий за най-краткия филм на света. Да вметна само, че е направен в три различни варианта и не е част от кОнкурсната прОграма, в която ще участвам с разказ.

Така, ето първият вариант:

ЕКСТЕРИОР
( На стадиона Маракана. Ден. Слънце. На тревата има разхвърляни топки и различни спортни принадлежности.)

МАРАКАНКИТЕ
(Строени са в редици. Облечени са в спортни екипи – къси шорти и потници с тънки презрамки)

ТРЕНЕРА
(Излиза от съблекалнята. На врата му виси свирка. Гледа строго из под вежди. Стиснал е устни. Походката му е тежкарска.)

ЕКСТЕРИОР
(На стадиона Маракана. Забавен кадър. Като фон на кадъра звучи тази песен: http://www.youtube.com/watch?v=5jJ6Cf0F_-M )

ТРЕНЕРА
(Върви срещу строените мараканки. Кадърът продължава да е забавен. Повдига поглед, но продължава да гледа строго. Извива лявата си вежда в дъга. Облизва устни. Песента-фон звучи в частта:
He's a one stop shop, makes my panties drop
He's a sweet talkin' sugar coated candyman
A sweet talkin' sugar coated candyman, ooh, yeah
)

МАРАКАНКИТЕ
(Една през друга започват да припадат.)

ЧЕРЕН ЕКРАН. ФИНАЛНИ НАДПИСИ.

# 83
  • София
  • Мнения: 6 219

МАРАКАНКИТЕ
(Една през друга започват да припадат.)

ЧЕРЕН ЕКРАН. ФИНАЛНИ НАДПИСИ.[/center]

Много яко!  hahaha Joy

# 84
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
МАРАКАНКИТЕ
(Една през друга започват да припадат.)

ЧЕРЕН ЕКРАН. ФИНАЛНИ НАДПИСИ

 Joy Joy Joy На мен суперлативите ми се изчерпват, но това е най-кратко-свежарският сценарий на филм  bouquet Одобрявам. Да се заснеме! Пу съм 7-ма Мараканка в редиците smile3544

# 85
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз съм тая дето ще припада още на първата картина екстериорна!

# 86
# 87
  • Мнения: 630
Сценарият е един път хахахахаххахахахахаххаахаххахаха
Между другото Candyman e много подходящо парче за СПН!

 - Dean Winchester?
- In the flesh.  Joy Joy Joy Joy Joy

# 88
  • Мнения: 3
За главната ни Градинарка   bouquet  bouquet  bouquet  за прекрасния Джаред  Heart Eyes   нямам думи за вълшебния цвят на очите  Heart Eyes

Розе, филмчето ще е трепач, само като си представя как се подкосяват мараканки  Grinning  Знаех си, че ще е изненада сюжетът  Mr. Green 

# 89
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
 Grinning Радвам се, че ви е харесал.
Ето и сценарият за градинарките:

ЕКСТЕРИОР
(Градината. Ден. Наоколо има цветя. Прехвърчат пеперуди и пчели.)

ГРАДИНРКИТЕ
(Застанали са мирно до оградата. Облечени са в работни градинарски дрехи.)

ГРАДИНАРЯ
(Задава се от към къщата. Минава напряко през тревната площ. Бос е и разгърден. Стъпва по росната трева.)

ЕКСТЕРИОР
(В градината. Забавен кадър. Като фон на кадъра звучи тази песен: http://www.youtube.com/watch?v=xLSYEW4C3y4 )

ГРАДИНАРЯ
(Върви към градинарките. Кадърът продължава да е забавен. Минава през слънчев лъч, процеждащ се през клоните на дърво. Отмята глава назад. Косата му се развява. Прокарва пръсти през нея. Поглежда градинарките и се подсмихва. На бузите му се появяват трапчинки. Песента-фон звучи в частта:
But he's irresistible
Up close and personal
Now inescapable
I can hardly breath
More than just physical
Deeper than spiritual
His ways are powerful
Irresistible to me
I can hardly breath
)

ГРАДИНАРКИТЕ
(Падат възнак в несвяст)

ЧЕРЕН ЕКРАН. ФИНАЛНИ НАДПИСИ.

Общи условия

Активация на акаунт