SUPERNATURAL IS BACK!

  • 22 459
  • 715
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 630
Това горното за истинска мараканка не го разбрах, но то си ми е навик да не разбирам нещо:35:

Розе, само ако знаеше Сам Уинчестър колко здраво е захванат с Apocalyptic city, направо страшно щеше да му стане. Страхотно стихотворение, просто страхотно. Вече не знам какви суперлативи да използвам за поезията ти, САМо ще се повтарям Grinning

Иначе здравейте банда, петък е. Аз мисля да го гледам по нощите, Дейна, така и не ти благодарих за линка, просто кутията ти беше препълнена, но сега ти казвам благодаря.

С Фейчето най-накрая се запознахме по-отблизо и аз имах възможността да проявя творчество, което представям.  JoyDean Sam

Като за първи път бъдете снизходителни, не ги дооправих, имам доста работа, но ще се науча аз...

Ох ще редактирам, разбрах те, Розе, за пристрастието хахах

# 121
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Е не мога да не се изтъпанча в 12,03 pletka като горда Мараканка Joy

# 122
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Е не мога да не се изтъпанча в 12,03 pletka като горда Мараканка Joy

Ииииимаме участник, познал верния отговор!!!!

ИзиHug Hug Hug за теб от Чък с много обич и най-топли пожелания:

Очите ти блестят. Нима си плакал?
Защо? Кажи? Сълзи ли са това?
И мен ли да се върна си ме чакал?
Будувал си самичък досега?

Нима си мислил, че ще те забравя,
че няма в този дом да се завърна?
Глупаче мое, как ще те оставя!
Ела при мен и нека те прегърна.

Сълзите ти с целувки ще изтрия,
а после в светлината на свещта
едничка тайна аз ще ти открия –
на чувствата, страстта и любовта.

Вкусът на влюбените мои устни
ще те замайва и ще те опива,
косите ми над тебе ще се спуснат
като коси на горска самодива

и дъх вълшебен на омайно биле,
откъснато в незнайни доби нощни,
ще те остави тръпнещ и безсилен,
ала устата ти ще шепне „Още!”.

Пиян от страст и безразсъдно влюбен
до дъх последен ще се отдадеш,
а след това тъй, сякаш си осъден,
върху гърдите ми глава ще приведеш.

Заслушай се в сърцето ми тогава –
то ще ти каже, че за теб тупти.
Обичам те до лудост, до забрава!
Мой Дийн, за мене не плачи.

# 123
  • Мнения: 292
Розе  Hug, ъгейн ...  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Изи завиждам ти  Wink благородно.

Сити, браво .... особенно второто (Сам)  smile3544 получих сърцетупкане при вида на тез трапчинки ...

Фейче, вчера беше късно и май те нямаше когато ти благодарих (по задна страница), но ти го казвам и сега  Hug Hug Благодаря ти  Hug Hug

# 124
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Леле Heart Eyes и Уау Heart Eyes, Чък, имам си стихче-награда.  Hug Развълнувах се. Никой не ми е подарявал стихчета. Много ми харесва Heart Eyes Hug Чак се размечтах да съм омайница за Дийн...ехх, мечтиии Laughing

Благодаря ти Чък/Розе Hug

# 125
  • Мнения: 116
Розе браво!!!!!

аз дълго дълго се чудих кой пд е Чък

Инче, страхотни гифове.. записани са Simple Smile)))

много петъчни целувки за всичкииии



къде ще гледате онлайн серията по нощите

и колко по нощите става дума? към 3-4 ?

# 126
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Розе, само ако знаеше Сам Уинчестър колко здраво е захванат с Apocalyptic city, направо страшно щеше да му стане. Sam

Ами, щеше да пита за още  Laughing

Леле Heart Eyes и Уау Heart Eyes, Чък, имам си стихче-награда.  Hug Развълнувах се. Никой не ми е подарявал стихчета. Много ми харесва Heart Eyes Hug Чак се размечтах да съм омайница за Дийн...ехх, мечтиии Laughing

Ама ти си! Чък тия работи ги знае  Wink  Hug

аз дълго дълго се чудих кой пд е Чък

Е как кой! Най-откаченото, моя милост  Mr. Green

# 127
  • Мнения: 630
Розе, мислиш ли, че ще пита, а, а, а?

Белс, ето ти линк http://www.tvpc.com/Channel.php?ChannelID=2693, от 4 часа наше време май, ще проверя Дейна какво ми е казала и ще допълня после Grinning

# 128
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Розе, мислиш ли, че ще пита, а, а, а?

Ъхъ, щото всеки миг, в който не е с теб, ще го тресе яка абстиненция и толеранса му ще се покачва непрекъснато. Все няма да му стига. Наркоман ще стане момчето зарад теб, ей! Ма няма да се оплаква  Wink

# 129
  • Мнения: 630
Розе, мислиш ли, че ще пита, а, а, а?

Ъхъ, щото всеки миг, в който не е с теб, ще го тресе яка абстиненция и толеранса му ще се покачва непрекъснато. Все няма да му стига. Наркоман ще стане момчето зарад теб, ей! Ма няма да се оплаква  Wink
Хахахахаха много сладко наистина, чак ми се прииска да е истина... Забравих да кажа, стихотворението за Дийн, разкош просто Heart Eyes

# 130
  • Мнения: 245
Това горното за истинска мараканка не го разбрах, но то си ми е навик да не разбирам нещо:35:

 И аз като Ина  hahaha

[b
С Фейчето най-накрая се запознахме по-отблизо и аз имах възможността да проявя творчество, което представям.  JoyDean Sam
Като за първи път бъдете снизходителни, не ги дооправих, имам доста работа, но ще се науча аз...

Ина и това само първи опит викаш, евала мило,   bouquet

Днес уж петък, уж ден на майстора  Joy а са ме опнали да работя яко Crossing Arms но сега се връщам назад да видя и прочета стихотворенията и снимките и каквото там сте пускали.

# 131
  • Мнения: 6 388
Мили мои,
Вчера писах, че днес ще събера и кача Епизод 3, и наистина започнах, но, за съжаление, няма да успея Blush . Милото Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ми е организирало SPN-годишнина - валентинска Laughing почивка-изненада и тръгваме след няколко часа. Съжалявам Blush , във вторник-сряда ще съм готова.

Розе,
Пореден   bouquet за теб. Този път обаче ще се измъкна от справедливия гняв и наказанието на Градинаря Joy .

Цунки Heart Eyes ! Бъдете непослушни докато ме няма!

# 132
  • Мнения: 3 818
Фейче, вчера беше късно и май те нямаше когато ти благодарих (по задна страница), но ти го казвам и сега  Hug Hug Благодаря ти  Hug Hug

Моля моля, няма защо Grinning Аз съм доволна, че най-после отметнах и тая задача и ви посветих в гифоправенето Laughing
Мерси и за благодаренето на по-задна страница Laughing Hug

# 133
  • Мнения: 292
Импалка, браво на твоето мило, приятно изкарване и хич не се притеснявай за епизод 3 ...

Аз ако мога да издържа до сред нощите, ще ви правя компания за гледането (ако има будни) он лайн ...

# 134
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Розе и аз да те похваля  bouquet  bouquet  bouquet и наистина непременно трябва да достигнат до повече хора,невероятно си Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Бичи не знаех,че си в еспаньол,да те питам случайно мъж ти да не е ф1 любител? Thinking Щото аз съм луда на тая тема и леко ме дразни един субект зове се Алонсо Whistling Whistling Whistling

http://www.youtube.com/watch?v=E1dfe8esH2Y Поздравявам ви с песничка от последните минутки на Дневниците,невероятна е Crazy


даже не знам... във фейсбук коя коя е... а уж ви имам в листата си...
нищо има време... ще се науча Simple Smile

Ми аз съм ти пратила покана ехеххе от кога Whistling Whistling Whistling,ма нИ мъ приемаш Mr. Green Пламена ако видиш някъде да се мярка Rolling Eyes

Импалка браво на твоя мъж,приятно прекарване и ще бъдем много послушни newsm03
Гледах трейлъра на анимето,ако излезе някъде ще ми бъде интересно да видя кво са направили Mr. Green

Лили едно гуш за дребния надпис Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт