SUPERNATURAL - Come for the boys, stay for the story

  • 24 917
  • 737
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 630
Злата с метлата, благодаря ти за това...
Много ми хареса един коментар на мацката, която е описала срещата - He said he has a long torso (Jared, honey, you have a long everything)  Joy.
Просто не мога да ти опиша какъв смях ми докара, сериозно се развеселих в това гадно време, хахахаха, просто не мога да се спра... Joy Joy Joy

# 166
  • Мнения: 2 040
Apocalyptic city, моля, моля  bowuu  Grinning
Сега, аз имам големи подозрения, че мацката едва ли е мерила Джаред навсякъде да го види колко е дълъг  Mr. Green. Но така като го гледам, едва ли е сгрешила  Mr. Green  Laughing.

Още малко клюкини - вече се знае заглавието на епизод 11. Нещо го прескочиха 10, но пък ние се радваме на каквато и да е информация. Та заглавието е - Appointment In Samarra.
Източник - http://www.spoilertv.com/2010/10/supernatural-episode-611-appointment-in.html

За тези, които не знаят историята зад това заглавие: СМЪРТТА ГОВОРИ - Имаше в Багдад един търговец, който прати слугата си на пазара да купи храна, но след малко слугата се върна, пребледнял и разтреперан, и рече: „Господарю, така и така, докато бях на пазара, в навалицата ме бутна една жена, обърнах се и що да видя: Смъртта. Погледна ме и ми се закани. Знаеш ли какво, я ми дай коня си — да се махна от града и да избегна съдбата си. Ще взема да ида в Самара, там Смъртта няма да ме намери.“

Търговецът му даде коня си, слугата го яхна, пришпори го и препусна с все сила.

Сетне търговецът дойде на пазара, съгледа ме сред множеството, приближи се и рече: „Защо, вика, си се заканила на моя слуга, когато тая заран си го видяла?“ Не съм му се заканвала — отвърнах аз, — просто трепнах от изненада. Бях смаяна, че го виждам в Багдад, понеже довечера имам с него среща в Самара.

Източник - http://chitanka.info/lib/book/187
Уикипедия - http://en.wikipedia.org/wiki/Appointment_in_Samarra

Дали в тази серия ще ни покажат Смърт?


Или понеже в оригиналната история смъртта е в образа на жена, ще върнат Теса?

# 167
  • Мнения: 0
Ех, Злата, голяма хрътка си! Hug Мерси за инфото за 11 еп. и да знаеш, притчата, която си публикувала, ме върна в ученическите години в езиковата, където бях измъдрилал цяло есе по темата - нещо от сорта на "Превратностите на съдбата и неизбежността предопределеното" точно разсъждение върху въпросната притча. Simple Smile Не знам дали в епизода ще видим Смърт, но и в образа на Теса - Жътварката да се появи, пак е добре дошла. (Може да разкрие какви ги е вършил Сам, докато е бил поумрял в клетката).

Колкото до Джаред, приемаме на доверие твърдението на фенката, че е дълъг еднакво навсякъде ;D Mr. Green

# 168
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 376
Злате, мерси отново. И за да не са голи благодарности, нещо друго голо: (гифчето е на Лейла)


Аз на нейно място не бих посегнала точно за парите Rolling Eyes

Ей това е много яко, незнам дали сте го гледали
http://www.youtube.com/watch?v=pe-e_SgwSGs&feature=player_embedded

Чувала съм(само съм чувала), че размерът  на  ъ-ъ..ловното умение е право пропорционален на  носът и ходилата. Можем да заключим, че у Джаред всичко е голямо Laughing

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 15:06 от Г. Краули

# 169
  • Мнения: 292
Чувала съм(само съм чувала), че размерът  на  ъ-ъ..ловното умение е право пропорционален на  носът и ходилата. Можем да заключим, че у Джаред всичко е голямо Laughing

За ходилата не съм много съгласна (от личен опит го казвам  Embarassed Laughing), но съЩо така съм чувала, че отговарят и на размера на ръцете .

Злате, това засмърта много интресно ... Мерси   bouquet за инфото.

# 170
  • Мнения: 630
Чувала съм(само съм чувала), че размерът  на  ъ-ъ..ловното умение е право пропорционален на  носът и ходилата. Можем да заключим, че у Джаред всичко е голямо Laughing

За ходилата не съм много съгласна (от личен опит го казвам  Embarassed Laughing), но съЩо така съм чувала, че отговарят и на размера на ръцете .

Само да вмъкна и аз, че това НЕвинаги е вярно. Личният ми мъж носи 46-ти номер маратонки и има доста големи ръце, но... иначе не отговаря на размера. Може пък да е изключение от правилото...

# 171
  • Мнения: 3 818
Чувала съм(само съм чувала), че размерът  на  ъ-ъ..ловното умение е право пропорционален на  носът и ходилата. Можем да заключим, че у Джаред всичко е голямо Laughing

За ходилата не съм много съгласна (от личен опит го казвам  Embarassed Laughing), но съЩо така съм чувала, че отговарят и на размера на ръцете .

Само да вмъкна и аз, че това НЕвинаги е вярно. Личният ми мъж носи 46-ти номер маратонки и има доста големи ръце, но... иначе не отговаря на размера. Може пък да е изключение от правилото...

е то какъв размер се очаква да има при тези габарити - 46-ти номер ли Laughing

# 172
  • Мнения: 0
Чувала съм(само съм чувала), че размерът  на  ъ-ъ..ловното умение е право пропорционален на  носът и ходилата. Можем да заключим, че у Джаред всичко е голямо Laughing

За ходилата не съм много съгласна (от личен опит го казвам  Embarassed Laughing), но съЩо така съм чувала, че отговарят и на размера на ръцете .

Само да вмъкна и аз, че това НЕвинаги е вярно. Личният ми мъж носи 46-ти номер маратонки и има доста големи ръце, но... иначе не отговаря на размера. Може пък да е изключение от правилото...

Joy Joy Joy Хора, някои от нас сме на работа и като четем във форума колегите наоколо се чудят на какво се подхилкваме зяпайки монитора! Joy

Apocalyptic City, аз пък съм с наблюдения, че зависимостта е правопропорционална, така че в Джаредовия случай също може да отговаря на "правилото" . Wink Предлагам за да прекратим чуденката да пишем по едно писмо на Дженевив и да я питаме апропо да разреши този тъй екзистенциално важен въпрос! Mr. Green

# 173
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 886
Тялото на Джаред съвсем измести историята в епизода Laughing Ефектът е постигнат.

# 174
  • Мнения: 2 040
Айдеее, пак се отплеснахте на свърхинтелектуална тематика  Mr. Green Joy

# 175
  • Мнения: 292
Само да вмъкна и аз, че това НЕвинаги е вярно. Личният ми мъж носи 46-ти номер маратонки и има доста големи ръце, но... иначе не отговаря на размера. Може пък да е изключение от правилото...

A служебния  Joy Mr. Green?
Е, то и моят мъж носи 45 на обувки, та за това казвам "от личен опит"  Peace , но .....

Дейна, аз съм съгласна да пишем писмо на Дженевив, а най добре да дойде Джаред та да покаже ... (малииии взех да пиша глупости, но все пак днес е четвъртък, а утре е петък  Mr. Green) ...

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 16:36 от bichito

# 176
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 376
Нещо не приемате насериозно тази екзистенциална тема Crossing Arms Laughing
Аз лично, предпочитам от 44-ти номер нагоре.  Rolling Eyes

# 177
  • Мнения: 630
Посмяхте се, нали, но честен кръст, истината ви казвам  hahaha hahaha hahaha
Дейна, аз съм съгласна да пишем писмо на Дженевив, а най добре да дойде Джаред та да покаже ... (малииии взех да пиша глупости, но все пак днес е четвъртък, а утре е петък  Mr. Green) ...
Нека покаже, аз нямам против да гледам Joy извинявайте, днес съм в супер лигаво настроение, направо сама не се понасям Joy

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 17:23 от Apocalyptic city

# 178
  • Мнения: 0
Това промо видяхте ли го?
http://www.youtube.com/watch?v=wz0i_ZK9NiA
Докато Дийн си говори по телефона...  Joy ...горкия Сами

# 179
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 886
Имам чувството, че и този епизод ще е изпълнен с хумор Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт