Тема Незабравима (Unutulmaz) 157

  • 23 807
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 33 435
Да направим равносметка .  Thinking В един епизод :
3 шамара
срещу двама насочени оръжия
намушкване
падане по стълбите
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 46
  • Мнения: 0
Рекси,какво каза мъжа с пистолета на Бурак преди да пъхне пистолета в устата му.Плииис
Имаш поздрави от  господин Хазар
Благодаря ти много  love001 smile3525 newsm51

# 47
  • Мнения: 0
Глупост върху глупост. Нали не очаквах много от новата серия, но ето че имало с какво да ме изненадат. Браво Simple Smile


И аз така мислих ама винаги ме опровергават. Все намират с какво да "надскочат" очакванията ми.  Crazy Crazy Crazy

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Мокси, благодаря за прекрасната нова тема, но за съжаление тя няма да може да компенсира отрицателните емоции от следващия епизод. И аз съм онемяла от това, което видях. Заведението пълно с хора, а Еда размахва нож. За Едже отдавна съм се изказала и спирам, защото речникът ми с обиди се изчерпа.
Да не забравя да честитя рождения ден на Ирина и да й пожелая в живота си да среща само хора, които я обичат и уважават, и да бъде много, много щастлива!  smile3525 smile3525 smile3525
Благодаря на Ради за фрагментите и на Розовка и г-жа Броненосец за преводите.
  newsm51 newsm51 newsm51

# 49
  • Мнения: 0
Да направим равносметка .  Thinking В един епизод :
3 шамара
срещу двама насочени оръжия
намушкване
падане по стълбите
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy


Виж сега забравяш Арас се уредил с компаньонка за да забрави Еда. Бату говори с Мелда и то в домът им (кой го е пуснал се чудя newsm78, като само Керем и майка й останаха). Керем ще има един "мъжки" разговор с баща си. А за Едже и Бурак няма да коментирам.
Серията ще е в стил - супер екшън фентъзи  Hug

# 50
  • Мнения: 0
Глупост върху глупост. Нали не очаквах много от новата серия, но ето че имало с какво да ме изненадат. Браво Simple Smile


И аз така мислих ама винаги ме опровергават. Все намират с какво да "надскочат" очакванията ми.  Crazy Crazy Crazy
Нали ако няма изненади от страна на сценаристтие няма да стоим по нощите за да гледаме филма.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 329
Извинявам се, че пропуснах да поздравя Иржи с нейния празник!  newsm51

 newsm59 newsm67 bdbaloni

 Честит рожден ден с най- искрени пожелания за много здраве Flowers Sunflower, лично щастие Flowers Four Leaf Clover , успехи Flowers Four Leaf Clover и любов Two Hearts!

# 52
# 53
  • София
  • Мнения: 833
Малко снимки зад кадър от доброто старо време  Crazy Crazy Crazy


# 54
  • Мнения: 27 735
Добър вечер,момичета и момчета!

Ужасния фрагмент със субтитри,благодарение на безценната помощ на Розовка,Г-жа Броненосец и

Рекси:


http://www.youtube.com/watch?v=W32KLHO98WI

# 55
  • Мнения: 24
Добър вечер!
Мокси, благодаря за новата тема!   bouquet   bouquet   bouquet
Иржи, честит рожден ден!Бъди жива и здрава и много щастлива!  newsm51  newsm51  newsm51
Новите фрагменти са ужасни. Сценаристите този път наистина се оляха тотално. След раната от ножа, която няма да е толкова опасна, падането по стълбите обаче си е доста рисковано и не виждам как това дете ще оцелее. Но както сте писали вече,след като минахме всички жанрове, само фантастика нямаше в филма и ако оцелее Дениз и това ще имаме.За Едже просто нямам думи - гадна и в червата, която няма да се посвени да почерни живота на Харун и Ямур, за които претендира, че ги обича. Да бе да, ако това нейното е обич, аз съм кралицата на Англия.

# 56
  • Мнения: 0
да се надяваме,че е само одраскана.много малка част от ножа не се вижда.това ме кара да мисля,че не е сериозно

# 57
  • Мнения: 0
ЗА МОКСИ И НОВАТА ТЕМА!


За милите и всеотдайни преводачки


Честит Рожден Ден Иржи!
Нека всяко твое желание бъде мое пожелание!

# 58
  • Мнения: 0
Добър вечер,момичета и момчета!

Ужасния фрагмент със субтитри,благодарение на безценната помощ на Розовка,Г-жа Броненосец и

Рекси:


http://www.youtube.com/watch?v=W32KLHO98WI

Благодаря ти много!   bouquet   bouquet   bouquet
Когато Харун казва на Еда за бебето е в същата болнична стая. Така, че момента когато Еда се държи да корема и плаче е още преди срещата с Едже (но дали е след наръгването е отделен въпрос???  newsm78). Може серията да завърши с падането по стълбите.  ooooh! Вече съвсем се ошашавих от гадостите в фрагмента.
Поне Мелда удари шамар на Бату и за да е достойна Гюлер сета е наред да грабне и тя някой нож.  Hug

# 59
  • Мнения: 24
От следващата серия ще бъда поне малко удовлетворена, ако Харун забие този шамар на Едже.

Общи условия

Активация на акаунт