Тема Незабравима (Unutulmaz) 157

  • 23 802
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте и в новата тема bye- чудесна благодарение на Мокси! smile3525
Аз често казвам, че ние предполагаме и гласим 100 варианта на бъдещото действие, а в крайна сметка гледаме 101- вия- най- неочаквания, най - абсурдния, а сега вече и най- ужасяващия! #Crazy newsm09 Често казано след видяното и чутото в двата фрагмана, нямам сили дори да пиша- толкова съм зашеметена, ужасена... Scream Scream Scream smile3517 #Shocked #Shocked #Shocked smile3555 smile3555 smile3555 no cry cry cry

# 31
  • Мнения: 9
Розовке благодаря за превода на фрагмана. smile3525 newsm51 smile3525
Само не можах да разбера,когато Едже каза на Еда ,че всичко на снимката е истина Харун и той беше там нали? newsm78
Там е,Едже пред него ги приказва тези работи.Погледа на Харун е уникален,толкова е учуден,кат праснат с мокър парцал  Confused

# 32
  • Мнения: 1 216
Да допълня само за Керем, за да се сглоби
Керем: И дори, че майка е болна от рак не те трогва

# 33
  • Мнения: 0
Боже,какви са тия ужаси и психарии дето ще гледаме,е наистина прекалиха  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire направо съм в потрес  #Crazy #Crazy #Crazy Тези сценаристи май са висели на някой далекопровод с висок волтаж-може ли толкова безумия в един епизод да вкарат  ooooh! ooooh! ooooh!

Гледай позитивно - можеше и по-лош сценарий да измислят. Аз вече искренно се забавлявам със сериалчето  Party. Днес гледах снимки от първи сезон и съжалих, че не свърши сериала още тогава. Във вторият сезон развалиха всичко хубаво от него... doh doh doh

# 34
  • Мнения: 3 917
Аз като един бъдещ следовател ,вижте какво  разбрах...

Еда припада,Яамур се обажда  на Харун
Харун идва на сутринта


Следва сцената с ножа

 И след това трябва да е сцената  в болницата
Еда казва на Харун: В живота ще са само децата ми , оттук нататък теб вече те няма ..
Харун се ядосва и отива при Едже.Довежда Едже
Едже:В онази снимка всичко е истина Еда
 Еда се ядосва ,тръгва да си ходи ,Харун тръгва след нея и Еда пада....Следва една седмица ,чакане Sunglasses

# 35
  • София
  • Мнения: 1 395
Здравейте след едно малко отсъствие, по време на което се оборудвах с нов комп и телевизор, за да гледам какво - простотии и касапници! Тия наистина опростачиха хубавия филм. Как не ги е срам! Досега се движеха по острието на бръснача, но сега вече минаха всякакви граници. То всичко ясно - какво да коментираме и бистрим, на какво да се надяваме? Явно светлината в тунела ще се окаже от насрещния влак, движещ се в посока обратна, на тази, на която ние се надявахме. И нито има изгледи да спре, нито да завие.

# 36
  • Мнения: 0
Розовке благодаря за превода на фрагмана. smile3525 newsm51 smile3525
Само не можах да разбера,когато Едже каза на Еда ,че всичко на снимката е истина Харун и той беше там нали? newsm78
Там е,Едже пред него ги приказва тези работи.Погледа на Харун е уникален,толкова е учуден,кат праснат с мокър парцал  Confused
Диди благодаря за отговора.Е сега вече нека някой се опита да я защити пак Едже.Европейка била.Как пък не.Тя ще надмине и брат си накрая май.Идвами да  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 37
  • Варна
  • Мнения: 329
Розовке благодаря за превода на фрагмана. smile3525 newsm51 smile3525
Само не можах да разбера,когато Едже каза на Еда ,че всичко на снимката е истина Харун и той беше там нали? newsm78
Там е,Едже пред него ги приказва тези работи.Погледа на Харун е уникален,толкова е учуден,кат праснат с мокър парцал  Confused
Как да гледа другояче?! newsm78 Не може да повярва на подобно вероломство- да изречеш една долна и грозна лъжа, която ще съсипе толкова много животи! Shocked Плюс това от устата на една жена, на която е имал доверие, която съвсем до скоро е считал за своя и на детето си приятелка, която е допуснал толкова близо до себе си и до детето си! Вчера развивах една теория, че добрият човек с чисто сърце и открита душа, не може да предположи на какви злини са способни гадините, защото мозъка му не е устроен изобщо да допуска казване или извършване на злина! И ето го Харун, който наивно се надява, че Едже ще каже истината на Еда и така ще помогне да се разреши грозното недоразумение, довело до провала на сватбата! Crossing Arms Какви ужасни последици има грешката на Харун да допусне Едже в живота си! Crossing Arms

# 38
  • София
  • Мнения: 1 395
/unutulmaz_68_bolum/eda_harun2_d.jpg[/img]
 И след това трябва да е сцената  в болницата
Еда казва на Харун: В живота ще са само децата ми , оттук нататък теб вече те няма ..
Харун се ядосва и отива при Едже.Довежда Едже
Едже:В онази снимка всичко е истина Еда
 Еда се ядосва ,тръгва да си ходи ,Харун тръгва след нея и Еда пада....Следва една седмица ,чакане Sunglasses
[/quote]

Е, това вече е върха. Харун не е глупав, но до глупост наивен, да не кажа нещо повече. Значи той си въобразява, че Едже ще се изправи пред Еда и ще каже истината за снимката и за филма на Еда. И от какъв зор ще го направи - от угризения на съвестта ли? Е, по-голям наивник не съм срещал. Но затова си плаща с лихвите.

# 39
  • Мнения: 2
Сега какъв беше смисъла да пускат два фрагмента наведнъж.Да бяха пуснали без говор в петък или събота.Не стига,че ме е яд на сценария,ами и... #2gunfire #2gunfire ooooh! ooooh! ooooh!

# 40
  • Мнения: 0
Рекси,какво каза мъжа с пистолета на Бурак преди да пъхне пистолета в устата му.Плииис

# 41
  • Мнения: 33 435
Нямам кво да коментирам,толко се изнервих,че се случиха хиляди нещастия заради двама психопати  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 42
  • Мнения: 1 216
Глупост върху глупост. Нали не очаквах много от новата серия, но ето че имало с какво да ме изненадат. Браво Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 833
Рекси,какво каза мъжа с пистолета на Бурак преди да пъхне пистолета в устата му.Плииис
Имаш поздрави от  господин Хазар

# 44
  • Варна
  • Мнения: 329
Още съм като гръмната от бъдещия развой на действието! #Crazy Никак не мога да проумея защо, по дяволите, трябва да тръгва действието в такава посока newsm78- пу, отиде ми кръщелничето! Crossing Arms Вече колкото и да се взирам, не виждам никаква светлина в тунела Naughty- сериалът ще е със 100% лош край- явно това са първите стъпки към ужаса!  Crossing Arms Ако Еда загуби бебето, не виждам по никакъв повод и причина да е възможно събирането им с Харун, дори и да се обичат, дори и да се желаят все още- смъртта на това дете винаги ще лежи помежду им! ooooh! И тая история " и заживели щастливо...", е невъзможно да се случи! ooooh! Пууу, то бива, бива, ама на тия сценаристи вече... #Shocked smile3555 на баба им хвърчилото! smile3527 bash bash bash

Общи условия

Активация на акаунт