Тема Незабравима (Unutulmaz) 157

  • 23 801
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Мокси,благодаря за новата тема! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 16
  • Мнения: 0
С благодарност към Мокси, Рекси, Розовка, Милена, г-жа Броненосец:

# 17
  • Мнения: 3 917
Превод

Еда:Отказах се да те обичам..Отказах се от любов основана на лъжи
Ямур:Мамоо !
Харун: Братчето/сестричето на Ямур пристигаа .. Ще имаме бебе
Еда: В живота ще са само децата ми , оттук нататък теб вече те няма ..
Едже:В онази снимка всичко е истина Еда
Керем казва нещо за рака , но не съм сигурна ..
Еда:Ще те убия ,но никога няма да пусна дъщеря ми с теб
Харун:Ела на себе си Еда .. !

бях права,че харун ще поиска да отведе яамур

Това е много ясно  Peace. Но след като са 2 ще си ги делят - едно на теб, едно на мен!  Joy hahaha Joy
 Joy О_о дано да са две ,та да могат  да се карат

# 18
  • Мнения: 3 917


Мокси,благодаря за новата тема!Розовка,благодаря за превода! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 0
Превод

Еда:Отказах се да те обичам..Отказах се от любов основана на лъжи
Ямур:Мамоо !
Харун: Братчето/сестричето на Ямур пристигаа .. Ще имаме бебе
Еда: В живота ще са само децата ми , оттук нататък теб вече те няма ..
Едже:В онази снимка всичко е истина Еда
Керем казва нещо за рака , но не съм сигурна ..
Еда:Ще те убия ,но никога няма да пусна дъщеря ми с теб
Харун:Ела на себе си Еда .. !

бях права,че харун ще поиска да отведе яамур

Това е много ясно  Peace. Но след като са 2 ще си ги делят - едно на теб, едно на мен!  Joy hahaha Joy
 Joy О_о дано да са две ,та да могат  да се карат

Ако Дениз оцелее от падане по стълби и промушване с нож, направо ще призная медицината в Турция  Thinking. А сценаристите ще ни вкарат в жанра фантастиката. Сега Дани ще види зор да измисли нова думичка включваща всички жанрове в нея.  Joy  hahaha Joy

# 20
  • Мнения: 3 917
Превод

Еда:Отказах се да те обичам..Отказах се от любов основана на лъжи
Ямур:Мамоо !
Харун: Братчето/сестричето на Ямур пристигаа .. Ще имаме бебе
Еда: В живота ще са само децата ми , оттук нататък теб вече те няма ..
Едже:В онази снимка всичко е истина Еда
Керем казва нещо за рака , но не съм сигурна ..
Еда:Ще те убия ,но никога няма да пусна дъщеря ми с теб
Харун:Ела на себе си Еда .. !

бях права,че харун ще поиска да отведе яамур

Това е много ясно  Peace. Но след като са 2 ще си ги делят - едно на теб, едно на мен!  Joy hahaha Joy
 Joy О_о дано да са две ,та да могат  да се карат

Ако Дениз оцелее от падане по стълби и промушване с нож, направо ще призная медицината в Турция  Thinking. А сценаристите ще ни вкарат в жанра фантастиката. Сега Дани ще види зор да измисли нова думичка включваща всички жанрове в нея.  Joy  hahaha Joy
Е та Яамур ,оцеля - хапчета, падане,силно напрежение ,пожар.Та  Дениз ли, няма да оцелее,от някакво промушване с нож hahaha

# 21
  • Мнения: 0
М, да фрагментите са ужасни. Друг път след фрагмент се изписваха 10 страници от раз и се разкостваше тотално фрагмента а сега имаме 2 фрагмента а едва няколко страници са изписани  и то основно критики към сценаристите. И с право де то безумията им стигна своят епогей.  #Crazy #Crazy #Crazy

# 22
  • Мнения: 0
и аз да благодаря за темата на Моксито и на всички момичета,които превеждат и на всички други момичета и момчета,които правят тази тема невероятна
БЛАГОДАРЯ!!!
  bouquet  bouquet  bouquet newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525

# 23
  • Мнения: 0
Момичета я пуснете снимки на сценаристите, да направя мишени. Гарантирам, че от раз ще уцелвам в десятката.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 24
  • Мнения: 0
Розовке благодаря за превода на фрагмана. smile3525 newsm51 smile3525
Само не можах да разбера,когато Едже каза на Еда ,че всичко на снимката е истина Харун и той беше там нали? newsm78

# 25
  • Мнения: 3 917
М, да фрагментите са ужасни. Друг път след фрагмент се изписваха 10 страници от раз и се разкостваше тотално фрагмента а сега имаме 2 фрагмента а едва няколко страници са изписани  и то основно критики към сценаристите. И с право де то безумията им стигна своят епогей.  #Crazy #Crazy #Crazy

Мислех.че сме видяли всичко до сега.... ,но явно съм грешала Simple Smile

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте момичета ! аз съм нова във темата !
 ПОТРЕСОХ СЕ КАТО ВИДЯХ ЕДА  С КРЪВ НА КОРЕМА , КАТО СЕ ИМА ПРЕДВИД , ЧЕ Е БРЕМЕННА

# 27
  • София
  • Мнения: 833
Боже,какви са тия ужаси и психарии дето ще гледаме,е наистина прекалиха  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire направо съм в потрес  #Crazy #Crazy #Crazy Тези сценаристи май са висели на някой далекопровод с висок волтаж-може ли толкова безумия в един епизод да вкарат  ooooh! ooooh! ooooh!

# 28
  • Мнения: 9
Аз не разбирам защо тези продуценти,сценаристи и всякакакви други "вещи'' лица,свързани с Незабравима,така усилено се мъчат да си провалят филма  ooooh! Те не проумяха ли зрителите какво искат да гледат,не забелязаха ли след какви епизоди рейтингът им скача,защо искат да загубят аудиторията си.На мен лично,такова развитие ама хич не ми допада и не искам да гледам толкова натоварващ филм,пълен с толкова много безумия!

# 29
  • Мнения: 315
Благодаря на Мокси за новата тема!!!
Благодаря и на всички момичета , които превеждат!!

Отивам да гледам епизода по Диема , и ако имам възможност по - късно ще се включа.
Сега само да кажа ,че отиват в болницата след  като Еда се самонаранява с ножа.Там разбират за бебето.После е падането по стълбите.

Общи условия

Активация на акаунт