Произведено в България

  • 2 215
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 970
аз ходих! Всъщност- аз съм си почти там-(работя в НДК)Убивам си времето по етажите,но...и аз не съм впечатлена особено.Може и да има нещо,но от цялата блъсканица е трудно да се отсее.Ако ви интересува нещо конкретно- мога да проверя и да докладвам .

# 16
  • Мнения: 6 315
Ходих но нищо не ми грабна окото  Rolling Eyes. Мъж ми си взе ботуши, а аз не си харесах нищо  Thinking. Много тъпо!

# 17
  • София
  • Мнения: 9 483
И аз в събота се бях бутнала в блъсканицата. Имахме среща в района та влязохме там с мъжа ми и с Христито да убием малко време.  Simple Smile
Като цяло -изнервяща навалица. Пак същите фирми, мноогo кожи-якета, шуби.
Аз гледах за ръкавички на Христи. Wink
На такова изложение се ходи в 11-12ч. в делничен ден. Иначе е досадно блъскане и бутане. Wink

# 18
  • Мнения: 5 140
Произведено в Б-я,не е това което беше преди.
На блъсканица не отивам. Crossing Arms

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ужасна блъсканица беше, ходихме в неделя, доста тъпи неща имаше, имаше 2 неща, които ми харесаха и продавачите се правеха на слепи и глухи  Shocked
Само 1 риза си купих на Moritz, там бяха любезни Simple Smile

Затова пък по останалите магазини колко е празноооо, кефффф  Sunglasses

# 20
  • София
  • Мнения: 3 271
Ходихме в неделя с малкия.
На няколко щанда ми обясниха колко съм дебелела и не шиели за такива като мен newsm45.
Но за сметка на това открих една фирма която имаше всякаква номерация на панталонита си (спортни модели). Казаха че напролет ще си открият магазин и в София, за сега имали само в Бургас и Ст. Загора. Това е адреса им www.rudi-fashion.com

# 21
  • Мнения: 2 529
Забравих да добавя, че много посредствени фирми излагат на проиозведеното #Silly
Има толкова много големи български фирми за облекло, но никой от тях нямаше. Щеше да ми е интересно да има например Дафне, Зебра, Етере, а не някакви никому неизвестни фирмички, където шивачките са се трудили като с левия ми крак. Ей затова ме е яд. Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 472
И аз ходих в понеделник , даже бях с малката с количтата , тя спа пез повечето време ! Нали има асансьори , навсякъде обиколих  Mr. Green !
Чак много интересни неща невидях , но пък ще отида да си купя кожени ръкавички  8 лева , че ръцете ми измръзват сега в това студено време като бутам количката !

# 23
  • Мнения: 10 758
Преди малко се върнах от там - баси тъпнята.Нямаше нищо интересно.Навсякъде боклуци.На всеки щанд почти едно и също.За да не съм капо си взех 1 блуза.Мъжа ми си взе ботуши, анцунг и блуза. Направо ме е яд, че ходих.И пак си имаше блъсканица, нищо че е работен ден.Може би, като почне коледния базар, ще има по-интересни неща.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 654
И аз не го пропусках преди, но сега не мисля да ходя. Доста изпростя, а и не съм сигурна, че много от нещата са БГ произведени newsm78 Само блъсканица, от която се изнервям. Мисля, че по Витошка могат да се намерят наистина хубави неща и то на малко по-висока цена.

# 25
  • Мнения: 1 798
Имаше големи изказвания за чистия бг продукт дни преди да започне изложението,всичко било абсолютно българско ,че и по-евтино щяло да е ,затова очаквали не знам си колко хиляди посетители.Е,посетителите бяха факт,без оглед на делник и празник,ама всички май само зяпаха и не се купува като преди години.Разочарованието ми взе връх,като започнах да попадам на бг Thinking-фирми за бижута-ами всичко съм виждала ,но 3 пъти по-евтино и  то е КИТАЙСКО #Cussing out.Ппример-ефектнине пръстенчета с разни камъчета и топчета/МИНАВАЩИ ЗА ПЕРЛИ/  са по левче в магазинчетата,в които съм влизала,а в НДК бяха 5-6-7лв. Shocked
Не можах да си купя дрешка,нищо не ми хареса,прашките пак не бяха български/по тях пишеш `Лиомин,Лиомян и нещо подобно,а името на фирмата-съвсем друго/-цените бяха от 3лв нагоре.
Купих си няколко маски на АДДА,преди години бях много доволна,дано да са същите,шампоан за проф.употреба с куп неща вътре на Евтерпа/литър/2.70лв/,пасти за зъби и още дребни неща козметични.А една продавачка с 5 косъма,продаваща течни кристали на неизвестна за мене фирма/ в толкова малко шише бяха,че едва ли имаше и 50мл/ ме заля с поток от думи за ужасната ми коса и каква нужда съм имала от такива кристали и колко изтощена била от боядисването ,от далече личало,нямала съм да сбъркам ако си купя и маските им ,и кристалите, и всичко друго #2gunfire #2gunfire/не боядисвам косата си от години,но ми стана ядно и като се прибрах се пулих бая време да видя кое й е ужасното на мойта коса/.

# 26
  • Мнения: 4 916
А една продавачка с 5 косъма,продаваща течни кристали на неизвестна за мене фирма/ в толкова малко шише бяха,че едва ли имаше и 50мл/ ме заля с поток от думи за ужасната ми коса и каква нужда съм имала от такива кристали и колко изтощена била от боядисването ,от далече личало,нямала съм да сбъркам ако си купя и маските им ,и кристалите, и всичко друго #2gunfire #2gunfire/не боядисвам косата си от години,но ми стана ядно и като се прибрах се пулих бая време да видя кое й е ужасното на мойта коса/.

Явно си добра душа и си я пожалила. Аз да бях...

# 27
  • Мнения: 260
Аз минах да разуча, харесах си бельо, една жилетка, чорапи, шалчета. Има една лелка дето е изсипала на 2 маси огромни количества много шашави бижута, пръстени, брошки....купих си пръстенче за 7 лева, не устисках Embarassed

# 28
  • Мнения: 1 180
Абсолютно загубени 2 часа за нищо! Пълно е с боклуци, аз нищо не си купих. А, излъгах - две книги и два чифта 3/4 чорапки. После минах през подлеза и до фонтаните си харесах една чанта за 82 лв. и ботушки, но нямаше моя номер и ще трябва да тичам до "Плиска". Там някъде имало магазин "Лорена", или нещо такова-има много хубави италиански ботушки. Та така с "Произведено в България" - преди години беше друго!

# 29
  • Мнения: 76
За първи път реших да отида на произведено в бг,и останах страшно разочарована.Блъсканица,пълно с боклуци

Общи условия

Активация на акаунт