Произведено в България

  • 2 208
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
До кога е изложението?  В събота ще има ли все още?

# 31
  • София
  • Мнения: 797
  Изложението е до неделя (27-ми) включително.

# 32
  • Мнения: 3 153
Да споделя моя опит-мнооогооо тъпооо изложение! Нищо, ама нищо не си харесах (изключвам 1-2 детски шапки, които не купих, защото сладкишко и без това има 7-8 вече)! От целия "пазар" си тръгнах само с една пикантна салата от щанда на Кенар, която се оказа ужасна! Тъпа работа Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 8 463
Да.Горното мнение все едно аз съм го писала.Нищо интересно,големи боклуци, Rolling EyesОтгоре на всичко се скарах с един продавачка,която се вбеси,че не можа да ми пробута някаква блуза.Казах и ,че не става за тая работа,щом се дразни,че е наизваждала дрехи #Crazy,а на мен не ми харесват.Направо изпадна в потрес,че съм я разиграла и тя сега трябвало да ги прибира.Като че ли аз трябваше да го направя. Twisted Evil
Ами като не и харесва,да не работи,никой не я кара насила да идва на работа.

# 34
  • Мнения: 1 798
Да.Горното мнение все едно аз съм го писала.Нищо интересно,големи боклуци, Rolling EyesОтгоре на всичко се скарах с един продавачка,която се вбеси,че не можа да ми пробута някаква блуза.Казах и ,че не става за тая работа,щом се дразни,че е наизваждала дрехи #Crazy,а на мен не ми харесват.Направо изпадна в потрес,че съм я разиграла и тя сега трябвало да ги прибира.Като че ли аз трябваше да го направя. Twisted Evil
Ами като не и харесва,да не работи,никой не я кара насила да идва на работа.
Повечето бяха такива и те изпращат с един злобен поглед,следа като не си купил нищо.

# 35
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз искам да отида само заради избора от розови кожени портмонета,защото още не съм си купила. А в неделя беше такава блъсканица,че ме хвана нервата и си тръгнах.
Поне по-спокойно ли е вече?

# 36
  • София
  • Мнения: 1 802
В понеделник като бях беше спокойно. Ако не ме лъже паметта от 4 декември започва Коледният базар така, че пак ще има какво да се разглежда. Защо стана така тъпо и скъпо това "Произведено в България"? Българина трудно ще се научи да печели от оборота, а не от високите цени. Аз пък си похапнах хубаво - ядох сладичко, после засолих, че накрая и пийнах. Добре, че има такива щандове иначе обикалянето ще е съсвсем скучно. Wink

# 37
  • Мнения: 5 647
Защо стана така скъпо това "Произведено в България"?

Скъпо, защото наема на един щанд+ всичките екстри не е никак малко, а като сложиш и заплати на продавачки и отива доста нагоре. А за 10 дни все пак производителите трябва да избият всички разходи и да направят някаква печалба.
Иначе в сряда бяхме с мъжа ми на един концерт в зала 1 и разгледах само 3 щанда, които бяха около входа на залата  Mr. Green Направи ме впечатление, че има невероятни боклуци! Да не говорим за простотията там и тъпите погледи на продавачките, които те гледат все едно си им длъжник.

Последна редакция: пт, 25 ное 2005, 13:48 от Скрита лимонка

# 38
  • Мнения: 4 202
Да не говорим за простотията там и тъпите погледи на продавачките, които те гледат все едно си им длъжник.
Аз имах работа към НДК още на първия ден от изложението, когато нямаше почти никакви посетители, повечето от продавачките бяха супер любезни, може би защото още са били ентусиазирани. Та тогава си набелязах нещата и в неделя в блъсканицата само отидохме да ги купим. Не мисля че имаше само лоши неща. Аз си купих шапка и чанта, а за племенниците на приятеля ми купихме много сладки анцузи. Е вярно не бяха много евтини, но пък аз за това харесвам изложенията, защото може да се видят много неща под един покрив и не отнема дни да се обикалят магазините.

# 39
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз искам да отида само заради избора от розови кожени портмонета,защото още не съм си купила. А в неделя беше такава блъсканица,че ме хвана нервата и си тръгнах.
Поне по-спокойно ли е вече?


 Момичета,днес отново посетих НДК-то и си купих страхотно розово портмоне.

# 40
  • Мнения: 4 371
Момичета,днес отново посетих НДК-то и си купих страхотно розово портмоне.

Айде да ти е честито и да го пълниш с парички Money

# 41
  • Мнения: 1 798



 Момичета,днес отново посетих НДК-то и си купих страхотно розово портмоне.
Цитат
АМИ ТИ НАЛИ ТОВА ИСКАШЕ,АЙДЕ ЧЕСТИТО И ДА Е ВСЕ ПЪЛНО!  bouquet

# 42
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Благодаря,момичета Simple Smile

Да,наистина точно такова исках,от естествена кожа е и  с много прегради Crazy Даже темичка бях пуснала за портмонето.

# 43
  • Мнения: 4 473
Вчера бяхме семейството на въпросното изложение.Какво да ви кажа - по-голяма селяния не съм виждала Crazy, то бива блъсканица, то бива нелюбезни продавачи...нямам думи!
Освен всичко, не намерих и това, за което отидох, а именно зимно яке и ботуши за детето! Crossing ArmsОбиколихме всичките  Sick 6 етажа - е, такава стока не видях!!!
За първи и последен път отивам на подобно място!

Общи условия

Активация на акаунт