За разгримирването

  • 1 265
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 231
В момента ползвам двуфазния лосион на Gosh, но не го препоръчвам изобщо. Доволна съм най - много от Lumene, след това от L'oreal. Vichy не съм пробвала. На Регал с магданоза също става, но по-трудно маха като че ли Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 9 474
Ей, много добри отзиви чух вече от няколко места за този лосион на Lumene. Simple Smile
А цена/ мл. някой да каже? newsm78

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Аз ползвам лосиона на "Лореал" за махане на околоочен грим. Много съм доволна, а не е много скъп-6-7лв.

# 18
  • Мнения: 5 317
Ей, много добри отзиви чух вече от няколко места за този лосион на Lumene. Simple Smile
А цена/ мл. някой да каже? newsm78
и на мен една позната много ми го хвалеше.

# 19
  • Мнения: 231
Ей, много добри отзиви чух вече от няколко места за този лосион на Lumene. Simple Smile
А цена/ мл. някой да каже? newsm78
Ами дано не те излъжа Outta Joint, но май беше100 мл за 10-11 лв.
Тъй като получих алергична реакция от L'oreal-а реших да пробвам този и останах наистина доволна. По-мазничък е и чисти перфектно. Grinning
Пак казвам, че не съм пробвала Vichy, така че може и да са на едно ниво с него. А на Vichy колко струва? Той специално за очи ли е или става за цялото лице? Пак ли е двуфазен?

# 20
  • Мнения: 3 569
Не помня с какво мляко ми махаха грима, но лютеше зверски.
Бях се гримирал да видя как ще изглеждам.

# 21
  • София
  • Мнения: 9 474
Пак казвам, че не съм пробвала Vichy, така че може и да са на едно ниво с него. А на Vichy колко струва? Той специално за очи ли е или става за цялото лице? Пак ли е двуфазен?
О, този на Виши хич не е мазен Naughty.
Иначе е предназаначен за цялото лице. Той се води някаква мицеларна технология и е сравнително нов на пазара. от миналата есен някъде се продава и у нас.
Но ако се ползва само за очи излиза много икономично. 300 мл. е 16,20лв.  Simple SmileКато водичка е на външен вид. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 849
Нивея-тоалетно мляко ,страхотно е! Wink

Общи условия

Активация на акаунт