Британците, британците! - Зоопаркът се събира при любимите британци - тема 7

  • 12 379
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз вече разбрах, ама да ти кажа, и без почерпката ще продължавам да се старая , онова нещо ме провокира достатъчно  Tired

# 706
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 834
Джой, не си само ти душа Mr. Green Онова нещо е голям трън в з...ка Confused

# 707
  • София
  • Мнения: 6 219
Хммм... и аз без почерпка ще продължавам да се старая.
Не може някой да ми казва какво и как да коментирам! Пфу! Все едно нямам собствено мнение  Crossing Arms

# 708
  • Мнения: 3 736
Ясно ми стана, че кръстоносите в друга тема, само не знам коя е тя.  Mr. Green Само да не са Дневниците, че аман вече.

# 709
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Имах страх да пиша в онази тема точно заради нея и другата високоинтелектуалка, не обичам да ме засичат на всяка дума и да ме поучават какво и как трябва да гледам и харесвам. Но след последните няколко дни ми прикипя и днес реших най-накрая да се изкажа... Не била забелязвала един от най-изящните съвременни актьори, бил неотличаващ се  ooooh!

# 710
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
За коя тема говорите бе? newsm78

# 711
  • София
  • Мнения: 6 219
Джой, ние сме простосмъртни, а "критиците" не са го коментирали!
Освен това филмите, които заслужават внимание са тези с наградите!
Не мога да разбера как толкова много хора не можахме това да го проумеем толкова дълго време  Naughty

Пуци, Дневниците не са интересни в сравнение с това чудо на псевдоинтелектуалността!
А онзи Деймън зарад финките му ще го намразя. Хич не ми допада за всяко мнение тийнове да ме обвиняват, е нападам някого!

# 712
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 834
Джой, аз не смятам че тя и другата й подгласничка са високоинтелектуални. Просто за фукли, които не могат да дадат и един смислен коментар за кино. А темата е на всички и е за това, че киното доставя удоволствие. Те двете имат едни периоди, в които просто прецакват темата и останалите спират да пишат. Ние заради това разтягаме такива постове, защото ни писна и нас да ни поучават. Да не говорим, че непрекъснато ни се натяква как те говорили първи за това или онова в киното Confused

# 713
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Чета там от поне година, и понякога съм се изумявала какви отблъскващи извращения натрапват като висша форма на изкуство. Наистина си мисля, че голяма част от постовете им са претенция за свръхизискан вкус, каквато винаги ме е дразнила. Аз отварям темата, когато съм визчерпана откъм идеи какво да гледам, е, ами "Содом" не се вписва в представата ми за филм, който бих препоръчала... Освен това, недай си боже някой каже, че харесва по-леките филмчета и се започвас нравоученията  Tired

Последна редакция: чт, 03 фев 2011, 15:13 от joy_r

# 714
  • Мнения: 3 736
Намерих ви аз, даже изсъчувствах на Гея по скайпа, но той е забил отново! В момента се азбавлявам високоинтелектуално. Току-що видях една моя голяма 'любимка'  Mr. Green

Иначе детска радост кисели бонбонки, Щурми е права.

# 715
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 499
Уффф, то се е видяло, че оттук нататък само ще се спами... пък вие тук сте шампионки и го правите за норматив  Grinning  Grinning  Grinning
Та се отбивам да поотдъхна от биткаджийството.  Crazy

Иначе се бях зарекла НИКОГА да не коментирам и да не се поддавам на написаното от 2-3-5 личности из тези ширини... ама като не ми издържат нервите.

Не че и мен не са ме обвинявали в назидателност от време на време (пусто даскалско минало  Laughing ) ... ама в ако някой ден ме заподозрат в ЕнтелЕгентстване ... ще си подам оставката като форумец  bowuu

# 716
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Понякога няма как да не се поддадеш  Hug

# 717
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 834
Миа, не става душо, то няма как да не се поддадеш Mr. Green

# 718
  • Мнения: 3 988
Я каква хубава тема и какви приятни неЕнтелЕктуалки разписват тук.
Отивам да ви чета по-назад и да плакна око  Flutter докато детето е кротко.

# 719
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мдаа, така е, някои хора като се опияняват от собствения си глас  Mr. Green
В тази линия на мисли, ми се прислуша това и реших да споделя http://www.youtube.com/watch?v=9EqptIky5UA

Общи условия

Активация на акаунт