Британците, британците! - Зоопаркът се събира при любимите британци - тема 7

  • 12 363
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 6 219
Solley, добре дошла  Hug
Да не се разочароваш от неЕнтелектуалките  Laughing

Да си призная Абатството почти го довърших. Ама мнооооого ми допадна. Особено момента, в който се чудеха защо им е притрябвал ток в кухнята  hahaha . И някакви други подобни изказвания имаше.
Кранфорд не толкова много, но също не бих го сменила. Някак тъжен ми идва... толкова възрастни жени на едно място... а в същото време има някакъв хумор  Blush

# 721
  • Мнения: 3 736
 smile3532 Възнамерявам да започнем да рекламираме темата като място за отдих сред бушуващите интелектуалственностни  Mr. Green  дискусии!

Мячик, обиждаш ни - как така за норматив? Та ние редовно го преизпълняваме!  hahaha

Сега по-сериозно - днес се надявам да усопея да изгледам този толкова обсъждан претендент за Оскар и вече да се включвам с пълноценни коментари. ще направя и опит да бъдат по-интелигентни. Щото засега съм на ниво "О, Колин!" и "О, Джефри!", което е много просташко!

Solley, добре дошла!   bouquet

ПП Абе пак изписахме темата, бре, неЕнтЕлектуалки такива!  Joy

# 722
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 795
Ване, мен много ме изкефи иконома като репетираше с телефона Joy А Кранфорд имаше много готин тънък хумор. И виж как се опита да върне живота в града. Много добре направен Peace

# 723
  • Мнения: 3 736
О! Внимание! Мячик, две думи по темата - Far from the madding crowd с Фърт-младши биде открит в isohunt.  Mr. Green

# 724
  • София
  • Мнения: 5 334
Бравос, уе - пак ви изтървах, вие вече към новата тема вървите... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 725
  • София
  • Мнения: 6 219
А Кранфорд имаше много готин тънък хумор. И виж как се опита да върне живота в града. Много добре направен Peace

Да си призная много ми е трудно с английските субтитри да улавям именно тънкия хумор.
Езикът, който използват ми идва малко сложен и не съм свикнала... Явно повече трябва да гледам филми на ББС с английски суб.
А бабите са много забавни. Може би тъжно ми дойде смъртта на братчето на Софи и след това на мистър Холбрук (на мис Мати възлюбления).

# 726
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 795
Ване, що не каза, щях да ти пусна българските и така по-лесно се обръща внимание на англиския, защото не си концентрирана в четенето. Но не ми хареса, че свърши в нищото. В енциклопедията пише, че има и трета серия, но никъде не я намирам. Би ми било интересно да завърши по друг начин Confused

# 727
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Мен не мЪ ие срам да си призная,че съм високо неЕнтелегентна,
неактуална спамаджийка. Mr. Green

Баси Пуци,това интелектуалственностни как го
написа би. Laughing
Убий ма ма не мога да го кажем та камо ли да го напишем.

# 728
  • София
  • Мнения: 6 210
Пу, аз си мислех, че съм се намърдала в елита, това е британската тема, все пак! А то кво... само простачки сме се събрали, така ли  hahaha  Hug!?

# 729
  • София
  • Мнения: 6 219
Ами заспала овца съм - за т`ва! Изобщо не съм се сетила да ги търся. Така го изтеглих - така го гледах. Иначе по принцип предпочитам английски суб. Нарочно мъча и Удхаус на английски, но там пък чета книги, които вече съм прочела на български...

# 730
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ало, ниско интелектуални плебеи такива, к'ви ги вършите?  Twisted Evil
Аз минавам да се похваля, че си оправих копчето на лаптопа и вече мога да се смея.  hahaha

# 731
  • София
  • Мнения: 6 219
Ох, да си призная в цялата тая дискусия си уших цялото небе на гоблена  hahaha
Кога имах време да пиша, кога да шия  newsm78
Но успях!

# 732
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 795
 Joy Joy Joy Е не, ти ме уби - кога ши гоблен бре ooooh!
Сарки, образоваме се Mr. Green

# 733
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
О! Внимание! Мячик, две думи по темата - Far from the madding crowd с Фърт-младши биде открит в isohunt.  Mr. Green
а, да бе - и аз щях да се похваля, че го намерих и го изтеглих... обаче субтитри - нъц  Sad
пък нещо не ми се получи без тях в началото... и съм го оставила да отлежава за след Оскарите
че сега съм на такава вълна още три седмици...
остават ми два-три филма и да се пробвам да прогнозирам наградените ... нищо, че това не е лесна работа за неспециалисти  Mr. Green

# 734
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ало, ниско интелектуални плебеи такива, к'ви ги вършите?  Twisted Evil
Аз минавам да се похваля, че си оправих копчето на лаптопа и вече мога да се смея.  hahaha
hahaha hahaha hahaha
Много ми е интересно как се смееш с копче? Thinking Joy

Общи условия

Активация на акаунт