пак не се вижда нищо

  • 1 594
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
Извинявай мила, но тези медикаменти се пият, ако си бременна.
Имаш ли положителен тест за бременност?
Ако не се вижда нищо- правила ли си си кръвен тест за бременност?

ходих на лекар днес 7ми ден от заъснението на менструацията, но пак нищо не видя, а вчера ми се появи и слабо кафеникаво течение предписа ми прегнил5000, нош па и утрогестан 100 и пи каза да отида след 1 седмица до тогава почива. никакви изследвания не ми каза да си направя. не знам на какъв ехограф да ходя че да се вижди нещо, според мен не е толкова рано при положение че споре д мен е заченато около началото на месеца. незнам ак ще издържа още 1 седмица като спя по 3 часа на ден от притеснение. според вас кога ще се види (ако изобщо си види)?

# 16
  • Мнения: 4 324
Извинявай мила, но тези медикаменти се пият, ако си бременна.

Ей, това и мен ме притеснява от одеве.
Верно - имаш два положителни теста (уринни) и силно ти стискам палци да са 100 % реални, но моля те послушай всички нас и иди и направи един кръвен тест.
Няма смисъл да се тревожиш сега излишно. Не го мисли, а още утре си пусни един тест.

Ние тук ще стискаме палци всичко да е наред.

Успех !!!

# 17
  • в джунглата
  • Мнения: 916
да непременно, утре сутринта ще хода до лабораторията че днес ги изтървах за малко, към 14ч  ще е готов. в четвъртък съм си записъла час при една уж много добра гинеколожка та ще видим. а относно кървенето беше еднократно светлокафеникаво петно, болки силни нямам само леко напрежение понякога или много леки болки.  благодаря на всички.

# 18
  • Мнения: 90
 Нараво си припомних ужаса ми когато бях в същото положение.Нито цикъл нито нещо се вижда на УЗ само положителни тестове от наситен по наситен.спомням си че тогава давах мило и драго да са фалшиви тестовете ама найсе писано ми било и тва е.
Каква ирония нали?сега всеки месец като ми доиде си казвам по добре цикъл отколкото извънматочна.
Абе луда работа.

# 19
  • Мнения: 4 324
Дънди какво става? Направа ли си кръвен тест?

Виждам че има няколко момичета преживели извънматочна. Много съжалявам че се е наложило да преминете през това изпитание. Sad Въпроса ми е към Вас. Как се движи БТ при извънматочна?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Нараво си припомних ужаса ми когато бях в същото положение.Нито цикъл нито нещо се вижда на УЗ само положителни тестове от наситен по наситен.спомням си че тогава давах мило и драго да са фалшиви тестовете ама найсе писано ми било и тва е.
Каква ирония нали?сега всеки месец като ми доиде си казвам по добре цикъл отколкото извънматочна.
Абе луда работа.

И аз така си казвам  Sad Сега от 2 дни ме боли корема в ляво и си викам по-добре да е бъбрек, само да не е гинекологично. Страх лозе пази  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 90
БТ се движеше доста колебливо след ОВУ в смисъл че беше равна черта близо до контролната която пресича графиката с 1 деление по нагоре.

# 22
  • в джунглата
  • Мнения: 916
съжалявам че не писах вчера , но бях заета. получих леки  болки ниско долу от дясно и отидах по спешност до болницата, прегледа ме завеждащата на патологичната бременност - лазарова  и го видя , направо  не бях на себе си оказа се че съм БРЕМЕННА маточно.
благодаря на всички които ми дадаха кураж. засега трябва само да лежа и да си пия хапчетата и даи боже всичко да е наред. между другото малко ми се поскара за инжекцията прегнил 5000 и утрогестана че били много силни ама какво да правя предписаха ми ги. и сега не можело да се спре изведнъж този утрогестан и ще си го пия незнаино до кога, а зо болките 3 пъти по 2 хапчета нош-па. а относно кръвния тест за бременност е 1053 единици 4-5 седмица.
БЛАГОДАРЯ още един път на всички!!!!!!!!!!!

# 23
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Е супер. Честито и се пази!

# 24
  • Мнения: 90
 Радвам се за теб.Успех и едно/две много сладки бебета.

# 25
  • Мнения: 902
Честито за прекрасната новина.желая ти най-щастливата и безпроблемна бременност и прекрасно,здраво бебе след 9 месеца.Радвай се на късмета си и се глези на воля.

# 26
  • Мнения: 507
Дънди,
Честито Мила!  Hug Браво много се радвам за теб, видя ли, че не е имало смисъл да се тормозиш.   bouquet  Сега спокойно, мисли си само хубави неща за твоето бебе и си почивай. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност! Пази се много и внимавай да не настинеш сега!  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 3 010
Ееееееее честито дънди, най - после! Я кажи днес кой ден ти е от последният цикъл! Сега е редно да смениш заглавието на темата, като например "Най-после го видях...Бременна съм". хахахах айде радвай се на бременност и се пази!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт